Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

A ja wiem, że to nie ten wątek, ale pozwolę sobie przypomnieć, że najbliższy weekend jest ostatnim weekendem akcji STOP OKRUCIEŃSTWU i ostatnim w którym będziemy zbierać podpisy pod petycją. Jeśli ktoś chce i może pomóc - w sobotę w okolicach Rynku a w niedzielę, jak TOZ się zgodzi - w schronisku (dzień otwartych drzwi podobno) to zapraszam po szczegóły na ten wątek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30733&page=21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

witam ja tez jestem krakuska i chetnie pomoge jesli tylko dam rade...co do plakatu ,ktory zamiescila do pobrania kiwi (dziekuje!!)to jest taka sprawa,ze Agnieszka ktora miala brac Sonie chce ja wziac na jakby to okreslic "probe",,tzn jesli wszystko byloby ok to oczywiscie chce by Sonia u niej zostala..boi sie jedynie jej ucieczek i zagryzania kur sasiadowi, ktory juz sie nieprzychylnie wyrazil na temat psa....ale jesli nie poradzila by sobie z psinka to umowilysmy sie ze nie odda jej ,nie zostawi tylko stworzy jej dom tymczasowy do znalezienia juz stalego domku...tu gdzie jest i tak mieszka Sonia w budzie wiec mysle ze tesknic nie bedzie...
co o tym myslicie???a wogoel to napisalam dlatego ze jestem do dyspozycji jesli moge jakkolwiek pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Plakaty Ciapka przyniosła dziś Xenia. bardzo proszę o pomoc w wieszaniu. :loveu: Podaję aktualne rozliczenie: było u mnie 200 - 30 na kontrolę Mikruni. Dziś zwróciłam pieniądze założone przez Xenię za szczepienia dla szczeniaków z Kielc (100). u mnie teraz jest 70, ale jutro zamierzam wpłacić za karmę Ciapka 100. W tej sytuacji będzie -30. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kiedy kto może. :evil_lol: Plakaty naprawdę można wieszać pojedynczo, niekoniecznie we dwójkę.:evil_lol: Np. na latarniech i slupach przy przystankach. lepiej robić to taśmą klejącą, przpięcie pinezką powoduje szybsze zerwanie. częśc plakatów mogę zostawić w gabinecie kakuli, część dam mar. gajko i pati. sama zamierzam wieszać gdziekolwiek się znajdę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

plakat szczeniakow do pobrania [URL="https://www.student.chemia.uj.edu.pl/%7Edcyktor/plakaty/Nowy%20Dokument%20programu%20Microsoft%20Word%20%20%285%29.doc"]tutaj[/URL] __________________

Link to comment
Share on other sites

Perfi ja dziś będe w centrum. i wezmę plakaty. Mogę zostawić w sklepie zoologicznym przy Piłsudskiego 30 jedną część, no nie wiem gfdzie jeszcze. zamierzam dziś trochę powieszać też. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jaga ja bym od Ciebie pare "Mord" mogla wziasc? :oops: w sobote na rano sie umawiam z Trop ale ja bede doslownie przejazdem, w sobote wieczorem bede u rodzicow to bym Ci zwrocila...
elik niech napisze do AgiG zeby jej pakiecik "Ciapkow" tez zostawila na pilsudzkiego ;)

Link to comment
Share on other sites

hey :)
jestem nowa na tym forum staram sie jak najwiecej watkow przeczytac, szukam sposobow zeby jakos pomogac.. najbardziej chcialabym byc wolontariuszka w tym naszym schronisku, ale jeszcze brakuje mi paru miesiecy do 16 lat.. a pierwszy raz pomyslalam o tym chyba jak mialam 10 :) wiec juz dosc dlugo czekam trzeba przyznac :P


ale pisze tego posta glownie zeby zapytac gdzie moglabym od was jakies plakaty odebrac? moge porozwieszac mniej wiecej w tych okolicach:

stradom, grzegorzki nowe-stare, okolice wawelu + stare miasto to w kazdej chwili bo chodze tam do szkoly, kolo bagateli, karmelickiej, dunajewskiego, dworzec gl, rondo mogilskie.. i w tych miejscach bywam codziennie lub 3-4 razy w tygodniu ze wzgledu na zajecia
mieszkam w srodmiesciu wiec ogolnie w tej dzielnicy moglabym dzialac :)

przyda sie taka pomoc? :P jezeli tak to czekam na odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Pewnie że się przyda!!!!!!!!!!! :crazyeye: W pon możemy się jakos umówic pod bagatelą to Ci dam plakaty Ciapka i Mordy. MOżemy się umówic między 15:15 a 16:30 lub po 19.[/quote]

Ooo tak by bylo idealnie :) Najlepiej ta 15;15 - 16;30

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...