Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='Karmi']Marzyć - fajna rzecz.;) Ale już przestań bo jak tyle będziesz marzyć to jest ryzyko, że może Ci się Jasiek w nocy przyśni.:diabloti: I będzie miły... itd jw[/quote]

Robimy off... Ale muszę...:p

Już się trochę boję, co będzie, jak się Jasiek dowie o moich marzeniach...
Ale - Jaaaasiek! Ja asertywna jestem...:lol:

A żeby na temat było, to chciałam zapytać - Karmi, dlaczego o kopiowaniu rozmawiasz w innych wątkach? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chandler']Robimy off... Ale muszę...:p

Już się trochę boję, co będzie, jak się Jasiek dowie o moich marzeniach...
Ale - Jaaaasiek! Ja asertywna jestem...:lol:

[/quote]

Ojej kobitko mniej sobie marzenia jakie chcesz.To przeciez twoja sprawa.Może kiedyś sie spełnią??Kto wie??Chandler to że jesteś asertywna to też twoja sprawa.Czasami jest to zaletą czasami wadą;)Nie licz na to że przejdę na waszą stronę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][B][COLOR=green]Żadne "kadzisz". Takie są ogólne zasady.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Szynszyle, które ukończyły szkołe też je znają.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Bądź ostrożny :razz:.[/COLOR][/B][/quote]

Będę ostrożny.:lol::lol::lol::lol:
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Zobaczcie ze juz z wami nikt nie chce dyskytowac i się wdawać w polemikę.Robią na Was [B]SIKU!!!!!!Ravik czas na uryno -terapię:multi:[/B][/quote]
[COLOR=#008000][B]To nie jest twój problem i tym się nie martw. [/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]Ważne, że ty jesteś - główna atrakcja MENAŻERII. [/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]Ja tu widzę AUTO U-Terapię.[/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]Znowu stanąłeś pod wiatr. Wszystko ci na ten kudłaty łeb leci :eviltong:.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008000]Chociaż na wygląd nie wpływa to nic a nic.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Przed i po U-terapii wyglądasz IDENTYCZNIE :lol:![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=#008000][B]To nie jest twój problem i tym się nie martw. [/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]Ważne, że ty jesteś - główna atrakcja MENAŻERII. [/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]Ja tu widzę AUTO U-Terapię.[/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B]Znowu stanąłeś pod wiatr. Wszystko ci na ten kudłaty łeb leci :eviltong:.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008000]Chociaż na wygląd nie wpływa to nic a nic.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Przed i po U-terapii wyglądasz IDENTYCZNIE :lol:![/COLOR][/B][/quote]

No to ja już wszystko rozumiem.:razz:
Problem Jaśka polega na tym że stoi pod wiatr a trzeba z wiatrem...:cool3:
Z wiatrem Jasiek, z wiatrem... i wszystko stanie się proste. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=#008000][B] Wszystko ci na ten kudłaty łeb leci :eviltong:.[/B][/COLOR]
[/quote]

Jaki kudłaty:lol:To już historia :lol:Po mojej czuprynie nie ma juz śladu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a szkoda bo taka pikna była:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Szczeniak poddawany amputacji ogona cierpi. [/B]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=euVo3idmIl4[/URL]

[I]"Wszystkie szczenięta przejawiały silny niepokój podczas procedury. Relatywnie stałe, ciche odgłosy (wokalizacja) podczas przygotowań do zabiegu zmieniały się dramatycznie podczas samego ciecia; wzrastała ich siła, głośność i zmieniały się w ostre, gwałtowne dźwięki. Intensywność wokalizacji nieco malała (niemniej pozostawała zdecydowanie wyższa niż przed samym zabiegiem) aby wzmóc się gwałtownie podczas zakładania szwów. [/I]
[I]Średnia ilość krzyków wydanych podczas amputacji wynosiła 24 (u poszczególnych osobników od 5 do 33). Średnia ilość skowytów podczas zabiegu: 18 (2-46). Wszystkie szczenięta krwawiły po zabiegu."[/I]

[I][b]OBCINANIE USZU TO NIE TORTURA DLA PSA WG NIEKTORYCH.[/b][/I]


[URL]http://www.youtube.com/watch?v=ykknll-JlJI&feature=related[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=W5UOZyX-Oco[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://pl.youtube.com/watch?v=Ym33XakyLPs&feature=related[/url]



a te 3 olbrzymy-to moje wlasne ,nieszczesliwe z powodu kopiowania........-to widac od razu-maja i problem z porozumiewaniem sie i wsie widza-jak bardzo im brakuje z powodu braku ogonow i uszu............-generalnie-odczuwaja bol istnienia............-bardzo zaluje ,ze nie mozecie ich poznac osobiscie-kazdy z nich zapewne opowiedzialby Wam cala historie traumy........:p

Link to comment
Share on other sites

[quote]Iwona-to takie Twoje klimaty-no nie?[/quote]
A Lutomskak bo Ty takie starocie wyciagasz z netu jak z tymi pitbulami i chcesz wrazenie robić.

