Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

[quote name='teresaa118']Ciocie,w kwietniu i maju wplacilam moje stale 45, ale nie widze w zadnym rozliczeniu![/QUOTE]

Tereso, przepraszam bardzo:oops:, wczoraj pamiętam jak wpisywałam Twoją kwotę z konta 45 zł i przy pomocy kopiuj/wklej najwidoczniej przeoczyłam.Tak wczoraj przy majowym rozliczeniu dostałam już oczopląsu.

Wybacz proszę, zaraz zrobię korektę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Tereso, przepraszam bardzo:oops:, wczoraj pamiętam jak wpisywałam Twoją kwotę z konta 45 zł i przy pomocy kopiuj/wklej najwidoczniej przeoczyłam.Tak wczoraj przy majowym rozliczeniu dostałam już oczopląsu.

Wybacz proszę, zaraz zrobię korektę.[/QUOTE]

Lubię takie pomyłki. Szafraniasty ma więcej kaski:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam dla chłopaka 20 zł.
Czy szukacie innego miejsca dla Szafranka? Trzeba coś działać,pies nie moze tyle czasu siedzieć w hotelu .Przecież bez postępów w zachowaniu nigdy nie znajdzie domu.
Jest hotelik ze szkoleniem u dziewczyny na F, nie mogę sobie przypomnieć.Może tam spytać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wpłaciłam dla chłopaka 20 zł.
Czy szukacie innego miejsca dla Szafranka? Trzeba coś działać,pies nie moze tyle czasu siedzieć w hotelu .Przecież bez postępów w zachowaniu nigdy nie znajdzie domu.
Jest hotelik ze szkoleniem u dziewczyny na F, nie mogę sobie przypomnieć.Może tam spytać[/QUOTE]

Mamy niewiele ponad 100 zl deklaracji stalych. bazarki ratują sytuację na razie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Mamy niewiele ponad 100 zl deklaracji stałych. bazarki ratują sytuację na razie......[/QUOTE]

Właśnie, m.in. w grę wchodzą finanse Szafranka, hotelik ze szkoleniem to koszt ok.350 - 400 zł / m-c,a nawet niektóre chcą ok. 480zł/m-c. Ja stale wysyłam prośby na dogo o pomoc w zebraniu dekl. stałych czy jednorazowych.Dłuższy czas cisza, a ostatnio był nawet odzew, ale są to dekl. jednorazowe, Ciocie wspierają tyle psich bidul, że nie są w stanie zadeklarować się na stałe, a Szafranka jak każdego pieska w potrzebie ratuje każde 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, wpłynęły pieniążki dla Szafranka na czerwiec 2013 od:
[B]
45 zł[/B] - od [COLOR=#0000cd][B]Teresa118,[/B][/COLOR]
[B]20 zł[/B] - od [COLOR=#000080][B]Pokera[/B][/COLOR]
[B]10 zł[/B] - [COLOR=#000080][B]grzenka[/B][/COLOR],
[B]10 zł [/B]- [COLOR=#000080][B]pola53,[/B][/COLOR]
[B]50 zł [/B]- [COLOR=#000080][B]Andegawenka.[/B][/COLOR]
[COLOR=#800080][SIZE=4]
Dziękujemy bardzo[/SIZE][/COLOR]:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...