Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM


jusstyna85

Recommended Posts

ja tylko do DiF próbowałam(nadal full w skrzynce)...chciałam do irlandzkie zadzwonić ale ktoś gdzieś pisał że tam jakieś krzywe akcje były...wiesz coś o tym???? mam tam dzwonić czy dać sobie spokój? napisałam jeszcze do psiakiGabi, a Ty Kalva ze swojej strony spytaj Czarodziejkę i furciaczka...pytajmy wszystkich...będziemy mieć rozeznanie...
tylko co z irlandzkie? ostatnio dwa psy od nich poszły do adopcji...ja miałam tam jechać ale nie dotarłam....więc na oczki swoje nic nie widziałam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danavas z irlandzkie bym się jednak wstrzymała bo sprawa jest podejrzana i niewyjaśniona, ja nie mam zamiaru nikogo posądzać, ale poczytajcie sobie wątek Miszki - zmasakrowanego szczeniaka, który miał się u irlandzkie rehabilitować, a wyszło na odwrót... Co do Jamora to oczywiście wypróbowany hotelik, ale specjalizuje się w trudnych charakterkach, a jest trochę drogi chyba dla tego malucha - chyba, że coś by negocjować
- ja już piszę do furciaczka i Czarodziejki zapytanie. Ktoś na fb chce wpłacić pieniądze, pisałam do Justyny, ale coś jej nie ma - danavas trzeba podać nr konta i teraz wysłać na wydarzeniu wiadomość do użytkowników (przesłałam jej treść Justynie, brak tylko nru konta - jest zastrzeżone, że nie wolno upubliczniać oczywiście)- Justyna proponowała upoważnienie do administrowania, jestem na fb, mogę opiekować się wydarzeniem, już jej to pisałam, mam nadzieję, że się dziś pojawi, trzeba działać

Link to comment
Share on other sites

To może Kalva ja wyślę tej pani co tam pyta.... a dla reszty dam Tobie dane do wpłaty na pw.... a Justyna na Ciebie przekieruje wydarzenie....będziesz adminem...
a tak przy okazji na fb już jest napisane że piesek to Bobi....proponuje żeby tak zostało bo będzie zamieszanie.....na drugie może mieć Wonder:)
Bobi Wonder...hehehehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']To może Kalva ja wyślę tej pani co tam pyta.... a dla reszty dam Tobie dane do wpłaty na pw.... a Justyna na Ciebie przekieruje wydarzenie....będziesz adminem...
a tak przy okazji na fb już jest napisane że piesek to Bobi....proponuje żeby tak zostało bo będzie zamieszanie.....na drugie może mieć Wonder:)
Bobi Wonder...hehehehehe[/QUOTE]
Danavas już wysłałam tej pani dane i informację, że będziemy o wszystkim przyjaciół Bobiego zawiadamiać na bieżąco, czego się podejmuję, ale Justyny nie ma już długo, mam nadzieję, że jeszcze dziś się pojawi, Bobi ładnie - będzie Bobi Wonder - jak gwiazda i na pewno zrobi karierę jak prawdziwa gwiazda! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Danavas już wysłałam tej pani dane i informację, że będziemy o wszystkim przyjaciół Bobiego zawiadamiać na bieżąco, czego się podejmuję, ale Justyny nie ma już długo, mam nadzieję, że jeszcze dziś się pojawi, Bobi ładnie - będzie Bobi Wonder - jak gwiazda i na pewno zrobi karierę jak prawdziwa gwiazda! :)[/QUOTE]
hahahhahhaaa no wlasnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']Danavas już wysłałam tej pani dane i informację, że będziemy o wszystkim przyjaciół Bobiego zawiadamiać na bieżąco, czego się podejmuję, ale Justyny nie ma już długo, mam nadzieję, że jeszcze dziś się pojawi, Bobi ładnie - będzie Bobi Wonder - jak gwiazda i na pewno zrobi karierę jak prawdziwa gwiazda! :)[/QUOTE]
Justynka jest na dogo...dogadałyście się z tym fb??? bo tam już następna pani prosi o dane...sypią się datki na gwiazdora:)

