Jump to content
Dogomania

Iga zostaje w domu tymczasowym na zawsze! Już nigdy więcej nie będzie bezdomna! :)


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igusia była dziś u weta. Wycisnęłysmy substancję z gruczołów przy odbycie, ale nie było jej zbyt wiele, nie sądzę, żeby to akurat ona przeszkadzała Idze. Sądzę, że ma po prostu robale, więc dostała Pratel i teraz tylko bedziemy obserwować qpkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ola zaczyna miec dość Igi. Podkreśla, że jest bardzo słodka, przyjacielska, kochana, ale budzi ją w nocy i Ola jest ciągle niewyspana. Chodzi o to, że Iga troszkę chrapie, więc Ola zrobiła jej posłanie w kuchni, ale Igusia sama nie chce tam spać, więc drapie w drzwi do pokoju, a tym samym budzi Olę.
To chyba pierwszy przypadek tego rodzaju. Pies jest niechciany, bo za bardzo kocha człowieka...
Co robić?
Ola już powoli traci cierpliwość, a nie mogę przecież zmusić jej do niczego. Jeśli każe zabrać psa, będę musiała to zrobić...
Domku gdzie jesteś???? Iga oddałaby życie za człowieka, a nikt jej nie chce :-(

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]Potrzebuję pomocy na już![/SIZE][/B]
Prawdopodobnie jutro będę musiała zabrać Igę z tymczasowego domu...
Powód? Igusia pod nieobecnośc lokatorów robi małe zamieszanie, np. wyrzuca ciuchy z szafy. Dla mnie to nie byłoby nic wielkiego, ale nie mogę nikogo zmuszać do trzymania Igi, jeśli wyraźnie tego nie chce...

Do soboty mogę przetrzymać ją u siebie, ale niestety ani dzień dłużej. Szukam więc domu tymcz. lub stałego dla tej panienki. Nie chcę oddawać ją do schroniska, ale boję się, ze pewnego dnia nie będzie innego wyjścia. Nie mogę bowiem przeżywac ponownie tułaczki z psem u boku, tak jak w przypadku Wandy. Pomóżcie proszę! Wyciągnęłam psa, bo było z nią źle, miała depresję, ale sama nie dam sobie z nią rady...
[SIZE=6][COLOR=Red]POMOCY!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...