Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='niceravik']
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zrobimy więc tak. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]31 sierpnia oficjalnie zapytamy organizatora o to, czy przyjmowane są psy kopiowane z Polski. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W zależności od nadesłanej odpowiedzi, podejmiemy dalsze działania. Gdyby tak się zdarzyło, że jednak przyjmują bez ograniczeń psy obcięte, zadbamy o ujawnienie i ukaranie oszusta – informatora, kimkolwiek by nie był i niezależnie od sprawowanej funkcji. Najlepiej żeby to był ktoś wysoko ulokowany w ZK. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Będzie „popularny” w całej Europie. :mad: [/FONT][/COLOR]
[/quote]

A ja mam teraz u siebie burka ktorego sprowadzilem sobie z Czech. Z ogonem kopiowanym, a jakze. I jakbym go chcial zglosic na wystawe to skad on wtedy jest? z Polski czy z Czech?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]ara, no coś ty? Nigdy bym nie śmiała ciebie prowokować![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Skąd w ogóle takie niedorzeczne przypuszczenie?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja...? Taka zwyczajna niceravik...? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nigdy! :shake: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]PS Natomiast zupełnie bez wysiłku udało mi się sprowokować twoją inteligencje, nawet już dość dawno, czego w ogóle nie zauważyłaś a czego dowód ma każdy kto czyta twoje zajebiste posty, kochanie :lol: [/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote]

Słoneczko, na Twoje ostatnie trzy posty skierowane do mnie tak z miesiąc-dwa temu odpowiedziałabym w nieco innym tonie;)

[SIZE=1]PS Najpóźniej w listopadzie bez wysiłku sprowadzę Cię na ziemię:cool3:tylko co z odpowiedzią na moje pytanie?:evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']
[SIZE=1]PS Najpóźniej w listopadzie bez wysiłku sprowadzę Cię na ziemię:cool3:tylko co z odpowiedzią na moje pytanie?:evil_lol:[/SIZE][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]PS Nie nudź. [/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]Zostało 6 dni.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O Polsce pisza : Docking is permitted without any restrictions. The situation is quite strange, because there is a law, which says, that any kind of surgical intervention on animals taken for other than health reason is prohibited, but no restrictions are taken and this law is actually not in use.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']O Polsce pisza : Docking is permitted without any restrictions. The situation is quite strange, because there is a law, which says, that any kind of surgical intervention on animals taken for other than health reason is prohibited, but no restrictions are taken and this law is actually not in use.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No tak, ale trudno oczekiwać rzetelnej i pełnej informacji od CDB. My będziemy badały stanowisko szwedzkiego organizatora. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To jest ważne.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]My będziemy badały stanowisko szwedzkiego organizatora. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To jest ważne.[/FONT][/COLOR][/quote]

To musisz się pośpieszyć:cool3:bo z tego co słyszałam Twoje badania od 1 tycznia nie będą miały żadnego znaczenia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Harry bo tak myślę ze Ty nie przeczytałes tego waznego tematu ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70841[/URL][/quote]

Na poczatek dzięki za link .
O rany , ale się naczytałem , przeczytałem od deski do deski ....
Teraz moja opinia (czytać - MOJA)
Materiału bardzo dużo lecz o dziwo wniosek nie tylko utrwalił mój wybór ale spowodował iż zacząłem zbierać podpisy o wycofanie zakazu podparte właśnie artykułami z tego linka . Nie znaczy to że Laluna nie ma racji , bo z niektórymi sie zgadzam w 100 % . Ogólnie widzę że wiele osób piszę pod wpływem emocji .Podobają mi się wypowiedzi Laluny ponieważ nie są napastliwe i rzeczowe mimo iż ma inne zdanie ma mój szacunek !
Jednak jest to forum czyli oczekuję iż pisać będą różne osoby i wyrażać swoje opinie a każdy wyciągnie wnioski dla siebie .

