Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='ara']Jak masz ochotę, to wyjaśnij koleżance o co chodzi:cool3:[/quote]
Wyjaśniać nie będę, ale skoro już offujemy, to pozwolę sobie poruszyć inny temat. Otóż mam w swoim aucie problemy z klimą - raz zimno, raz gorąco, normalnie nie da się wytrzymać - taka sytuacja powoduje permanentny dyskomfort i zachowania agresywne, niebezpieczne dla innych użytkowników (dróg). Może są na forum osoby, które mają podobne objawy i wiedzą jak sobie z problemem poradzić. A jeśli mają i nie wiedzą, to może ktoś inny podpowie co z tym zrobić, w trosce o interes ogółu użytkowników (dróg)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ara']Bardzo mi przykro, ale jak ktoś wyskakuje z takimi oskarżeniami a nie widzi różnicy między hodowlą użytkową a eksterierową, to ja się wysilać na tłumaczenie nie będę:shake: Jak masz ochotę, to wyjaśnij koleżance o co chodzi:cool3:[/quote]


a ty nie zrozumialas mojego postu - przeczytaj go jeszcze 100 razy moze wtedy zrozumiesz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Napisał ara
Bardzo mi przykro, ale jak ktoś wyskakuje z takimi oskarżeniami a nie widzi różnicy między hodowlą użytkową a eksterierową, to ja się wysilać na tłumaczenie nie będę Jak masz ochotę, to wyjaśnij koleżance o co chodzi[/quote]yyy? uzytkowe sznaucery miniaturowe? Hmmm....

W sensie, że ten... polują na gryzonie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ciekawe czy szwedzcy hodowcy od razu skoryguja jej uszy :cool3: w tym kraju to norma - tam wszytkie pieski nosza je super poprawnie - ciekawe dlaczego :eviltong:
ale przynajmniej nie bedzie kopiowana i nie bedzie cierpiala :evil_lol:[/quote]
Uszy jak uszy - były w tym dziale fotki pokazujące jak amerykańce na stelażu stawiają uszy kopiowane, ale tajemnicą poliszynela jest jak skandynawowie poprawiają niekopiowane ogony, to mógłby być szok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']Wyjaśniać nie będę, ale skoro już offujemy, to pozwolę sobie poruszyć inny temat. Otóż mam w swoim aucie problemy z klimą - raz zimno, raz gorąco, normalnie nie da się wytrzymać - taka sytuacja powoduje permanentny dyskomfort i zachowania agresywne, niebezpieczne dla innych użytkowników (dróg). Może są na forum osoby, które mają podobne objawy i wiedzą jak sobie z problemem poradzić. A jeśli mają i nie wiedzą, to może ktoś inny podpowie co z tym zrobić, w trosce o interes ogółu użytkowników (dróg)?[/quote]

Skoro Cie przerasta Cie wiedza z użytkowsci że nie potrafisz odpowiedziec to tym bardziej nie poradzisz sobie sam z klima. Najlepiej udaj się do fachowca mechanika, tylko takiego co się zna na fachu.
To podobnie jak wybierasz weterynarza takiego który wie ze w naszym kraju nie wolno kopiowac i przestrzega tego. Jezeli jednak nie potrafisz dokonac dobrego wyboru ani w jednym ani w drugim, to poprostu wyłacz klime i otwórz sobie okno lub zamknij w zaleznosci od pogody :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']yyy? uzytkowe sznaucery miniaturowe? Hmmm....