[quote]............-bardzo zaluje ,ze nie mozecie ich poznac osobiscie-kazdy z nich zapewne opowiedzialby Wam cala historie traumy....[/quote]
No jak nie znamy. Wstawiłas filmik i juz je poznalismy. Pewnie nie dostrzegasz jak ten ogoniasty ma to cos, ten wyraz. Inaczej sie zachowuje. JAk pięknie pokazuje ogonem swoja radośc. Te dwa sa martwe. Dwa martwe psy, bez wyrazu, bez duszy.
Ktos napisał ze dusza psa huśta sie na ogonie. ( tak chyba to szło) I na Twoim filmie to widać. Tylko widocznie tego nie dostrzegasz. Tamtym dwom zabrałas to, co ten jeden pokazuje w każdym momencie. Ma prawo do pokazania swoich uczuć, swojego nastroju. Tamtym dwóm odebrałas to prawo. One sa gorsze, bo nie maja tego prawa.
A przy okazji na koniec jak biegnie za piłką. Miodzio :loveu: Kiwa tamte dwa jak moze w biegu. Jak pięknie sie wyciąga z tym ogonem i pierwszy dopada piłkę.
A ten mały sznaucerek. Widziałas jak fajnie macha ogonkiem, jest tam takie zbliżenie. Tylko nie wmawiaj ze w domu inaczej macha i mu sie łamie obijajac o meble.
Ech Lutomskak nawet nie wiesz ile tracicisz patrzac na to i nie widzac tego wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ehhhh
nawet nie wiesz ile tracisz piekna majac niekopiowanego psa:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

Ja wiem bo mam kopiowanego inaczej kaleke , Czarnego Teriera, moge powiedziec co traci :
[B]Pies bez ogona[/B] jak sie cieszy kreci calym tylkiem.
Czesto sa nieporozumienia miedzy psami bo jak moze takiego ulomnego psa odczytac drugi pies ????? To samo z uszami , duza role odgrywaja w porozumiewaniu sie miedzy soba.
Niektorym pozostaje tylko wcielic sie w psa by ten problem zrozumiec czy zauwazyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'] Te dwa sa martwe. Dwa martwe psy, bez wyrazu, bez duszy.
[b]Ktos napisał [/b]ze dusza psa huśta sie na ogonie. ( tak chyba to szło) I na Twoim filmie to widać. Tylko widocznie tego nie dostrzegasz. Tamtym dwom zabrałas to, co ten jeden pokazuje w każdym momencie. Ma prawo do pokazania swoich uczuć, swojego nastroju. Tamtym dwóm odebrałas to prawo. One sa gorsze, bo nie maja tego prawa.
[/quote]

Ktos tez napisal :

[b]ZYCIE BEZ WODY JEST JAK PIES BEZ OGONA .[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']

a te 3 olbrzymy-to moje wlasne ,nieszczesliwe z powodu kopiowania........-to widac od razu-maja i problem z porozumiewaniem sie i wsie widza-jak bardzo im brakuje z powodu braku ogonow i uszu............-generalnie-odczuwaja bol istnienia............-bardzo zaluje ,ze nie mozecie ich poznac osobiscie-kazdy z nich zapewne opowiedzialby Wam cala historie traumy........:p[/quote]

fajne psy. Ale te z ogonem fajniejsze! nawet w kategorii estetycznej-po prostu ten ogon jest piękny

