Jump to content
Dogomania

JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(


_ogonek_

Recommended Posts

sprawa sekcji w toku.

Ingrid44 - zdanie rewelacyjne
"Kto chce pomoc Jurandowi prosimy o PW [B]a nie popisy elokwencji[/B] -to juz Jurandowi nie pomoze"
To jest to.
Trzeba było walić w klawiaturę, gdy pies żył i pomagać w zdobyciu kasy.
Trzeba było ruszyć tyłek i sprawdzić chauwę.
Trzeba było zrobić wiele, a nie bajdurzyć.

Zgadzam się z Sylą, że takie mącicielki, które przyszły z wątku hospicyjnego nie są tu potrzebne. Wręcz niepożądane.
Niczego dobrego nie zrobiły. Natrzaskały sobie postów, zabłysły jako te gwiazdy na fb, narobiły ludziom wiochy, rozpowszechniały przekręcone informacje, nakręcały ludzi i w zasadzie niczego więcej nie zrobiły.
Jeszcze wygrażają na pw osobom, które mają inne zdanie i nie boją się tego napisać.

Mimo, że w wielu wypadkach nie znamy się osobiście, to nie trzeba stawać twarzą w twarz, żeby przestać być anonimową osobą kryjącą się za nickiem. Groźby to broń obosieczna.

I jeszcze do Ellig - bądź uprzejma nie rządzić się pieniędzmi, co do których nie masz prawa.
Jeśli pieniądze zostaną, to będzie ich dysponentem ogonek i ona będzie załatwiała przekazanie pieniędzy na inny cel/innego psa.

Jak na razie poza moja deklaracją i dochy oraz poświęcenia gallegro nie widzę wyrywnych do wyskakiwania z kasy i czasu.
Może ktoś pojechałby wspomóc działania gallegro?
Może ktoś dorzuci, a przynajmniej zadeklaruje pomoc finansową, bo sekcja to spory koszt?
Może ktoś podzwoni jutro i skoordynuje działania, zbieranie dokumentacji itd?

Edited by inga.mm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gallegro']
Może ktoś z Warszawiaków mógłby zasugerować inne miejsce, które działa całodobowo. Nie wiemy jeszcze którego dnia (i czy w ogóle) dojdzie do ekshumacji, ale tak czy inaczej zakładam, że do Warszawy wrócimy późnym popołudniem lub wieczorem.
Nie znamy jeszcze dokładnego terminu, więc chodzi raczej o wstępne ustalenia.[/QUOTE]

Klinika Multiwet [URL]http://multiwet.com.pl.hostingasp.pl/default.aspx[/URL]

Klinika Elwet [URL]http://www.elwet.pl/[/URL]

Klinika Pulawska [URL]http://www.weterynarzpulawska.pl/index.php/kontakt[/URL]

Klinika Bemowo [URL]http://www.bemowo-wet.com.pl/kontakt.html[/URL]

Po co Wam całodobowe lecznice, jeżeli możecie mi powiedzieć bo nie bede czytac wszystkich tych nie znaczących NIC wypowiedzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']sprawa sekcji w toku.


Jak na razie poza moja deklaracją i dochy oraz poświęcenia gallegro nie widzę wyrywnych do wyskakiwania z kasy i czasu.
Może ktoś pojechałby wspomóc działania gallegro?
Może ktoś dorzuci, a przynajmniej zadeklaruje pomoc finansową, bo sekcja to spory koszt?
Może ktoś podzwoni jutro i skoordynuje działania, zbieranie dokumentacji itd?[/QUOTE]


Działający niekoniecznie chcą pisać na wątku o tym, co robią i jak. Z przyczyn zrozumiałych.
Gallegro nie jest z tym sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Działający niekoniecznie chcą pisać na wątku o tym, co robią i jak. Z przyczyn zrozumiałych.
Gallegro nie jest z tym sam.[/QUOTE]
Skierowałam to do tych, którzy tu weszli i mącą

[quote name='Rewelacja']ale sekcje robi wyłacznie lecznica na SGGW... więc tylko tam trzeba dzwonić i tam robić sekcję.[/QUOTE]
To już zostało ustalone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja'](...)Po co Wam całodobowe lecznice, jeżeli możecie mi powiedzieć bo nie bede czytac wszystkich tych nie znaczących NIC wypowiedzi?[/QUOTE]

Dlatego, że przyjazd z ciałem może nastąpić wieczorem, ponieważ procedury związane z asystą Policji i inne tego typu, mogą się przeciągnąć. Nie możemy przecież zostawić rozkładającego się ciała do następnego dnia w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Dlatego, że przyjazd z ciałem może nastąpić wieczorem, ponieważ procedury związane z asystą Policji i inne tego typu, mogą się przeciągnąć. Nie możemy przecież zostawić rozkładającego się ciała do następnego dnia w samochodzie.[/QUOTE]

Ale możecie je przecież zostawić na SGGW? Do momentu aż zrobią sekcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Rewelacja.
Żadna z klinik nie zrobi sekcji psa dostarczonego spoza kliniki.[/QUOTE]

sekcje psa robi ursynowsk aklinika weterynaryjna - maj atam wszelakie mozliwisci do zrobienia sekcji rzetelnej - maja patologa
Zadna klinika nie zrobi sekcji pozadnej psa - nie maja do tego personelu
Nie widze problemu aby po ekshumacji przetrzymac psa do rana nawet jesli w warszawie ktos bedzie wieczorem- a cialo psa mozna zostawic w chlodni innej lecznicy zaprzyjaznionej badz na sggw - nie widze w tym zadnego problemu - problem jest z cialem psa ktoergo jeszcze nie ma - wydaje mi sie ze to jedyny klopot - a reszta jest do rozwiazania - a rozkladajace sie cialo psa - przepraszam ale nie rozlozy sie bardziej nizeli jest rozlozone do nastepnego dnia rano

