Jump to content
Dogomania

ŚLEPUTEK po 11 latach w schronisku dostał szansę na cudowny DOM:):)


Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kinga_kinga7']Śleputek ma ok 15lat -tak mi powiedział na oko kierownik..[/QUOTE]

Tyle, to on, na pewno, nie ma.Mój ślepek ma ok 13 niby, może mieć też 11 dopiero.Syn twierdzi, że to bracia, albo, co najmniej kuzyni :lol:;):evil_lol: Na początku nie podobało mi się jego imię, ale teraz już przyzwyczaiłam się i już mi pasuje :lol:Zostawiłabym, bo samo imię już zaciekawia i człowiek sprawdza, co też pies może mieć z chińczyka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Tyle, to on, na pewno, nie ma.Mój ślepek ma ok 13 niby, może mieć też 11 dopiero.Syn twierdzi, że to bracia, albo, co najmniej kuzyni :lol:;):evil_lol: Na początku nie podobało mi się jego imię, ale teraz już przyzwyczaiłam się i już mi pasuje :lol:Zostawiłabym, bo samo imię już zaciekawia i człowiek sprawdza, co też pies może mieć z chińczyka :evil_lol:[/QUOTE]

No może masz i rację ;) ja sie nie przyzwyczaiłam do Jego imienia jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

To bardzo energiczny, pełen radości życia, ciekawości świata psiak. Jak ktoś przeczyta, że ma 15 lat, to rzeczywiście wyobrazi sobie ślepego, niemrawego staruszka. A taki obraz nijak nie pasuje do tego psa. Przy jego kalectwie szanse na adopcję spadną do zera.
Mi się też wydaje, że on tyle nie ma. Jest 9 lat w schronisku, a został przywieziony jako młody pies. Myślę, że spokojnie można pisać 10 -11 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']allegra nie ma! mogłabyś..?[/QUOTE]

Tak oczywiscie, zrobie mu Allegro tylko poprosze o dane kontaktowe. :lol:

Jesli pozwolicie, to troche go odmlodze w ogloszeniu (jak dziewczyny suregowaly, napisze ze ma 10-11 lat) i uzyje imienia Śleputek, bo Chińczyk to tak chyba nie bardzo do niego pasuje. Jak pierwszy raz przeczytalam tytul watka, to myslalam, ze psiak ma skośne oczy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Tak oczywiscie, zrobie mu Allegro tylko poprosze o dane kontaktowe. :lol:

Jesli pozwolicie, to troche go odmlodze w ogloszeniu (jak dziewczyny suregowaly, napisze ze ma 10-11 lat) i uzyje imienia Śleputek, bo Chińczyk to tak chyba nie bardzo do niego pasuje. Jak pierwszy raz przeczytalam tytul watka, to myslalam, ze psiak ma skośne oczy. :evil_lol:[/QUOTE]

tekst i kontakt na pierwszej stronie:) odmładzaj go..niech tylko znajdzie domek,nowe zdjęcia chyba na poprzedniej stronie

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu ponowię ogłoszenie w DZ.Tamto ufundowała mu pani Urszula z redakcji DZ.Bardzo dziękuję pani Ulu! Szkoda, że nie było nawet jednego telefonu.Mojego Edzia brak wzroku nijak nie ogranicza przecież, a w znajomym terenie porusza się , jakby widział.Nawet w redakcji ze mną był i bardzo się podobał wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']W przyszłym tygodniu ponowię ogłoszenie w DZ.Tamto ufundowała mu pani Urszula z redakcji DZ.Bardzo dziękuję pani Ulu! Szkoda, że nie było nawet jednego telefonu.Mojego Edzia brak wzroku nijak nie ogranicza przecież, a w znajomym terenie porusza się , jakby widział.Nawet w redakcji ze mną był i bardzo się podobał wszystkim.[/QUOTE]


dziękuje Syla,Tobie i p.Uli:loveu: szkoda,że nikt nie zadzwonił,ale nie odpuszczamy! nasz Śleputek znajdzie jeszcze swój wymarzony domek..;)

Link to comment
Share on other sites

Zrobilam [COLOR=#003300]Śleputkowi Allegro: :lol:[/COLOR]

[URL]http://allegro.pl/niewidomy-lecz-cudny-psiak-czy-ktos-go-pokocha-i1805834391.html[/URL]

Przy odnowieniu dodam wiecej fotek, bo zrobilam ogloszenie tylko z trzema i potem chcialam dodac wiecej, ale cos nie moglam. Przy odnowieniu jeszcze sprobuje. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Zrobilam [COLOR=#003300]Śleputkowi Allegro: :lol:[/COLOR]

[URL]http://allegro.pl/niewidomy-lecz-cudny-psiak-czy-ktos-go-pokocha-i1805834391.html[/URL]

Przy odnowieniu dodam wiecej fotek, bo zrobilam ogloszenie tylko z trzema i potem chcialam dodac wiecej, ale cos nie moglam. Przy odnowieniu jeszcze sprobuje. :p[/QUOTE]

śliczne,dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...