Jump to content
Dogomania

Zagłodzony pies!!Już w nowym domku!!!!!!!!!!


Seaside

Recommended Posts

Też czekam.
Po chwilowej nieobecności przeczytałam że ustalenia są inne, hmmm jakie?
Osobiście ustaliłam z osobą, która może go wziąć na tymczas,że Chudzina do niej pojedzie, jest załatwione z kierownikiem schroniska że pies może zostać zabrany... szukamy transportu!
Do weta wiadomo też musi jechać ale najpierw należy go stamtad zabrać!

Szczegół że ktoś pisał, że to schronisko to też szpital dla zwierząt i taka opieka :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Seaside']Na to wygląda, ale GoniaP pisałą że jest transpot do weta i do hotelu....
Czy to jest pewne, coś już wiadomo???/
Jolu pisałaś ,że Magda mogłaby ewent. na jutro coś załatwić tak??[/quote]

Tak, mówiła że po przyjściu do domu usiądzie do komputera i będzie się kontaktować z osobą która być może przetransportuje psa.
Ale nie jest to na 100%.
Do której jest czynne to schronisko, dziś jeszcze damy rady go odebrać?

Link to comment
Share on other sites

Ale Goniu - przez kogo?? I gdzie zostanie zabrany????
Do Lwówka???
Jezu jak się ciesze!!!!! Jeden, a w zasadzie dwa dni akcji i są rezultaty.
Nasuwa misię smutna myśl o tym psiaku z łodzi - Goniu ty wiesz którym - rece tam opadły :(
Na jakie konto AFN bedzie mógł przekazywać pieniążki jak zaczną spływać - wiadomo już? Na hotelik na razie? Komu trzeba zwrócić za weta??
dziewczyny - wraca mi wiara w ludzi dzięki wam. Jak zobaczyłam go przedwczoraj na stronie jako nowododanego myślałam, że serce mi pęknie :(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wszystko pod kontrolą. Pies jest w strasznym stanie, ale juz poza schronem i juz u weta. Wzięła go Justyna, która po wszystkim wejdzie na forum i o wszystkim nas poinformuje. Najważniejsze, że pies jest pod doskonalą opieką. Dostał więc szansę.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z zuziaM, mogłaby podjechać do Jeleniej i przewieźć psa na tymczas (odległość z jej miejsca zamieszkania jakieś 50km).
Nie wiem co jest organizowane równolegle, jeśli pies ma w tym momencie domek i mógłby tam zostać do jutra to może nie warto wysyłać na noc Zuzię na trasę?
Jeśli nie znajdzie się nic innego ona może też jutro po pracy czyli w okolicach 14tej wyjechać po niego i go przewieżć.
GoniaP proszę napisz szybciutko co postanawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Dziewczyny, wszystko pod kontrolą. Pies jest w strasznym stanie, ale juz poza schronem i juz u weta. Wzięła go Justyna, która po wszystkim wejdzie na forum i o wszystkim nas poinformuje. [B]Najważniejsze, że pies jest pod doskonalą opieką. Dostał więc szansę.[/B]
[/quote]

Czekamy na inforamcje.
Ja musze zniknąć na chwile sprzed komputera, mam nadzieję że jak wrócę będą świeże, szczegółowe informacje.....

PS
Troszkę niepoinformowane zostały pozostałe osoby, nie wiedziałyśmy że ktoś pojechał po psa. Ja wykonywałam równolegle wiele telefonów szukając osób chętnych do odebrania i przewiezienia psa.
A okazało się że nie potrzebnie, pies już został odebrany.
Nie ważne, trudno, ale to wskazówka na przyszłość.
Przeboleje, a grunt że chudzina ma opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja tylko pośredniczę, i niewiele więcej wiem. Rano po przeczytaniu wątku, mocno zmartwiona wyglądem tego psa, który juz na 1 rzut oka wyglądał na takiego co juz 1 nogą po tamtej stronie, rozdzwoniłam sie po ludziach. W takich sytuacjach nie ma co deliberować tylko trzeba działać. Jasnym bylo dla mnie, ze psiaka trzeba jak najszybciej zabrać ze schroniska i to prosto do weta. Skontaktowalam się więc z Emir, jedyną osobą, która w sytuacjach kryzysowych niejednokrotnie okazała się nieoceniona. Potem nie wiem co się dzialo, bo dalej, juz poza mną poszedł łańcuszek gg i telefonów.
Justyna, która jest koordynatorem działń akcji Stop Okrucieństwu w Jeleniej Górze zgodziła sie wyciągnąć i zaopiekowac się psem natychmiast. Gwarantem jest w tym momencie Emir.
Justyna tylko powiedziala mi przez telefon , że zaraz wchodzi z psem do weta, i że psa w takim stanie jeszcze nie widziala.
Wiem też, że jeśli pies nie zostanie w klinice, a ja sądzę, że właśnie tak się stanie, to Justyna weźmie go do siebie na parę dni. Potem trzeba zdecydować kto da najodpowiedniejszą opiekę tak choremu zwierzęciu.
Jeśli kogoś uraziłam swoim dzialaniem to przepraszam.
Wątek się rozwijał, a ja bylam poza domem ratując poznańskie bidy, więc tu nie zaglądalam.