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Ale możecie je przecież zostawić na SGGW? Do momentu aż zrobią sekcję.[/QUOTE]

Owszem, ale dlatego właśnie musi być to placówka [B]całodobowa, [/B]o czym pisałem wcześniej.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że faktycznie tylko na SGGW można to przeprowadzić.
Sądzę, że w ciągu kilku najbliższych dni uda nam się wszystko dograć.

Co się zaś tyczy podczytywania przez chauwę...
Ona i tak spodziewa się, że wcześniej czy później ktoś się zgłosi po Juranda. Musiałaby być skrajnie naiwną, gdyby sądziła, że to się rozejdzie po kościach.
Mam nadzieję, że za kilka dni uda się wyjaśnić wszystkie wątpliwości.
Na wszelki wypadek jednak nie piszmy więcej na wątku o szczegółach.

Edited by gallegro
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Owszem, ale dlatego właśnie musi być to placówka [B]całodobowa, [/B]o czym pisałem wcześniej.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że faktycznie tylko na SGGW można to przeprowadzić.
Sądzę, że w ciągu kilku najbliższych dni uda nam się wszystko dograć.[/QUOTE]

No ale SGGW ma szpital, chłodnie i jest całodobowa. Utylizuje również zwłoki. Więc nie widzę problemu, żeby tam oddać ciało psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']No ale SGGW ma szpital, chłodnie i jest [B]całodobowa[/B]. Utylizuje również zwłoki. Więc nie widzę problemu, żeby tam oddać ciało psiaka.[/QUOTE]

Rewelacja, na samym początku poprosiłaś abym wyjaśnił, dlaczego lecznica musi być całodobowa, więc Ci napisałem, a Ty dalej drążysz temat i sama sobie odpowiadasz ;-).
Odnośnie pozostawienia ciała w samochodzie na noc - niewykonalne, ponieważ muszę jeszcze wrócić do domu, a to jest prawie 100km od Wa-wy.
Proszę nie kontynuować wątku sekcji, ponieważ wygląda no to, że wszystko zostało już wyjaśnione.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że śmiem sie wtrącić.
Albo załatwiam sprawę sekcji, albo ktoś inny to przejmie.
Czy nie wystarczy anons, że sprawa jest w toku??????
Po co to jeszcze roztrząsać?
[B]Na razie dobrze by było, żeby podeklarowali się ludzie czy wpłacą jakiś pieniądz na uzupełnienie funduszy, jeśli koszt sekcji przekroczy 800 zł.
I proszę się na tym skupić.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Człowiek chce pomóc odpowiada na konkretnie zadane pytania a tu zonk.

I jeszcze inga - kierownictwo. Skoro tak zalatwiasz to czemu nie dowiedzialas sie ile sekcja kosztuje?[/QUOTE]

a poco uzgadniać to na forum publicznym?POMYŚL ZA NIM COŚ NAPISZESZ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bo to co sie daje załatwić w niedzielę to jedno, a to co w dni robocze to drugie.

I żeby było jasne: nie kierownictwo tylko konkrety.

Pomoc doceniamy, ale po groma roztrząsać, gdy już jest sprawa w toku?
Żeby dawać informacje chauwie?

-----
mój wpis zderzył się z majowym i napisał to samo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']a poco uzgadniać to na forum publicznym?POMYŚL ZA NIM COŚ NAPISZESZ!!!!![/QUOTE]
A ciebie ktos o zdanie pyta? Zadzwon w to tajemne miejsce i dopytaj sie o koszta, co?

No rzeczywiscie, wielka mi tajemnica ze bedziecie robili psu sekcje.

Skoro tak swietnie sobie tu radzicie to ... no to trzymajcie się i powodzenia! Oby ta, kolejna wychwalana przez dogomaniakow wiesniara ktora znalazla latwy i szybki zarobek dostala za swoje. Trzymajcie sie i trzymam za Was kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']przepraszam, że śmiem sie wtrącić.
Albo załatwiam sprawę sekcji, albo ktoś inny to przejmie.
Czy nie wystarczy anons, że sprawa jest w toku??????
Po co to jeszcze roztrząsać?
[B]Na razie dobrze by było, żeby podeklarowali się ludzie czy wpłacą jakiś pieniądz na uzupełnienie funduszy, jeśli koszt sekcji przekroczy 800 zł.
I proszę się na tym skupić.[/B][/QUOTE]

Sekcja psa za 800 zł to ten pies będzie lezał na złotym stole i złotymi narzedziami bedzie operowany ,czy jest jakis inny powód takiej kwoty ?
Bo to ,ze w niedzielę bedzie ta sekcja to juz nie aktualne ,bo dziś poniedziałek ,a to chyba nie telefon wykonany w niedzielę tyle kosztuje
przedtem na transport psa było wydane 600zł teraz na sekcje ma byc ponad 800zł -to drogie te psy na dogomani

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...