Jump to content
Dogomania

Moria w domu! Dziękujemy :)


Ajula

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Supergoga w poniedziałek zaplanowaliśmy odrobaczanie także wtedy już na pewno będziemy znali płeć, chyba że uda sie do poniedziałku je wszystkie powyciągać.

Na razie płcie pewne wg umaszczenia rabladorów:
- biszkoptowa dziewczynka
- biszkoptowy chłopak
- bursztynowa dziewczynka
- bursztynowy chłopak (Luzak)
- czarna ze skarpetkami dziewczynka
- czarny chłopak z białym krawatem
- czarna dziewczynka z białym krawatem
- ciemnobrązowa podpalana dziewczynka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']domek wydaje się super :-)
wizyta będzie w przyszłym tygodniu - wstępna rezerwacja - Alaska - biszkoptowa sunia ;-)[/QUOTE]

Trzymam kciuki za domek!

Tak jak Supergoga przewidziała biszkopciki najpierw,poźniej BURSZTYNKI ;) a poźniej - oby bez problemu - czarnuszki.

Link to comment
Share on other sites

Oj czarnuszki... - no nic, będziem reklamować.
Jak będą imiona i płcie proszę wyślijcie do mnie tak osobno - opis, fotki - każdego - powstawiam na stronę - a tam pojedynczo można. Na allegro tez niebawem wstawimy, ale pewnie już bez ALASKI!

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek przy okazji odrobaczania będzie profesjonalna sesja zdjęciowa maluchów. Uzupełniłem też płcie szczeniaków, ciemnobrązowa podpalana to suczka. Dziś znów karmę wsuwały, a Moria zazdrosna wciskała swoją głowę żeby papkę dostać ;) Nastąpił też kolejny przełom. Razem ze Skarpetką staliśmy w kojcu, a Moria odeszła od budy, mieliśmy pełen dostęp do maluchów, ale nie chcielismy ich budzić, także już nie wyciągaliśmy wszystkich żeby sprawdzać płcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']dzięki marta! tylko zaznacz proszę, że one nie będą małymi psiakami..
czarna z białymi skarpetkami jest cudowna, zresztą ja wszystkie, ale ona się wyróżnia!! :-)[/QUOTE]

Potwierdzam Skarpetka fajną sunią jest, ma to po cioci :evil_lol: Strasznie słodka! Jak ją wczoraj dokarmiałam to jedzonko chrupała tak łapczywie, że wsunęła wszystko łącznie z moja ręką :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...