W sensie, że ten... polują na gryzonie?[/quote]

Czarne Gwiazdy, czy nie uwazasz ze byłoby z Twojej strony miło gdybys poprawił swój post który łamie regulamin?
Bo wczesniej sugerowałes ze gdyby Cie powiadomiono to bys zmienił i nie trzeba byłoby usunac. :razz:
To co z tym postem? No chyba ze to nie było szczere z Twojej strony :roll:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9801997&postcount=9189[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Najlepiej udaj się do fachowca mechanika, tylko takiego co się zna na fachu.[/quote]
Tak myślałem, że przyczyną może być niedostateczna konserwacja. Instalacja nie przeglądana i nie czyszczona zarasta jakimś grzybem, czy innym świństwem, i efekt widoczny.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='TuathaDea']Tak myślałem, że przyczyną może być niedostateczna konserwacja. Instalacja nie przeglądana i nie czyszczona zarasta jakimś grzybem, czy innym świństwem, i efekt widoczny.[/quote]

Czy sugerujesz, że to z powodu notorycznego braku przepychania? :wink:
Mam nadzieję, że z moją instalacją wszystko OK. Konserwuję i czyszczę regularnie :haha:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']Tak myślałem, że przyczyną może być niedostateczna konserwacja. Instalacja nie przeglądana i nie czyszczona zarasta jakimś grzybem, czy innym świństwem, i efekt widoczny.[/quote]

No to skoro o samochód nie dbasz ze go tak zapuściłes, to teraz sie nie dziwie dlaczego za nic masz ból i ryzyko kopiowania u psa. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']A pisałem, że to od dawna mój samochód? Ale problem z klimą jak widać jest. :p[/quote]
A co to ma za znaczenie. Nawet jak kupisz stary samochód to zanim zacznie się jezdzic to zaczyna sie od przeglądu, wymienienia paru rzeczy i sprzątaniu inaczej źle to świadczy o Tobie jako o nabywcy :p
No ale widocznie to już tylko świadczy o tym jakie masz priorytety. Jakbys potrafił zadbac o psa to byś i o samochód potrafił.
Moze faktycznie cos w tym jest. Uznaj ze pies to nie rzecz i nie mozna go okaleczac bo Ci sie tak podoba to moze i poradzisz sobie ze starym samochodem i bedziesz wiedziec jak doprowadzic go do porzadku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']A co to ma za znaczenie. Nawet jak kupisz stary samochód to zanim zacznie się jezdzic to zaczyna sie od przeglądu, wymienienia paru rzeczy i sprzątaniu inaczej źle to świadczy o Tobie jako o nabywcy :p[/quote]
No więc właśnie robię przegląd, staram się stwierdzić jakie są przyczyny niektórych defektów i próbuję je wyeliminować. Ale opór materii jest wielki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']yyy? uzytkowe sznaucery miniaturowe? Hmmm....

W sensie, że ten... polują na gryzonie?[/quote]

:roll:

Biedactwo, tyle stron, a Ty jeszcze sie nie zorientowałeś, ze mnie głównie dobki interesują?:evil_lol: To zawsze możesz spojrzeć na mój avatar i wszystko stanie się prostsze...:diabloti:

A ras tak w ogóle jest sporo:cool3: jakieś katalogi wystawowe zapewne posiadasz, mogą się dla Ciebie okazać cenną lekturą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']yyy? uzytkowe sznaucery miniaturowe? Hmmm....
W sensie, że ten... polują na gryzonie?[/quote]
[quote name='ara']:roll:

[B]Biedactwo, tyle stron, a Ty jeszcze sie nie zorientowałeś, ze mnie głównie dobki interesują?[/B]:evil_lol: To zawsze możesz spojrzeć na mój avatar i wszystko stanie się prostsze...:diabloti:
:evil_lol:[/quote]
Niezakończona mielinizacja :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='niceravik']Niezakończona mielinizacja :lol: ?[/quote]

Etam. Niejasno było napisane i ja też nie zrozumiałam o co konkretnie chodzi w wypowiedzi Ary. Cefalizację i mielinizację raczej mam już za sobą, ewentualnie w grę mogą wchodzić znaczne ubytki w moim centralnym układzie nerwowym. Podgryzacie chłopaka. Takie śmieszki się mu trafiły niczem Bożydarowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Etam. Niejasno było napisane i ja też nie zrozumiałam o co konkretnie chodzi w wypowiedzi Ary.[/quote]

