Jump to content
Dogomania

Tosia- szorstkowłosa piękność. Znalazła swój bezpieczny kąt!


ewes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj miałam telefon w sprawie Tosi... kompletna porażka. Pani z którą rozmawiałam od początku wydawała się dziwna. Była zainteresowana adopcją, ale jak tylko dowiedziała się, że jest ze schroniska, to powiedziała, że nie ma zamiaru płacić 40zł za psa... Jeszcze ten płacz dziecka w tle... Od razu jej podziękowałam. Tosia zasługuje na dużo lepszy domek!

Link to comment
Share on other sites

Jak się masz Tośka? w czwarte i prawdopodobnie sobotę cie odwiedzę.. trzymaj się kochana... pralinka dzięki za odbiór telefonu ;)
też mnie ten krzyk dziecka w słuchawce przeraził.. niestety jak to na wsiach bywa zasięgu brak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']śmieszny telefon dziś miałam, tzn bardziej żałosny niż śmieszny... pani dzwoni do mnie i pyta " ma pani małe pieski?"- a na słowo "schronisko" się rozłączyła... żal mi takich ludzi ....[/QUOTE]

Głupota ludzka przeraża mnie coraz bardziej:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tosia- kochana córa, zadzior jakich mało, ale Gabi jest jeszcze gorszym zadziorem:evil_lol:
ewes czekamy na relację ze spaceru,a ja wstawiam parę zdjęć.

[B][I]piaskowa dama
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kLaTekuwNR4/TihvO18oY9I/AAAAAAAA9i8/mgb1MD9RBAQ/s640/IMG_0060.JPG[/IMG]
uszy nietoperka
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zgQ-QMVdJcA/Tihv74OiAdI/AAAAAAAA9j8/fuZfZGVkVxk/s640/IMG_0067.JPG[/IMG]
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

I dziś był spacerek z naszymi owcami... Tosia chyba mnie poznała (albo moje parówki ;)). Byłyśmy chwilę na wybiegu,gdzie sunie się pobawiły z innymi psami... tylko Łatka nie przypadła im do gustu... później zwolniliśmy wybieg, bo owieczki i tak nie chciały się bawić i poszliśmy na "piaszczyste pole :cool3:".. gdzie zachciało się im zabawy... pasiek działa na owieczki jak napój energetyzujący ;) ... Tośka poplątała się z siostrami (siostrą i mamusią ;)) smyczami i przez przypadek smycz mi się wymsknęła z ręki :oops:.. to Tośka pobiegała troszkę między fundamentami :diabloti:, dopóki nie została złapana...
no i oczywiście szczekanie na wszystkie psy się nie zmieniło... może nawet szczekają i to więcej...

Tośka, do zobaczenia w sobotę...

saphira18 dziękuję za zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

osobne już chyba mają;) jak coś się zmieniło to możesz tam dopisać, ale wspólny tekst może spróbujemy? tylko czy Tosia z Gabi by lepiej nie poszły?... a może w trójkę je ogłaszać że mogą iść w dwie albo osobno? nie wiem, ciężko powiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

nie nic nie będę dopisywać.. chyba są ok ;)

ale jeśli spojrzeć na owce z innej perspektywy, to faktycznie Kesi leży i obserwuje... a córy się bawią... może kiedy są luzem, a nie "na uwięzi czyt. smycz itp" to właśnie Gabi i Tośka mają do siebie większe "przyciąganie"... sama nie wiem, ale na pewno jakby szły we dwie to tylko do pilnowania czy domu z ogrodem.. a nie mieszkania, bo jak Tośka zacznie szczekać to Gabi zaraz za nią i będzie.... nie widzę kogoś spacerującego po ulicy... z tak szczekającymi psami... a gdy są same to stają się potulne jak baranki... a nawet jeśli ktoś by brał do mieszkania to na pewno nie dwa tak duże psy, jak na mieszkanie, a nawet jeśli to nie za jednym razem... nie wiem to zbyt skomplikowane jak na mój mózg...

a według mnie Kesiula najbardziej nadaje się do mieszkania... jako kanapowiec i pies nakolankowy :)

EDIT.. i jeśli chodzi o dom z ogrodem to nie wiem ja by ten ogród wyglądał po inwazji owiec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...