Jump to content
Dogomania

Vesper

Recommended Posts

Guest monia3a

Boska, białogłowa, biała, bardzo piękna, bardzo śliczna, bardzo kochana ... można tak długo :D nic więcej mi nie przychodzi do głowy ;)

Link to comment
Share on other sites

A to czyi jak miot jest B to wszystkie muszą mieć imiona na B:D? ja nie wiedziałam myślałam że po prostu się miot zaczyna i jest w kolejności miot A, B póćniej 3-ci C a to chodzi o imiona:D haha a imionka można sobie wymyślić jakie sie chcę, i to będą te rodowodowe imiona:D a to jak ja bym miała wymyślać:D masz już jakieś proponowane imiona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A to czyi jak miot jest B to wszystkie muszą mieć imiona na B:D? ja nie wiedziałam myślałam że po prostu się miot zaczyna i jest w kolejności miot A, B póćniej 3-ci C a to chodzi o imiona:D haha a imionka można sobie wymyślić jakie sie chcę, i to będą te rodowodowe imiona:D a to jak ja bym miała wymyślać:D masz już jakieś proponowane imiona?[/QUOTE]
Justynka, w pewnym sensie masz rację- drugi miot w hodowli wcale nie musi być na "B"- ale ja będę jednak alfabetycznie lecieć... I tak, wszystkie szczenięta z miotu muszą mieć imiona na tę samą literę. Mam kilka fajnych imion na "B": głównie dla suczek, dla chłopaków to: [B]Beautiful Strangeman, Black Jack, Beau, Billy Ido[/B]l :D... Dla dziewczyn imion mam więcej- ale będzie i...[B] Boska Jena[/B] :D
[QUOTE=monia3a;]Boska, białogłowa, biała, bardzo piękna, bardzo śliczna, bardzo kochana ... można tak długo nic więcej mi nie przychodzi do głowy[/QUOTE]
Wyżej napisałam jakie mi się spodobało- tak więc z Casablancą będziecie mamusiami chrzestnymi (ale poważnie, bo ja przesądna jestem, tfu tfu- poczekajmy jeszcze z tym) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']aha.. a to jest już jej drugi miot? a imiona muszą być angielskie? nie.. :)
[SIZE="1"]dokształcam się w kwestii hodowli:diabloti::evil_lol: [/SIZE][/QUOTE]
Nie, to chodzi o miot w hodowli- akurat w mojej będzie to drugi- po pierwszym staffikowym. A że z hodowli staffików rezygnuję przez brak warunków, nie wiem czy też nie zacząć od "A"... Zobaczymy jeszcze... Imiona nie muszą być angielskie-dlaczego? Mogą być nawet...nie wiem, chińskie, tylko pisane normalnie;) Ale ja tak jakoś z angielska wolę- wydaje mi się że łacina i inne języki obce lepiej brzmią...Co do polskich zwyczajnie nie mam weny.
Justynka, a planujesz kiedyś-tam dokupić Dotce kumpelę z metryczką :)? I widzę jeszcze nowszą sygnaturkę :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']
:D Miot ma być na "B", ale można powiązać to z JENĄ :D i może być np " BE LIKE JENA czy Beautiful JENA :) coś w tym stylu :D - na sto procent wykorzystam- może przyniesie sunieczce (jeśli będzie sunia) szczęście :) A historia imienia będzie naszą małą "tajemnicą" :D To teraz spróbujcie dziewczyny połączyć mi Jenę z przymiotnikiem (niekoniecznie angielskim) na "B"- jak tak, to imię wymyślamy wspólnie... ;)
[...]
Wyżej napisałam jakie mi się spodobało- tak więc z Casablancą będziecie mamusiami chrzestnymi (ale poważnie, bo ja przesądna jestem, tfu tfu- poczekajmy jeszcze z tym) [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/206703-Moje-małe-Chi-Ostentatorki-Milka-amp-Chicca/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/QUOTE]
BOSKA JENA-to pierwsze przyszło mi do głowy :D
Pięknie, kto wie, może trafi do mnie albo do monia3a :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Nie, to chodzi o miot w hodowli- akurat w mojej będzie to drugi- po pierwszym staffikowym. A że z hodowli staffików rezygnuję przez brak warunków, nie wiem czy też nie zacząć od "A"... Zobaczymy jeszcze... Imiona nie muszą być angielskie-dlaczego? Mogą być nawet...nie wiem, chińskie, tylko pisane normalnie;) Ale ja tak jakoś z angielska wolę- wydaje mi się że łacina i inne języki obce lepiej brzmią...Co do polskich zwyczajnie nie mam weny.
Justynka, a planujesz kiedyś-tam dokupić Dotce kumpelę z metryczką :)? I widzę jeszcze nowszą sygnaturkę :).[/QUOTE]
No chciałabym drugą sunie rasową:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']BOSKA JENA-to pierwsze przyszło mi do głowy :D
Pięknie, kto wie, może trafi do mnie albo do monia3a :D[/QUOTE]
Bo BOSKA JENA to super imię!!! :)
Kto wie- maluszki będą miały pewnie dużo fotek robionych, ze swojej strony- polecam :)

