Jump to content
Dogomania

Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))


justynavege

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny spokojnie :) fotek jeszcze chyba troche jest :) a nowe tez da rade zrobic :) najwazniejsze ze Sena zaklimatyzowala sie u Agnieszki :) byly obawy czy wszystko sie dobrze ulozy, ale poszlo po naszej mysli.Ja niestety widze sie z Sena tylko w weekendy jak przyjezdzam do Agnieszki :loveu:
Pozdrawiam wszystkich goraco i Moje Kochane Slonce tez :loveu:
Rafał

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Purple"]Senka dostała dziś super prezent - czadowe czerwone szelki :) Ponieważ jest psiakiem bardzo upartym i nieraz robiła mi taki numer, że stawała jak uparciuch na środku chodnika czy ulicy i nie miała zamiaru się ruszyć, a ta obróżka to mimo zmniejszenia wciąż za duża na nią-więc stąd te szelki - myślę, że teraz będzie się znią bezpiecznie prowadzało :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wlaśnie oglądam sobie Magdę M. tylko skorzystałam z reklamy :) Ja oczywiście na podłodze a Senka na moich kolanach :-D

Dziewczyny - chrapanie to pikuś ;) - co ja mam zrobić, żeby nie puszczała takich ppowalających wiatrów? Śmiejcie się, ale to naprawdę uciążliwe dla otoczenia . . . .;)

Przepraszam, że odzywam się tylko o tej porze, ale tym tygodniu złapałam dodatkową pracę i w związku z tym pracuję po 11 godzin dziennie (Senka w tym czasie jest w domku z babcią) :-( Jestem trochę padnięta, ale Suniek będzie miała za to wypasione posłanko :) Ok, na dziś już mykam - dalej oglądać i się wykąpać :) Obiecuję codziennie cosik napisać, a fotki będą niebawem jakieś nowe :)

Ps. Aha, dziś Senka wystraszyła mnie i to bardzo, bo kupiłam jej wędzone ucho (ona je strasznie łapczywie) i tak się do niego dobrała, że prawie tym zakrztusiła . . . .

Ok, pozdraiwam wszystkich bardzo bardzo :) Dobranoc:)

Ps2. Justynka - wymiziałam już teraz Senkę od Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

;) [quote name='Adzia&Senka'][COLOR=purple]Senka dostała dziś super prezent - czadowe czerwone szelki :) Ponieważ jest psiakiem bardzo upartym i nieraz robiła mi taki numer, że stawała jak uparciuch na środku chodnika czy ulicy i nie miała zamiaru się ruszyć, a ta obróżka to mimo zmniejszenia wciąż za duża na nią-więc stąd te szelki - myślę, że teraz będzie się znią bezpiecznie prowadzało :)[/COLOR][/quote]

Moja sunia od miesiąca ma szeleczki czerwone:diabloti: i jej się całkiem spodobały i mi też;) Całusy na dobranoc dla Senki

Link to comment
Share on other sites

Sena tak naprawde to z macznych rzeczy miala w niedziele rosół z makaronem i warzywkami , oraz wczoraj i dziś na śniadanko takie coś ala' zupka w skład, której wchodziła wątróbka oraz makaron :)


Hihi właśnie leży na moim łóżku, jednym okiem zerka w moją stronę, tak w ogóle to chrapie na maxa i dosyć często (ooo właśnie teraz) puszcza te swoje gazy bojowe :-D

Link to comment
Share on other sites

Ok problem rozwiązany - chciało jej się i poszłyśmy(ale ziąb o tej porze) i Senka teraz szczęśliwa :-)

O tak zmiana diety napewno - przez pierwsze dni załatwiała się 3-4 razy dziennie i nie miała dość ;-)

Ok, to ja zmykam się w końcu wykąpać :) Miłego wieczorka życzę i dobrej nocki :) papapa ode mnie i Senki :)

Link to comment
Share on other sites

Generalnie jak pies nie jest przyzwyczajony do jedzenia danego posiłku (uważaj z tym podawaniem raz rosołku, raz wątrubki itp), to może miec raz rozwolnienie raz zatwardzenie. Nawet zmiana rodzaju suchej karmy moze dac takie efekty.
Jeśli będziesz podawała przez jakis czas w miarę jednakowe jedzenie, to te objawy ustąpią. No i będzie mniej puszczała bączków :diabloti: . To się unormuje.
Ja zmieniam karmę psom bardzo często (mam trzy sznaucerki mini) i one nie mają takich problemów. Ponadto jedzą gotowane: ryż, warzywa i miesko.

Co do puszczania bączków, to najstarsza jak puści śmierdziela (albo wyczuje że ktos puścił), to najpierw wącha doopke swoją, a później osób siedzących w pobliżu. Wygląda to przekomicznie.

Miło się czyta jak opisujesz jaka Senka jest u Ciebie szczęśliwa.:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mija tydzień jak Senka jest u mnie w domku :)

Ale dzis sunia miała stresujący dzionek . . . Z dwóch powodów - po 1. dziś pierwszy raz wyszłyśmy w daleką trasę na miasto:) Raz już z nią byłam, ale bliziutko, w rynku. Dziś poszlysmy do mojej ciotki, która też ma psa. I to był ten drugi stres. Ona jak go zaobaczyła to myślałam, że posika sie ze szczęśćia a on o mało jej nie pożarł :-( Qrczę, będzie problem, bo to bliska rodzina i zawsze jakoś tak razem spędzamy Święta, a tu będzie wielkie nieporozumienie . . . . Ten pies - Ares - to już stary domator. Na Nowy Rok "stuknie" mu 10 lat, do tej pory był z dala od psów, po mieście nie chodził (ze względu na cięzkie przejścia za młodu - boi się aut), jednym słowem rozpieszczony pupilek rodzinki:) A tu się już "jedynactwo" skończyło . . .. Mam nadzieję, że z czasem chociaż ją zaakceptuje. Senka jak go tylko zobaczyła to zaczęła skakać do góry jak królik, normalnie Senia Wariatka :-D

Teraz standardowo leży na moim łóżku i prukając chrapie - zmęczony pies ;)

Muszę robić jej zdjęcie w tych czerwonych szelkach - wygląda przeuroczo :) A jutro przyjezdza do nas Rafał - i Senka będzie wniebowzięta :))

A co jeszcze wam powiem - dziś po raz pierwszy ODMÓWIŁA jedzenia :) Też byłam w szoku, ale nie zjadła michy zupy. Może pomału rozumie, że nikt jej nie zabierze ani nie zje za nią? :)

No nic kończę narazie, może jeszcze później cosik napiszę, ale teraz mam troszkę robótki domowej i poza tym film będzie zaraz więc papapapap :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...