Jump to content
Dogomania

SZKIELET kleszcze wylatywaly garściami,SŁANIAŁ SIĘ na nóżkach-ZASNĄŁ...za TM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='jusstyna85']Jest strasznie wyniszczony,zagłodzony...Przed nim długa droga do zdrowego nabrania ciałka i pełni sił.Ja wciąż bez telefonu,przez co mam utrudniony kontakt z Iwon.Spróbuje przełożyć karte na chwile i zadzwonić.Wypytam jak sie czuje.[/QUOTE]

Wierzę, że Tobiś odzyska siły. Już i tak, dzięki Tobie i Pani Iwonie, życie Tobisia diametralnie się zmieniło i z pewnością jest mu dobrze w domu Pani Iwony. Skończyły się pchły, kleszcze, samotność, głód...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 920
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dostałam kasiorke od [URL="https://www.centrum24.pl/centrum24-web/?x=D*8toWRpDKxA1XXREYGYbPSs9MraT85OCBL78JtgUjkQ2sTol2fZWq4vzy7C9hsH3KWT*WW5KqoWqt3uUHp1vVNSkrnFsv7XFTfUJ93knmGoalYFuHD6aefbhw"]Kaskadaffik z bazarku [/URL]
to jest 100zł w kasie Tobiego mamy 424zł :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje.

Zebrałam wszystkie deklaracje w 2 post i skopiowałam rozliczenie.

Mało tych deklaracji...:(

[B]Deklaracje stałe:[/B]
10 zł Asencja
40 zł Pikola
20 zł Agata51
10 zł Vena&vivi
30 zł Magiraf
15 zł Lolalola
10 zł Diana79
10 zł Wiolabiszop
= 145 zł

Link to comment
Share on other sites

czy naprawdę tak trudno "wykombinować" choć 10zł./m-c? Ludzie co sie z wami dzieje? Nikt mi nie wmówi,że nie można z czegoś zrezygnować-np. nie jeść bułek,mniej palić,odpuścić sobie parę piw czy parę kaw,znależć coś na bazarek,zamiast nowych spodni kupić coś w "szmateksie" ...taaaaaaaaaaaaa,pisać i użalać się to jedno a zrobić coś to drugie....odmówić sobie czegoś to bardzo trudne co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asencja']czy naprawdę tak trudno "wykombinować" choć 10zł./m-c? Ludzie co sie z wami dzieje? Nikt mi nie wmówi,że nie można z czegoś zrezygnować-np. nie jeść bułek,mniej palić,odpuścić sobie parę piw czy parę kaw,znależć coś na bazarek,zamiast nowych spodni kupić coś w "szmateksie" ...taaaaaaaaaaaaa,pisać i użalać się to jedno a zrobić coś to drugie....odmówić sobie czegoś to bardzo trudne co?[/QUOTE]

Dogomania nie jest po to żeby zmuszać do dawania kasy !
nie kazdy dać może zrozum!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asencja']czy naprawdę tak trudno "wykombinować" choć 10zł./m-c? Ludzie co sie z wami dzieje? Nikt mi nie wmówi,że nie można z czegoś zrezygnować-np. nie jeść bułek,mniej palić,odpuścić sobie parę piw czy parę kaw,znależć coś na bazarek,zamiast nowych spodni kupić coś w "szmateksie" ...taaaaaaaaaaaaa,pisać i użalać się to jedno a zrobić coś to drugie....odmówić sobie czegoś to bardzo trudne co?[/QUOTE]
wiesz...............jak ktos ma deklaracji na jakies 300 zl miesiecznie to trudno jest dac wiecej...........czasem ktos nie moze dac wcale bo ma taka sytuacje a nie inna,ale jest obecny na watku,podnosi,oglasza itp,KAZDY POMAGA JAK MOZE!!!!!!!!!!ale czekamy,czekamy moze ciotka da wiecej...........


