Jump to content
Dogomania

SZKIELET kleszcze wylatywaly garściami,SŁANIAŁ SIĘ na nóżkach-ZASNĄŁ...za TM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 920
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dziewczyny mam pytanie?jest miejsce w tymczasie dla Tobiego ale potrzebuje waszej opinii..to jest dt w którym jest mój pies,więc mam mozliwość osobiście oceniać warunki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206338-FOX-odgryz%C5%82-sobie-ogon-schronisko-Tychy-pilny-DT[/url]
a także Misiek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia[/url]
na wątkach tych psów można zobaczyć jak funkscjonuje kontakt z dt i przekaz informacji na forum
warunki proponowane:
- na noc do domu
- w dzień na podwórku z możliwością schronienia się do kojca w przypadku deszczu lub słońca, zaznaczam że kojec tylko dla niego
- jedzonko gotowane
-transport do weta gratis
-koszt 350zł miesięcznie w tym karma

znam to miejsce i naprawdę polecam bo to konkretna osoba, ale dezyzja musiałaby zostać podjęta dziś bo jutro będę w Rudzie śl. po Bobiego to zabrałabym do siebie od razu tego pieska a pan z dt odebrałby go wieczorem....transport do dt tyle ile wyniesie paliwo z częstochowy pod Warszawę
co wy na to ciotki bo wiem że już były propozycje jakiegoś innego dt...
jak macie jakieś pytania prosze pisać...

Link to comment
Share on other sites

no to może wam troszkę ułatwię decyzję...to byłby już mój trzeci pies w tym dt...bo w dwóch przypadkach albo uczestniczyłam albo pośredniczyłam w umieszczaniu tam psiaka...z racji tego właściciel dał się przekonać na zniżkę... i cena spadła do 300zł...ale cioteczki proszę trzeba podjąć decyzje w miarę szybko bo ja rano jade do schronu a i on tez musi wiedzieć jak sobie dzień zaplanować.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Jeżeli uważaci i widziałyście, że tam maja psiaki dobrze, to też myślę, że dziadzio mógłby tam pojechać, znaczy się to domowe dt?[/QUOTE]
dt domowo podwórkowe...na noc do domku..a w dzień na dworze ze swoim pomieszczeniem do schronienia sie i odpoczynku...nie będzie takeij sytuacji że chłopaki tam juz przebywające będą go prześladować....do tego Pan Henio bo on jest właścicielem nie dopuści...ma na tyle dobrze rozplanowaną logistykę żeby uniknąć niepotrzebnej konfrontacji....

Link to comment
Share on other sites

Jak tez jestem na tak .Pan Henio jest dobrym czlowiekiem i tam zadna krzywda mu sie nie stanie .Jasne ,ze najlepszym rozwiazaniem byloby umiescic Tobisia w prywatnam domku czasowym ,bez innych psow ale to jest raczej malo realne .W sumie cioteczka danavas moze odwiedzac psiaczki u pana Henia i zawsze nam zdac relacje jak sie maja .A i Rodzinkowo tez tu zaglada .Jedno jest pewne Tobis do schronu nie moze wrocic ,wiec trzeba dzialac jak najszybciej .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...