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]PSIA DUSZA...[/B][/COLOR][/SIZE]
:loveu:[/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=green]To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]A ja ci powiem [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Że pies to czasem więcej jest niż człowiek [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]On nie ma duszy, mówisz... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Popatrz jeszcze raz [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Psia dusza większa jest od psa [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]My mamy dusze kieszonkowe [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Maleńka dusza, wielki człowiek [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Psia dusza się nie mieści w psie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]I kiedy się uśmiechasz do niej [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Ona się huśta na ogonie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]A kiedy się pożegnać trzeba [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]I psu czas iść do psiego nieba [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]To niedaleko pies wyrusza [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Przecież przy tobie jest psie niebo [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Z tobą zostaje jego dusza [/COLOR][/B]
[COLOR=green](Barbara Borzymowska)[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Ja wiem bo mam kopiowanego inaczej kaleke , Czarnego Teriera, moge powiedziec co traci :
[B]Pies bez ogona[/B] jak sie cieszy kreci calym tylkiem.
[/quote]
Kalekę to Ty masz ale zupelnie z innego powodu.Może od krecenia tyłkiem dostał dysplazji która na dodatek przeniosła mu sie z tylu na przód:evil_lol::evil_lol:
A co powiesz na temat usuwania piątych pazurów na łapach??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Kalekę to Ty masz ale zupelnie z innego powodu.Może od krecenia tyłkiem dostał dysplazji która na dodatek przeniosła mu sie z tylu na przód:evil_lol::evil_lol:
A co powiesz na temat usuwania piątych pazurów na łapach??????[/quote]

Wiesz co Jasiek? zastanow sie chlopie co ty piszesz....spojrz na siebie w lustro i zadaj sobie pytanie czy takie zachowanie przystoji facetowi w tym wieku ! No chyba ze jeszcze z dziecinstwa nie wyrosles i chcesz koniecznie zaimponowac innym. Innego sensu w takich "cool bzdurach" ktore ciagle piszesz nie widze.
Aha! i daruj sobie odpowiedz, nie musisz sie wyslilac z mojego powodu. No chyba ze chcesz koniecznie zaimponowac innym...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Kalekę to Ty masz ale zupelnie z innego powodu.Może od krecenia tyłkiem dostał dysplazji która na dodatek przeniosła mu sie z tylu na przód:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Jasiek miałam to wykasować. Bo daleko przekracza jakies normy dobrego smaku.
Gdyby to powiedziało dziecko dziesiecioletnie, to bym rzekła, ze nie wie co mówi.
Ale skoro tak pisze osoba dorosła, osoba która jest hodowcą i to tej samej rasy, miłosnika tej rasy jak sie nie mylę to muszę powiedzieć ze to co napisałeś jest bardzo prymitywne. Osoby któa nie mysli.
Dysplazja to nie jest temat do żartów. Jest to choroba i to do tego genetyczna. Nie ma na nia wpływu osoba kupująca psa, ale musi ponosić jej konsekwencje i patrzeć jak ukochany pies cierpi.
Dysplazji nie można wyleczyć. Mozna jedynie zmiejszyc ból.
Własciciel nie ponosi za nia odpowiedzialnosci.
Moge kogos nie lubić, ale nie uznaje zartów z choroby która niesie za sobą ból i tragedie niejednego własciciela, za chorobę do której sie nie przyczynił. NAstepnym razem pomyśl, zanim cos takiego komuś napiszesz. Bo myślenie nie boli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jona']fajne psy. Ale te z ogonem fajniejsze! nawet w kategorii estetycznej-po prostu ten ogon jest piękny[/quote]

Tez tak uwazam . Ogon to psia ozdoba.Ogon to najpiekniejsza czesc ciala u psa.
Ogonem pies pokazuje cala milosc :)
Taki kikut to ma byc piekny ?

Na kazdym kroku widze jak mojemu psu brakuje tego ogona .
Ostatnio przy tych goraczkach gdzie moze, korzysta z kapieli,
jak on sie meczy uzywajac tego kikutka jako steru przy plywaniu,
wyraznie to widac - niepelnosprawny pies :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']
Ale skoro tak pisze osoba dorosła, osoba która jest hodowcą i to tej samej rasy, miłosnika tej rasy jak sie nie mylę to muszę powiedzieć ze to co napisałeś jest bardzo prymitywne. [/quote]Nie jestem hodowcą tej rasy ale owszem zapalonym miłosnikiem.Nie mogę się niestety powstrzymać i na głupotę odpowiadam tym samym:lol:Jak poczytasz sobie posty na innych forach gdzie aktywnie działa koleżanka Iwona&Car to przestaniesz się dziwić.Ale wrócmy to tematu odrąbywania pewnych częsci ciala u psów.Ponawiam pytanie do Iwony &Car i bardzo proszę ją o odpowiedż.
[B]Co sądzisz o usuwaniu piątego pazura na łapach?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...