Chyba zaczynam się przyzwyczajać, że o takich rzeczach trzeba pisać drukowanymi literami;) większość ludzi w Polsce nie rozumie jak można ściągać naturalnego użytka, po mamusi eksterierowo zaledwie dobrej, która chyba w życiu ringu wystawowego nie widziała:lol: a że pochodzi z doskonałych, zdrowych linii, ma świetne popędy, super socjal, IPO3 i parę udanych startów na koncie, to nie ważne:evil_lol: Tatuś eksterierowo SG, reszta jak u mamusi, no plus niezły start na MŚ dobermanów, ale to przecież też nie ważne:evil_lol: bo pies może być durny i wypłoszony, ale szampionem, choćby chirurgicznie poprawionym, być musi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Chyba zaczynam się przyzwyczajać, że o takich rzeczach trzeba pisać drukowanymi literami;) większość ludzi w Polsce nie rozumie jak można ściągać naturalnego użytka, po mamusi eksterierowo zaledwie dobrej, która chyba w życiu ringu wystawowego nie widziała:lol: a że pochodzi z doskonałych, zdrowych linii, ma świetne popędy, super socjal, IPO3 i parę udanych startów na koncie, to nie ważne:evil_lol: Tatuś eksterierowo SG, reszta jak u mamusi, no plus niezły start na MŚ dobermanów, ale to przecież też nie ważne:evil_lol: bo pies może być durny i wypłoszony, ale szampionem, choćby chirurgicznie poprawionym, być musi:diabloti:[/quote]
Widzisz, gdybyś więcej wiedziała o "normalnej hodowli i normach" w innych rasach niż Cię interesują, to wiedziałabyś również dlaczego [B]ursa[/B] nie zrozumiała o co Ci konkretnie chodzi. Bo dostać dobrego użytkowego wyżła z Niemiec z niekopiowanym ogonem jest ciężko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']Widzisz, gdybyś więcej wiedziała o "normalnej hodowli i normach" w innych rasach niż Cię interesują, to wiedziałabyś również dlaczego [B]ursa[/B] nie zrozumiała o co Ci konkretnie chodzi. Bo dostać dobrego użytkowego wyżła z Niemiec z niekopiowanym ogonem jest ciężko.[/quote]

A jak to się ma do uszu, bo o tym była mowa?:hmmmm:

EDIT: Do skandynawskich uszu w dodatku:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Laluna:loveu: urodziło się moje szwedzkie dziecię:multi::multi::multi::multi::multi: coby choć trochę w temacie pozostać informuję, że oczywiście pozostanie jak ją natura stworzyła:loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='ara']A jak to się ma do uszu, bo o tym była mowa?:hmmmm:[/quote]
Nie tylko o uszach. Widzisz dlaczego ciężko Cię zrozumieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Laluna:loveu: urodziło się moje szwedzkie dziecię:multi::multi::multi::multi::multi: coby choć trochę w temacie pozostać informuję, że oczywiście pozostanie jak ją natura stworzyła:loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='Elitesse']ciekawe czy szwedzcy hodowcy od razu skoryguja jej uszy :cool3: w tym kraju to norma - tam wszytkie pieski nosza je super poprawnie - ciekawe dlaczego :eviltong:
ale przynajmniej nie bedzie kopiowana i nie bedzie cierpiala :evil_lol:[/quote]

[quote name='ara']Ciekawe czy słyszałaś o czymś takim jak użytek?:diabloti: Bo ajwyraźniej niewiele wiesz o normalnej hodowli i normach:diabloti:[/quote]

[quote name='Elitesse']a co ma piernik do wiatraka ?[/quote]

itd...

TuathaDea, ja tu widzę tylko o uszach:eviltong: ale może zacytujesz mi coś o oszustwach związanych z ogonem?:eviltong:

Czarne Gwiazdy, a zauważyłeś może, że chwilowo rozmawiamy o konkretnym psie, a ściślej mojej nowej suczce?:evil_lol: I rzekomych, nieetycznych działaniach "mojego" hodowcy?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...