[quote name='westie_justa']No chciałabym drugą sunie rasową[/QUOTE]
Ale też westiczkę? Trzymam kciuki! (Dobrą mam intuicję ;))

Link to comment
Share on other sites

Co do koloru przyszłych maluszków- może być dosłownie każdy możliwy:lol:
Milka płowa, ojciec maluszków biały łaciaty tricolor, rodzice Milki- mama Czarna a tatuś czerwony... A siostrzyczka- piękna Lilka Pa-tti biała z rudymi łatkami... Jedyne pewne że będą długowłose... Już je czuję w brzusiu- jedynaczek to raczej nie będzie, ale na 100& napiszę w piątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186'] Już je czuję w brzusiu- jedynaczek to raczej nie będzie, ale na 100& napiszę w piątek :)[/Quote]

a u nas nic nie czuć i nie widać...;(
a tak bym chciała mieć maleństwa, już tak dawno nie miałam, brakuje mi już małych rozrabiaków. i jeszcze w wakacje miałabym dla nich tyyyle czasu.
Zuzia co prawda jakąś dziwną fazę złapała, bo o ile zawsze pochłaniała wszystko- swoją karmę, innych karmę, Orki karmę, jak i trawę, śmieci z dworu, czy nawet patyki- ona ich nie gryzła tylko zjadała, tak teraz- powącha, zje kilka chrupek, i odchodzi od miski....

Link to comment
Share on other sites

Ja powoli popadam w jakąś depresję- tak mam dosyć obecnej sytuacji. Adi drze się na cały blok, mam go po prostu dość...nie mam do niego siły :( . Wściekam się, bo martwię się o Milkę, ona się go boi, a muszę się zajmować nim akurat bo jakiej krowie się odwidziało! Już nie wiem co robić, na czas porodu pojedzie do hotelu- to pewne, bo nie będę Milki stresować... Boli mnie to wszystko- już gdzieś mam, niech piszą że się żalę, wiesz gdzie to mam... Czasami wydaje mi się że to jakiś p*****y sen, ale zaraz słyszę to jego wycie i...:grab:

Link to comment
Share on other sites

rozumiem Twój stres...
stafik jak zaczyna płakać-ma bardzo donośny głos...
a spokój Milki jest teraz najważniejszy. szczególnie pod koniec ciązy-jak się suczka zestresuje za bardzo, może urodzić za wcześnie. Musisz coś wykombinować- może hotel jest dobrym rozwiazaniem. a może ktoś się zgłosi do tego czasu:)

Link to comment
Share on other sites

Jest kilku chętnych- ale najlepsze wrażenie zrobiła na mnie dziewczyna z Wrocławia- i to z nią się umówiłam na czwartek :) Chociaż są też i dziwne telefony- ale o tym innym razem...kolejna jakaś dogomaniacka cecha czy co?