Link to comment
Share on other sites

Przekazuję co wiem - cd.
Pies trafił do schronu po interwencji... Był trzymany na krótkim łańcuchu przy budzie...
Ma liczne rany od pogryzień, z których dosłownie leje się ropa:-(
Pies jest wychudzony i bardzo słaby, aczkolwiek je samodzienie.
Wet opatrzył rany, dał leki wspomagające. Pies ma ponad 45 stopni gorączki.
W tej chwili jest u Justyny i odpoczywa. Justyna sama zatAragała go na 4 piętro, bo nie mial siły iść samodzielnie. Zjadł po trochu 2 razy, napił sie wody. Jutro kolejna wizyta u weta. będą też zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, cieszcie się, że tak sprawnie akcja przebiegła, że tyle osób zainteresowało się sytuacją psiaka.. To, że ktoś na dogo nie napisał, że coś tam już jest załatwione i nie trzeba się fatygować to jest nic... Poczytajcie wątki tarnowskie - praktycznie zero reakcji, nie mówiąc już o działaniu :shake: Choćby się chciało, to w azylu robią wszystko, żeby psiakom nie pomóc :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłąm do domku i tyle dobrego słyszę.
Goniu jesteś czarodziejką - wprawdzie słyszałam to już od kuzynki "Jowita Poznań" ale teraz wierzę w to bez zastrzerzeń.

Musimy mieć tylko konto na które będzie można wpłacić pieniążki - dziewczyny chcą być pewne na co idzie :)

Aga - mam nadzieję,że w tarnowie da się też coś zrobić :( - cały czas myślę o tej małej czrnej suni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Wróciłąm do domku i tyle dobrego słyszę.
Goniu jesteś czarodziejką - wprawdzie słyszałam to już od kuzynki "Jowita Poznań" ale teraz wierzę w to bez zastrzerzeń.

Musimy mieć tylko konto na które będzie można wpłacić pieniążki - dziewczyny chcą być pewne na co idzie :)
[/quote]
Seaside, to nie ja jestem czarodziejką:roll:. To Emir jest czarodziejką - Emir i cały zakulisowy łańcuszek ludzi dobrej woli, którzy mało mówią, dużo robią:loveu:

Jak już napisalam, gwarantem całej akcji jest Fundacja Emir. Justyna narazie wykłada pieniążki na leczenie i utrzymanie z wlasnej kieszeni, ale Emir będzie musiała Jej oddać.
Chudy będzie wymagał jeszcze wielu wizyt u weta, bo ja nie widząc go, a słysząc o jego stanie, dostałam dreszczy z przerażenia:-(
Zajrzyjcie na stronę Fundacji: [URL]http://fundacja-emir.org/index1.htm[/URL]
I wpłacajcie zatem pieniążki z dopiskiem "Na Chudego" na:

[FONT=comic sans ms][SIZE=5] [IMG]http://fundacja-emir.org/graf/lapa.gif[/IMG][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=comic sans ms]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych[/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=comic sans ms][SIZE=7]"EMIR"[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[B] [FONT=Tahoma] [B] [FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Konto Fundacji: [/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] Bank Śląski O / Grodzisk Maz.[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma] 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/FONT][/B][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ucieszylam sie wczoraj bardzo, kiedy dostalam wiadomosc od JoliK, ze piesio juz zabrany ze schroniska ... a juz bylam gotowa do wyjazdu po niego.

Wiec pisze juz na przyszlosc, ze [B]jesli kiedykolwiek bedzie problem z odbiorem i transportem psiakow z jeleniogorskiego schroniska do - np. jak w tym przypadku do hoteliku - TO JA JESTEM DO DYSPOZYCJI ![/B]
Poprosilabym moze tylko na wszelki wypadek o numer telefonu do tego hoteliku ( wole go juz miec przy sobie, niz potem w naglym przypadku, dopiero go ustalac ). Jolu, czy mozesz mi go podac ?

Czekam z niecierpliwoscia na nowe informacje o piesku.
Biedactwo - cierpialo tak bardzo !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...