Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Fakt, Szafrana jednym zdaniem nie można opisać. Dobrze że się wyjaśniło że miziaczkiem nie jest i okrutnie stary też nie.:loveu: Chłopak do wzięcia tylko wzięcia nie ma;)
Mój Minio też tak nagle kłapał ząbkami i trafiał jak snajper a przecież ślepy był.

Co do tej zamiany, to nie wiem. Ula , juz poszłaś na takie ustępstwa jak mało kto na dogo:iloveyou:.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie proszę Was wypowiedzcie swoje zdanie nt. propozycji Ulki.
Mnie osobiście ten pomysł się podoba, ale jak pisałam wcześniej nie chcę być osobą - szefem na wątku Szafranka.Jak na razie nikt nie dzwonił w sprawie Szafrankowych aktualnych ogłoszeń.

Poradźcie ;-);-)

Link to comment
Share on other sites

Ja też tu tylko sprzątam.
Myślę, że propozycja Uli jest bardzo rozsądna.
Przeczytałam prawie cały wątek i opisy Ulii i wydaje się się że zmiana miejsca niewiele zmieni w tzw "adopcyjności' Szafranka.
Oferuję pomoc bazarkową na rzecz karmy i weta dla Szafranka, oraz na rzecz opłat za Bajo.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za odzew Cioteczki w sprawie propozycji Ulki.
Rozumiem, że akceptujecie pomysł Ulki dot. pozostawienia Szafranka u Ulki, ale na BDT i w zamian przejęcia pod opiekę Bajo.
Nie mamy jeszcze wypowiedzi pozostałych Cioteczek Szafranka, deklarowiczów: Teresaa, Poker, grzenka, pola, mdk.Napiszę im na pw, aby jak mogą weszły na wątek Szafranka.

Link to comment
Share on other sites

[B]W oczekiwaniu na odzew tak czy tak zapraszamy na [COLOR=#ff0000]bazarek[/COLOR] dla Szafranka:)
jeśli jemu nie będą potrzebne pieniążki to przekażemy je dla Bajo:)[/B]
[COLOR=#ff0000][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253561-Ciuszki-butki-dla-Szafranka-do-15-06-2014-godz-22-00[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście,że propozycja Uli jest dobra.
Jak zrozumiałam , to Szafranek będzie u niej w BDT za karmę i koszty weterynaryjne.A płacić mamy za pobyt Bajo, tak? Jaki jest koszt jego pobytu?
Czyli jaki koszt teraz będzie za obu chłopaków?
Jak już pisałam, mogę wykupić pakiet ogłoszeń dla Bajo.

Link to comment
Share on other sites

Ja dalej bede wplacac na Szafranka, a co bedzie ciocia opiekunka robila z pieniedzmi, to jej sprawa. Poprostu ufam psiolubnej cioci. Nie chce zostawic mojego najukochanszego psa bez srodkow do zycia. Oczywiscie, teoretycznie. Bazarki, jak to bazarki wypalaja albo nie. Moj piesio musi miec swoje alimenty. Nie mam nic przeciw Bajo, ale moje serce pika tylko dla Szafranka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Oczywiście,że propozycja Uli jest dobra.
Jak zrozumiałam , to Szafranek będzie u niej w BDT za karmę i koszty weterynaryjne.A płacić mamy za pobyt Bajo, tak? Jaki jest koszt jego pobytu?
Czyli jaki koszt teraz będzie za obu chłopaków?
Jak już pisałam, mogę wykupić pakiet ogłoszeń dla Bajo.[/QUOTE]