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie
Prosilabym o konkretne informacje od osob ktora koordynuje losy pieska,ktora wie o nim najwiecej miala z nim doczynienia, wie jak sie zachowuje, czy zaatwia sie w domu iel odzin jest w w stanie wytrzymac itp. Prosze ta osobe o informacje konkretne czy pies jest pod jakas fundacja. Ja moge podzwonic popytactylko konkret jesli nie jest. Interesuje mnie jak widzicie kontakt z DT, pomoc przy platnosci w leczeniu, na co jet chory itp. Prosze osobe zajmujaca sie pieskiem dnia 17.05.2011 o kontakt moj nr tel. 506116690

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja pytałam jakieś pojedyńcze osoby z których odpisała mi tylko Kikou jak juz tu pisałam że weźmie psiaka w ostateczności. Także potrzebne jest ktoś kto będzie uparcie dążył do innych osób[/QUOTE]

Pisalas do mnie,pojawilam sie na watku...wydawalo mi sie,ze pies nie ma zadnych deklaracji poki co,wiec pytalam o jego stosunek do innych psow,zeby ewentualnie umiescic go w kojcu z drugim ,niedowidzacym psem,co obnizyloby koszty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Pisalas do mnie,pojawilam sie na watku...wydawalo mi sie,ze pies nie ma zadnych deklaracji poki co,wiec pytalam o jego stosunek do innych psow,zeby ewentualnie umiescic go w kojcu z drugim ,niedowidzacym psem,co obnizyloby koszty.[/QUOTE]

Bo to był sam początek i rzeczywiście pies wtedy nie miał żadnych deklaracji i to było na stopie niewiadomej :oops::oops::oops: Tak więc wracając do pytania jaki jest jego stosunek do innych psiaczków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Pisalas do mnie,pojawilam sie na watku...wydawalo mi sie,ze pies nie ma zadnych deklaracji poki co,wiec pytalam o jego stosunek do innych psow,zeby ewentualnie umiescic go w kojcu z drugim ,niedowidzacym psem,co obnizyloby koszty.[/QUOTE]

I przepraszam za pominięcie :oops: byłam wtedy bardzo rozemocjonowana :roll:

Link to comment
Share on other sites

Psiak nie spi w budzie na wybiegu w szpitaliku stoją 2 budy i psy mają otwartą klapę by sobie wchodzić do szpitalika tam mają otwarte boksy z legowiskami i na korytarzu stoją legowiska ewidentnie psiak śpi w legowisku tyle zauważyłam, rozmawiałm z kims przez tel by sprawdzić czy załatwia się w boksie zamkneliśmy go na 6 h i nic nie zrobił na początku szczekał chciał wyjść ale psy chodziły obok więc je czuł nic dziwnego, że szczekał. Ciężko w warunkach schroniskowych sprawdzić czy pies będzie się załatwiał bo zapach moczu jest wszędzie i psy go czują.

Poza tym Bobi czuje się dobrze ma apetyt jest wesoły z psami ma bardzo dobry kontakt aczkolwiek kastracja by się przydała. Jeżeli bedzie jakis wolontariusz dam go na spacer by dziewczyny poobserwowały go poza schroniskiem

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, troszkę tu zamieszanie ale mam nadzieje że powoli wszystko zacznie się klarować co do tego małego śleputka bo mi się serducho kraje :( Szkoda że nie moge mu podarować DT, mam za duży teren dla psiaka co nie widzi, to byłaby dla niego krzywda, pozatym ciągle dostawałby lanie od mojej suki, pies który widzi świadomie do niej nie podejdzie a on biedaczek niebędzie widział. Trzymam za niego kciuki mocno mocno!!!! :) no i najważniejsze, odemnie 20 zł na hotelik ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...