Pozdrawiam wszystkich za i przeciw !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harry']

...zacząłem zbierać podpisy o wycofanie zakazu podparte właśnie artykułami z tego linka .
[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To miłe, że podejmujesz działania na rzecz wycofania zakazu obcinania, zwłaszcza że są podparte naszymi materiałami, bo:[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Verdana]mamy kolejny dowód na to, że zakaz taki istniał i nadal istnieje,[/FONT]
[*][FONT=Verdana]lekka opozycja zawsze się przyda,[/FONT]
[*][FONT=Verdana]może Amber i ara nareszcie znajdą przytulisko, ktoś je przygarnie :lol: [/FONT][/LIST][COLOR=black][FONT=Verdana]My idziemy dalej.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jutro piątek, ostatni dzień. Jak obstawiacie? Co napiszą Szwedzi?[/FONT][/COLOR]

Wniosek jest taki: lutomskak mija się z prawdą albo mamy paskudnego kłamczucha w ZK. Będziemy to badać :mad:
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]/patrz post nr 2698 str. 270/[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dlaczego zakladasz ze to ZK ??

kolezanka sprzedajac szczeniaka kopowanego do Szwecji musiala dac zaswiadczenie od zwyklego weta ze u nas nie jest to zakazane :diabloti:
z ZK nie brala zadnych papierkow za wyjatkiem rodowodu[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dlaczego tak zakładam, dowiesz się w swoim czasie.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Jak zatem obstawiasz? Co napiszą Szwedzi? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wyluzuj, to tylko zabawa. Pewności na dzisiaj nikt nie może mieć.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A więc?[/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black][SIZE=1]/Szczerze mówiąc nie wiem po co opisujesz tę historie z koleżanką, szczeniakiem i wetem? Naprawdę sądzisz, że na podstawie tamtego, fałszywego zaświadczenie, Szwedzi będą wpuszczali wszystkie polskie psy? A może chodzi o to, że wystarczy wyżebrać fałszywe zaświadczenie u śmierdzącego oszusta, w którym ten poświadczy nieprawdę i już wchodzimy? [/SIZE][/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]Moim zdaniem twój pogląd, że fałszywy dowód zastosowany jako argument w dyskusji, trwale zmienia rzeczywistość – jest w dalekim stopniu naiwny. Objaśnisz zatem co miałaś na myśli?/[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

na zeszlorocznej wystawie europejskiej w Helsinkach gdzie rowniez obowiazuje zakaz kopiowania i wystawiania psow kopiowanych byly prezentowane psy kopiowane z Polski (i nie tylko)
a ich przyjmowanie odbywalo sie dokladnie na tych samych zasadach jak teraz do Sztokholmu

[QUOTE][SIZE=1]Objaśnisz zatem co miałaś na myśli?/[/SIZE][/QUOTE]

to mialam na mysli ze ty z gory zakladasz ze to ZK wysyla info o naszym krajowym prawie do innych organizacji kynologicznych a tak nie jest - w tym przypadku Szwedzi nie wymagaja papierka z ZK ale od weterynarza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']zabawa jest dla mnie czytanie tego topicu i wasze zaangazowanie w sprawe :diabloti:

ja dopoki nie wejdzie zwiazkowy zakaz kopiowania bede kopiowac i tyle bo dla mnie uystawa o ochronie zwierzat nie jest jednoznaczna
koniec kropka[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Aha. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Przyznaje, bardzo oryginalny pogląd. Ktoś jeszcze go podziela?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']
ja dopoki nie wejdzie zwiazkowy zakaz kopiowania bede kopiowac i tyle bo[B] dla mnie uystawa o ochronie zwierzat nie jest jednoznaczna[/B]
koniec kropka[/quote]

Niby ustawa nie jest dla Ciebie jednoznaczna a jednak dobrze zdajesz sobie sprawę z tego,że łamiesz prawo,bo przecież twój prawnik "czeka" w pogotowiu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...