Link to comment
Share on other sites

to fajnie że jest ktoś konkretny, i zainteresowany psiakiem a ta dziewczyna chce go na wystawy czy na kolanka? myślałaś już jaką umowę podpiszesz?
a co co chodzi z dziwnymi telefonami?
dogomaniacy są zdolni do wielu zachowań których byśmy się normalnie nie spodziewali....
no choooodź na to forum na które Cię zapraszałam;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Angelka-[/B] dzięki za trzymanie kciuków :) A że to Twoje miasto, pewnie poznasz na którejś wystawie mojego Adika- wszystko możliwe... :)

[B]Pa-tti[/B], jak tylko ogarnę sytuację z Adim, na forum będę częstym gościem- muszę tylko sprawdzić, gdzie sobie zapisałam link... Musiałam opróżnić skrzynkę, bo wiadomości mi nie szły- ale kasowałam stare... Z Natalią umówiłam się na czwartek że przyjedzie po Adiego :) Oddaję go właściwie można powiedzieć na zasadach adopcji- dziewczyna zrobiła na mnie b. dobre wrażenie, cała rodzina chce Adika i to też mi się podoba :) Będzie głównie psem rodzinnym, ale chcą spróbować swoich sił na ringu- bardzo się z tego cieszę :) A co do dziwnych telefonw- jeden pan był baardzo zainteresowany- chciał go "dla siebie". W końcu napisałam że jeżeli pies nie będzie wystawiany, będzie tylko taka "mała formalność"- zobowiązanie się do kastracji psa albo nawet ja go wykastruję i wtedy musiałby się nim opiekować po operacji. Od tej pory cisza jak "makiem zasiał" :) Mało co, a chyba mój wypieszczony za szczeniaka bydlaczek zostałby repem w jakiejś pseudo:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Sympatyczna galeria :)
Kiedy spodziewany termin narodzin szczeniąt? :)

Natomiast odnośnie tej wypowiedzi:
[quote name='arielka186']Na wielu wystawach Sędziowie oceniając Milkę mówili właśnie o możliwościach jakie ma- przy odpowiednim doborze samca o konkretnym umaszczeniu mogłabym mieć chyba pierwsze w Polsce czekoladowe chihuahua długowłose, a na zdjęciach z francuskiej prasy kyn. mogę tylko powiedzieć że są przepiękne.[/QUOTE]
Czekoladowe chihuahua są teraz w Volpino Mini :P ;) Fakt, czekoladki są przepiękne!

Link to comment
Share on other sites

Maluszki urodzą się ok 10 lipca :)
Milka już widocznie ciężarna- sporo przytyła. No i bardzo na siebie uważa- nie skacze, prosi żeby ją wsadzać na kanapę, jest taka...ostrożna. Aż się zastanawiam czy to normalne- dzisiaj np na spacerze nie wyrobiła się jak Paco ją mijał i łapka się jej podwinęła-a biedna Milusia upadła na boczek :(. Nic jej nie było, po prostu chyba (tak to wygląda) jakby nie kontrolowała tej swojej zmienionej figury- jest mniej pewna siebie, warczy na inne psy jak np leży pod kołdrą żeby na nią nie weszły- co akurat jest dobre, bo np Arielka to taki trochę tajfun, ale staram się mieć je cały czas na oku.

Link to comment
Share on other sites

No ma przygotowywaną "porodówkę"- taką skrzynaczkę- ale suczki różnie rodzą- np mama Chicki rodziła na łóżku swojej pani... Znając Milkę- jak porodówka się jej spodoba, to tam pójdzie rodzić. Chociaż ostatnio włazi do dolnej szuflady komody (jest zepsuta i się nie domyka) i tam naznosiła jakichś swoich "rzeczy"- cóż, nie bardzo apetycznych, bo i kawałek zabawki gumowej, ale i brzydsze rzeczy... Nie wiem, czy ona sobie tam gniazda nie robi...

Justyna- ja cały czas nie umiem podlinkować bannerka... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...