Jump to content
Dogomania

Vesper

Recommended Posts

witamy :)
jakie dwa piękne maleństwa... a mi się zawsze wydaje że mój taki mały
[url]http://i52.tinypic.com/mpmy8.jpg[/url] obrażona królewna podbiła moje serce :loveu: świetna jest :lol:
w końcu kobieta jak to kobieta, miewa czasem humorki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A niedługo piękne szczeniaczki- i u mnie, i u Pa-tti :) Pozdrawiam!
Dodam jeszcze, że chihuahua potrafią się dogadać z bullowatymi (mam stafficzkę, a Pa-tti matkę mojej suni)- i zarówno u mnie, jak u Niej, maluszki świetnie żyją ze staffikami :) Ja do tego mam jeszcze westa, Pa-tti z kolei kilka yorków- tak więc charakter chihuahua jest naprawdę super- są to psiaki towarzyskie- mniej lub więcej, ale kłótni i jakiejś dużej rywalizacji o względy właściciela nie ma :) Nic, tylko brać :D

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ja zawsze lubiłam duże psy ale po namowie mojej córki adoptowaliśmy małą chi, Molly waży 1,700 kg
W zeszłą niedzielę wzięłam na DT kolejnego psiulka chi i chyba się zakochałam i już nie oddam ;) prawdą jest, że te maluchy są poprostu nieziemskie.
Przepraszam za off ale tymczasuję właśnie takie cudo :)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/009kopia.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7637/009kopia.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

To jest tymczasowicz, chłopak.
Waga 3,200 kg i chyba musi troszkę przytyć więc i dlatego został oddany bo za duży. Pies pochodzi z Czeskiej hodowli :)

Za chwilę idziemy się kastrować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']To jest tymczasowicz, chłopak.
Waga 3,200 kg i chyba musi troszkę przytyć więc i dlatego został oddany bo za duży. Pies pochodzi z Czeskiej hodowli :)

Za chwilę idziemy się kastrować ;)[/QUOTE]

oddany bo za duży....super po prostu.
a psiak ma rodowód?
czeskie psy są raczej małe, przynajmniej te co widuję na wystawach:)
umaszczenie takie jakby merle, bardzo fajny kudłacz:)
BTW, skąd Ty wytrzasnęłaś takie cudo??

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Pies ma rodowód ale nie u mnie został w tamtym miejscu. Ma tatuaż. Była właścicielka oddała go właśnie z powodu wielkości, bo nie może być reproduktorem ze względu na wielkość. Tak przynajmniej twierdzi ale mnie to mało że tak powiem interesi. Psiaczek za chwilkę będzie bez jajeczek i zostaje u mnie na stałe, nie umiem go poprostu oddać.

Link to comment
Share on other sites

dobra decyzja, chihuahua są specyficzną rasą, nie pożałujesz że go zostawiłaś:)
z jednej strony to się chwali, że właścicielka zdecydowała się wykluczyć go z hodowli. część osób na jej miejscu kryła by tym psem tak czy inaczej... pies trafił do Ciebie a nie do schroniska, więc właścicielka zadbała chyba o to, żeby nie trafił byle gdzie.
załóż małemu jakąś galerię, będziemy odwiedzać:)

Link to comment
Share on other sites

Takie cudeńko do mnie zajrzało!!!:loveu: Chłopaczek jest śliczny- wcale się nie dziwię o decyzji pozostawienia pieska w domu...:lol: Nie pożałujesz, a i 95% że zakochasz się w chihuahua- są niezwykłe, co ciężko zrozumieć komu, kto je widzi np. na ulicy- kolejny miniaturowy piesek... Ale jak je lepiej poznać...potrafią zaczarować właściciela, co więcej- na jednym chi najczęściej się nie kończy...:evil_lol: o czym osobiście się przekonałam.
Piesek mógł zostać wykluczony z hodowli właśnie ze względu na tę piękną maść- blue merle- więcej na ten temat wie [B]Pa-tti[/B].Mogło też chodzić o wielkość- ale takie jest ryzyko kupując rasowego psa- niekoniecznie będzie Championem, i ludzie jakoś się pów nie pozbywają (mówię o normalnych ludziach, traktujących psy jak żywe istoty, a nie maszynki do rozmnażania/zarobku...Co do maści- generalnie chodzi o to, że tych psów nie powinno używać się do hodowli, bo piękne umaszczenie niesie za sobą gen letalny- prowadzący do śmierci szczeniaków i poważnych wad u innych. Teraz chyba FCI zabroniło wystawiać chi blue merle- właśnie z tego powodu- i pewnie dlatego wspaniały hodowca pozbył się pięknego chłopaczka... To jest okrucieństwo- psy traktowane jak rzeczy, jak towar na sprzedaż. W niczym nie lepsze od pseudo- zależy jeszcze, w jaki sposób oddano psiaczka- moim zdaniem, jeżeli taki się urodził w hodowli, hodowca powinien go wykastrować i starać się zapewnić dom-tak jak reszcie maluchów.:shake: Dobrze, że teraz ma Kogoś, kto go kocha- jest naprawdę wyjątkowy i zasługuje na wszystko co najlepsze. Mam nadzieję, że na stałe zostaniecie na Dogo a maluszek będzie miał galerię? Serdecznie pozdrawiam.:)

[B]Monia3a[/B]- w avatarku 2 psiaki-w tym jeden dog niemiecki :), do tego dwa chi- też masz fajną gromadkę :)
A możesz zdradzić, skąd bierzesz takie piękności do adopcji?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Nie w avatarku to są moje tymczaski, nie mogłam się oprzeć i wstawiłam, pojechały już i czas zmienić.
U mnie pomieszkuje tylko moja Kiara - mix onka i dwie chi oraz dwa koty, czasem tymczasiki, teraz te dwa z moich podpisów.

Galerię może i założę, a tak naprawdę to zabieram się do tego i zabieram ale zawsze jest coś innego do zrobienia.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Piksel jest już w wyśmienitej formie tylko jakoś domku nie widać :(
Siusiaka ma usuniętego, ma pięknie zrobioną dziurkę do siusiania, wszystko ładnie się zagoiło. Jedyne co mnie martwi to, to że jest przeraźliwie chudy, a zjada tyle co moja onka. Muszę chyba złapać jego koopkę do badania, może ma jakiegoś robala, który zjada to co on dostaje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Piksel to chłopak z mojego podpisu ten z odmrożonym penisem :) Zapraszam do chłopaka :)[/QUOTE]


eeejjj fajny ten Piksel:)
taki mocno labradorowaty powiedziałabym:)
ogłaszałaś go na labradorach do adopcji? to byłby trafiony pomysł myślę. no chyba że ktoś już na to wpadł, to przepraszam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...