Dla mnie BDT to znaczy, że ja pokrywam wszystkie koszty (nie wykluczam, że kiedyś poproszę o pomoc np na jakieś suplementy dla Szafranka) ale karma i wet są na mojej głowie, oczywiście liczyłabym na pomoc w ogłaszaniu Szafranka, nie obrażę się również gdy jakaś ciotka sprezentuje Szafrankowi jakiś wyjątkowy smakołyk ale generalnie byłby on na moim utrzymaniu. W opłacałybyście pobyt Bajo, jego ogłoszenia, weta. Im szybciej znajdzie dom tym lepiej dla deklarowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Porozmawiam z Ulką i trzeba będzie napisac tekst i zdjęcia do ogłoszeń dla Bajo, nie wiem jeszcze co do wątku Szafranka, na którym jesteśmy, czy ma być nadal aktualny i oprócz tego zakładac nowy wątek dla Bajo, czy te deklaracje Szafrankowe będą na jego wątku przekazywane dla Bajo.Dla jasności sytuacji trzeba chyba by było załozyc wątek dla Bajo.

Co o tym myślicie?

[B]Tymczasem zapraszamy na [COLOR=#0000cd]bazarek dla Szafranka[/COLOR], z którego dochód będzie przeznaczony chyba dla Bajo.Porozmawiam o tym z Ulką i napiszę jutro wraz z aktualnym stanem konta Szafranka.
[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253561-Ciuszki-butki-dla-Szafranka-do-15-06-2014-godz-22-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłaty dla Szafranka, które wpłynęły od 26.05.2014 do 15.06.2014 .:lol:

10 zł[/B].wpłata od [B][COLOR=#0000cd]grzenki,[/COLOR][/B] wpłynęła [B]06.06.2014,za [COLOR=#008000]VI 2014[/COLOR][/B]
[B]50 zł[/B] darowizna od [COLOR=#0000cd][B]Andegawenki[/B][/COLOR], [B]wpłynęła 05.06.2014,[/B]
[B]20 zł[/B].wpłata od [COLOR=#0000cd][B]Poker[/B][/COLOR], wpłynęła [B]02.06.2014[/B],[B][COLOR=#008000]za m-c VI 2014[/COLOR][/B],
[B]45 zł[/B]- wpłata od [COLOR=#0000cd][B]Teresaa 118[/B][/COLOR], [B]wpłynęła 26.05.2014[/B],[B][COLOR=#008000]za m-c VI 2014[/COLOR][/B],
[B]20 z[/B]ł wpłata od [COLOR=#0000cd][B]szafranekm[/B][/COLOR], [B]wpłynęła 10.06.2014.[COLOR=#008000]na m-c VI 2014[/COLOR][/B],
[B]20 zł.[/B]wpłata od[B] [COLOR=#0000cd]pola 53[/COLOR] [COLOR=#008000]za m-c V i VI 2014[/COLOR][/B], [B]wpłynęła 05.06.2014.[/B]
[B]5,00 [/B]zł. wpłata od[B][COLOR=#0000cd] mdk8[/COLOR][/B][COLOR=#008000][B] za m-c V 2014[/B][/COLOR], [B]wpłynęła 30.05.2014.59
...........
[COLOR=#a52a2a]170,00 zł.

[/COLOR]422,35 zł[COLOR=#800080] ( stan na 25.05.2014) +[/COLOR]170,00 zł[COLOR=#800080] (suma wpłat od 26.05.2014 do 15.06.2014) =[/COLOR][COLOR=#b22222]592,35 zł. [/COLOR][/B][B][COLOR=#b22222]

Stan konta Szafranka na dzień 15.06.2014 wynosi [/COLOR][COLOR=#000000] 592,35 zł. [/COLOR][/B]

;)[SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000FF][B]Bardzo Wam dziękujemy kochani.[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Czekam na ładne zdjęcia Bajo, jak je tylko dostanę wszystko o nim napiszę i tutaj wkleję.

U Szafranka wszystko dobrze, zmieniłam mu miejsce pobytu na bardziej wyciszone, tzn, on wcześniej był tuż przy domu i gdy tylko ktoś dzwonił, przychodził on się bardzo denerwował i nakręcał. Teraz jest w bardziej zacisznym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...