Jump to content
Dogomania

SZKIELET kleszcze wylatywaly garściami,SŁANIAŁ SIĘ na nóżkach-ZASNĄŁ...za TM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 920
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kerian']Tak myślałam, ale wolałam się upewnić :) A co z oczami Tobinia? Czy weterynarz coś mówił?

Dzisiaj rano, idąc na autobus, zobaczyłam leżącego na jezdni kotka... wydawało mi się, że się poruszył. Podeszłam do niego i podniosłam go ostrożnie... niestety, był już zimny i sztywny :( :( Chwilę przedtem obok mnie znowu przemknął ktoś jak wariat - tak jeżdżą, niestety. Nikt nie zwróci uwagi, że na drodze leży zwierzątko i może jeszcze żyje :( Kotek na moje oko był młody... Musiał zginąć wczoraj wieczorem. Nie mogąc nic więcej dla niego zrobić w tym momencie, przeniosłam go chociaż na chodnik, żeby nie przejeżdżały po nim kolejne auta i nie zrobiły z niego miazgi... :placz: Wybaczcie off topa, ale cały dzień myślę o tym koteczku.[/QUOTE]

Zobaczyć coś takiego to trudne przeżycie i dobrze że podzieliłaś sie tym.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta u weterynarza.
Waga 11 kg, wiek 12 - 14 lat. Grzybica skórna przy ogonie, przygarbienie spowodowane wiekiem i nie podawaniem leków które wzmacniały by go.
Praca serca prawidłowa odpowiadająca jego wiekowi.
Zalecenia:
- Grzybica: kąpiel w Nizoralu (31,97 zł), Fungidem (35 zł), Fiprex (18 zł);
- odrobaczenie: Aniprozol 3 tab (15 zł)
- wzmacnianie stawów: Bioarthrex (80 zł - wystarczy mu na pół roku)
Koszt wizyty: 0zł Razem: 179,97zł

Link to comment
Share on other sites

Witam mam nie dobrą inf.:((moja sytuacja finansowa się zmieniła i do tego byłam u weta z miom kotcurkiem i ma silne zapalenie pęcherza i musi być na specjalistycznej karmie ,a to koszt niemały.a do tego moje dwa pozostałe kotki byly dzisiaj też u weta bo się podtruły i koszty tez niemałe więc mam ostatnio ciągle wydatki z moimi pupilami i nie mogę teraz nic zadeklarować . Jeszcze obserwuje jednego kotka czy czasami też go nie weżmie.A mam jeszcze psiaka :((Bardzo mi przykro ale musze najpierw zadbac o swoje.Ale jak tylko sytuacja zmiani sie na lepsze to napewno sie odezwe .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolabiszop']Witam mam nie dobrą inf.:((moja sytuacja finansowa się zmieniła i do tego byłam u weta z miom kotcurkiem i ma silne zapalenie pęcherza i musi być na specjalistycznej karmie ,a to koszt niemały.a do tego moje dwa pozostałe kotki byly dzisiaj też u weta bo się podtruły i koszty tez niemałe więc mam ostatnio ciągle wydatki z moimi pupilami i nie mogę teraz nic zadeklarować . Jeszcze obserwuje jednego kotka czy czasami też go nie weżmie.A mam jeszcze psiaka :((Bardzo mi przykro ale musze najpierw zadbac o swoje.Ale jak tylko sytuacja zmiani sie na lepsze to napewno sie odezwe .[/QUOTE]
nic się nie przejmuj i lecz swoje zwierzaczki...trzymamy kciuki aby było z nimi już ok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzinkowo']Wizyta u weterynarza.
Waga 11 kg, wiek 12 - 14 lat. Grzybica skórna przy ogonie, przygarbienie spowodowane wiekiem i nie podawaniem leków które wzmacniały by go.
Praca serca prawidłowa odpowiadająca jego wiekowi.
Zalecenia:
- Grzybica: kąpiel w Nizoralu (31,97 zł), Fungidem (35 zł), Fiprex (18 zł);
- odrobaczenie: Aniprozol 3 tab (15 zł)
- wzmacnianie stawów: Bioarthrex (80 zł - wystarczy mu na pół roku)
Koszt wizyty: 0zł Razem: 179,97zł[/QUOTE]
ok...już wysyłam kasiorkę...do zaleceń jak najbardziej trzeba się zastosować... a co z ochroną przeciw kleszczom?

Link to comment
Share on other sites

Witam ja tak apropo odrobaczenia ja tez go odrobaczałam jak byłu mnie dostał advent.... przed samym wyjazdem do tego pana działa on mies.niewiem czy przekazałam ze te łyse placki na pyszczku i w niektórych miejscach na pleckach to po paru kleszczach które były w jednym miejscu były tam dość duze rany .

Link to comment
Share on other sites

...został znowu odrobaczony ale w takim razie nie podamy mu drugiej dawki po 10 dniach. Po zabiegach kąpielowych i podaniu przepisanych lekarstw Tobi łatwiej się podnosi, wstawanie nie sprawia mu już takich trudności. Nawet oczy jakby dostały więcej blasku. Widać SPA mu służy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']odrobaczony, wymyty, wykapany, a przedewszystkim pod dobra opieka..... jakie dobre uczucie....[/QUOTE]
był pod dobra opieką u Pani Iwonki...i jest pod dobra u Pana Henia...oby już zawsze sami dobrzy ludzie stawali na jego drodze...

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=royalblue]Od Tobisia bo napewno tak właśnie myśli[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/B]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZkOvhfEJrps/Tdgjhu8ImTI/AAAAAAAACaY/x2dVcJlMQVk/s512/stronka-agusi.pl-obrazki-dziekuje-27%25255B1%25255D.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...