Jump to content
Dogomania

Royal Canin vs. Eukanuba...pojedynek gigantów


Remstin

Więc?  

298 members have voted

  1. 1. Więc?

    • Eukanuba
      86
    • Royal Canin
      224


Recommended Posts

to nie kombinuj bo przekombinujesz;)
moja suka po eukanubie sie super zalatwiala - nie duze, nie za czesto, konsystencja i kolor super - po innych karmach tak nie ma. Problem byl w tym, ze miala dosc duzy lupiez. Pytanie czy lupiez znika, bo przestaja grzac, czy dlatego ze nie je eukanuby. Mozliwe ze sprobuje jeszczeraz za jakis czas

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie tylko Eukanuba smakuje na dłuższa metę:) Inne karmy smakują tylko przez 2-3dni.
Eukanube je od szczeniaka, oczywiście w między czasie były inne karmy(Hills, Bosch, Bewi dog, Pro plan, Nutra gold, Nutram, Royal i coś tam jeszcze), ale jakoś zawsze wracamy do Eukanuby. Obecnie je Nutre N. i została już końcówka, ale w piwnicy i tak czeka 15kg sprawdzonej Eukanuby:)
W Eukanubie podoba mi sie jeszcze to, że jest dużo bardziej ekonomiczna niż Royal. Pies zjada ok 220g dziennie, a Royala musiał by zjeść ok 370g. I nie chodzi tu tylko o koszty, ale o to, ze moja sunia nie traktuje jako przyjemność jedzenie tego co dostaje codziennie:)

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś z Was mnie uświadomi co to to jest - royal ... ale cena nie jak RC

[url]http://www.allegro.pl/item328283322_royal_canin_he_adult_dog_special_club_20kg.html[/url]

[url]http://www.allegro.pl/item332680862_royal_canin_special_club_c_c_15kg_dostawa.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Vectra to jest rc z klubu hodowców. A cena...może data ważności jest krótka.[/quote]
Data OK ;) skoro z klubu to też ok .. bo przez myśl mi przebiegło , że to jakiś odłam RC w tylu chapi :evil_lol: :evil_lol:
To co zamawiam więcej :diabloti: Dla ciekawskich te royale produkowane we Francji są :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Data OK ;) skoro z klubu to też ok .. bo przez myśl mi przebiegło , że to jakiś odłam RC w tylu chapi :evil_lol: :evil_lol:
To co zamawiam więcej :diabloti: Dla ciekawskich te royale produkowane we Francji są :p[/quote]

Tylko weterynaryjne. Reszta gdzieś na Wschodzie.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']no coz - ja jak kupowalam bylo jak "wol" USA[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Karma firmy Eukanuba i Imas jest produkowana w fabryce w Coevor[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]de[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]n w Ho[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]l[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]andii. Informacja ta, znajduje się na każdym opakowaniu.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika tarnow'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Karma firmy Eukanuba i Imas jest produkowana w fabryce w Coevor[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]de[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]n w Ho[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]l[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]andii. Informacja ta, znajduje się na każdym opakowaniu.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote]

to moze teraz zmienili? bo ja jeszcze kupowalam amerykanska napewnoi wtedy to tam byla produkowana - wet tez to potwierdzil "nasz"
Ostatni worek bralam chyba w pazdzierniku - jakos tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']to moze teraz zmienili? bo ja jeszcze kupowalam amerykanska napewnoi wtedy to tam byla produkowana - wet tez to potwierdzil "nasz"
Ostatni worek bralam chyba w pazdzierniku - jakos tak[/quote]
[FONT=Comic Sans MS]
[COLOR=Red]Eukanuba and are trademarksof the lams Company,
registred in the U.S.A. and other countries,
Procter&Gamble International Operations SA,
Route de Saint- Georges 47,
1213 Petit- Lancy 1, Switzerland.
Produced in the EU by lams Europe BV,
7742 PB Coevorden, Netherlands.

[COLOR=Black]Pisze Ci jak "wół"- [/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black] Coevorden, Netherlands.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ale ta z Holandii tez jest bardzo dobra:) Gorzej jak by była z Czech, a o Ukrainie juz nie wspomne:/[/quote]

co to znaczy bardo dobra?:roll:
o czeskich karmach nie slyszalam zlych opinii
mi chodzi o to, ze zmienili miejsce produkcji - wczesniej to bylo USA i to jeszcze niedawno

Link to comment
Share on other sites

To znaczy, że tam ożywają dobrych produktów przy wyrobie karmy, czego nie można powiedzieć o Eukanubie produkowanej na Ukrainie.
Tak naprawdę to Eukanube w Europie produkują 3 państwa Holandia, Czechy i Ukraina.

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj ceny sie różnią i w smakach tez to rożnie bywa...Z eukanuba nie słyszałam jeszcze takich przypadków, ale znajomi którzy karmią Royalem mówią, że za każdym razem dostają inna karmę...:roll::roll::roll::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...