Jak sie dzis czujesz Tobisiu???:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asencja']czy naprawdę tak trudno "wykombinować" choć 10zł./m-c? Ludzie co sie z wami dzieje? Nikt mi nie wmówi,że nie można z czegoś zrezygnować-np. nie jeść bułek,mniej palić,odpuścić sobie parę piw czy parę kaw,znależć coś na bazarek,zamiast nowych spodni kupić coś w "szmateksie" ...taaaaaaaaaaaaa,pisać i użalać się to jedno a zrobić coś to drugie....odmówić sobie czegoś to bardzo trudne co?[/QUOTE]

Większość z nas ma już deklaracje niestety...

[quote name='Lolalola']wiesz...............jak ktos ma deklaracji na jakies 300 zl miesiecznie to trudno jest dac wiecej...........czasem ktos nie moze dac wcale bo ma taka sytuacje a nie inna,ale jest obecny na watku,podnosi,oglasza itp,KAZDY POMAGA JAK MOZE!!!!!!!!!!ale czekamy,czekamy moze ciotka da wiecej...........


Jak sie dzis czujesz Tobisiu???:)[/QUOTE]

Dowiem się:)

Link to comment
Share on other sites

Stale Roland De-20zl,agata51-20zl,Asencja-10zl,ven[SIZE=6][SIZE=1]VIVI-10ZL,magiraf-30zl,pikola-40zl,Lolalola-100zl do lipca,diana 79-10zl,paulinken-10zl,wiolabiszop od Stefanka-10zl to razem daje 250zl,chyba ze sie pomylilam to krzyczcie Ciocie[SIZE=4]

[/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Cos pokrecilam w klawiaturze dlatego takie male literki wyszly:oops:.I sie pomylilam:oops:,mamy 260 przynajmniej do lipca,wiec brakuje 40 zl i proponuje napisac to w tytule.I bardzo prosze nie klocmy sie Cioteczki.Kazdy daje ile moze,niefinansowa pomoc tez jest bardzo wazna i potrzebna np.rozsylanie czy podnoszenie watku.Czasem naprawde nie mozna zrobic wiecej,chocby sie bardzo chcialo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Cos pokrecilam w klawiaturze dlatego takie male literki wyszly:oops:.I sie pomylilam:oops:,mamy 260 przynajmniej do lipca,wiec brakuje 40 zl i proponuje napisac to w tytule.I bardzo prosze nie klocmy sie Cioteczki.Kazdy daje ile moze,niefinansowa pomoc tez jest bardzo wazna i potrzebna np.rozsylanie czy podnoszenie watku.Czasem naprawde nie mozna zrobic wiecej,chocby sie bardzo chcialo...[/QUOTE]

Mamy 175 zł, nie można liczyć wpłaty do lipca,jako stałej,bo co będzie potem,wróci do schroniska? Lalola jako stałą zaoferowała 15 zł...
[B]Deklaracje stałe:[/B]
10 zł Asencja
40 zł Pikola
20 zł Agata51
10 zł Vena&vivi
30 zł Magiraf
15 zł Lolalola
10 zł Diana79
10 zł Wiolabiszop
20 zł Roland De
10 zł Paulinken
= 175 zł

Link to comment
Share on other sites

Mogę zaoferować 10 zł miesięcznie. Na razie więcej nie mogę, bo nie wiem, ile wyjdzie prowizji z Allegro - prowadziłam też aukcję dla innego psiaka i trochę tych cegiełek poszło... W kolejce są już inne psinki, dla których zrobię aukcję, jak wrócę z zagranicy w przyszłym tygodniu. Dla Tobisia też mogę wznowić aukcję cegiełkową (musiałam ją zakończyć wcześniej, bo źle ją zrobiłam...). Możecie mnie dopisać do deklaracji stałych.

Tak czy inaczej, nie rozumiem, Asencja, takiego ataku z Twojej strony. Każdy daje tyle, ile może. Wiele osób pomogło już Tobisiowi, niektórzy wpłacali po 50 zł, jedna Osoba przekazała 100 zł z bazarku (kaskadaffik - przepraszam, jeśli pomyliłam się pisząc nick).

Link to comment
Share on other sites

Pewnie,że wiele z was mnie nie rozumie,mojego oburzenia i mojego zdziwienia...Mam pod opieką 27kotów -z czego dwa na płatnym-4 suczki i jeszcze pies Nero w płatnym DT ,którego czeka operacja oczu za ok.2000zł.;no i jak miałam 10 kotów to tez mówiłam,ze więcej nie bo- nie mogę;jednak wyszło na to,że mogę-jak zabrakło kasy to sprzedałam dywan z domu,powyprzedawałam szkło i książki i jeszcze wiele innych fantów;powiem,że nie mogę wtedy jak zostanę "goła i bosa";na początek zbierzmy na miesiąc i nie zakładajcie,że wróci do schronu tylko od razu trzeba zbierać na drugi miesiąc;
eh,po co ja to piszę....jak słyszę ,że ktoś mówi "nie mam" a potem zachodzę do tego kogoś do domu i widzę "chata full wypas" to normalnie załamka...sORKI JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM,NIE TO BYŁO MOIM ZAMIAREM;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']kurcze dostałam na wspólne konto Tobiego i Wondera 20 zł od Iwony B. z Łodzi i nie napisano na którego psiaka....kto sie przyznaje ????? bo nie wiem gdzie zaksięgować.....[/QUOTE]
zagadka rozwiązana..kasa jest Tobiego mamy aktualnie 444zł

Link to comment
Share on other sites

no i super i można działać;teraz tylko niech każdy z nas rozejrzy się w domu [nie koniecznie swoim:evil_lol:] czy można cosik wykombinowac na bazarek i zaraz okaże się,że są następne pieniążki:multi:
czy można zrobic na dogo taki bazar,że każdy cos dorzuca? co post to czyjeś fanty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asencja']no i super i można działać;teraz tylko niech każdy z nas rozejrzy się w domu [nie koniecznie swoim:evil_lol:] czy można cosik wykombinowac na bazarek i zaraz okaże się,że są następne pieniążki:multi:
czy można zrobic na dogo taki bazar,że każdy cos dorzuca? co post to czyjeś fanty?[/QUOTE]
dużo z tym roboty jest...samo zrobienie nie problem ale rozlicz to potem.....lepiej od 2-3 osób.....moim zdaniem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Mogę zaoferować 10 zł miesięcznie. Na razie więcej nie mogę, bo nie wiem, ile wyjdzie prowizji z Allegro - prowadziłam też aukcję dla innego psiaka i trochę tych cegiełek poszło... W kolejce są już inne psinki, dla których zrobię aukcję, jak wrócę z zagranicy w przyszłym tygodniu. Dla Tobisia też mogę wznowić aukcję cegiełkową (musiałam ją zakończyć wcześniej, bo źle ją zrobiłam...). Możecie mnie dopisać do deklaracji stałych.

Tak czy inaczej, nie rozumiem, Asencja, takiego ataku z Twojej strony. Każdy daje tyle, ile może. Wiele osób pomogło już Tobisiowi, niektórzy wpłacali po 50 zł, jedna Osoba przekazała 100 zł z bazarku (kaskadaffik - przepraszam, jeśli pomyliłam się pisząc nick).[/QUOTE]


Dzięki,czyli mamy 185 zł...wciąż bardzo mało...

Dzisiaj jeszcze lub jutro będzie miał robione znowu badanie,żeby zobaczyć mocznik.Trzeba też zrobić mu ekg ,żeby zobaczyć serduszko.Wcześniej nie dało się z powodu odwodnienia.

Iwon ma sporo zwierzaków,nie wyrabia już...

Przypomne-[B][SIZE=4]szukamy pilnie domu tymczasowego,lub wsparcia-deklaracji na hotelik...[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...