Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Faro'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31697&page=6[/URL]

(doklejcie na pierwszej stronie wątek Maksa - jest juz w hotelu )[/quote]
Zrobiłam to nim to przeczytałam:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']pestko tu beda umieszczanie prosby :) zobacz tez na krakowskie psiaki z postu nr 1 :) milo ze zajrzalas ;) jak na razie domki tymczasowe, druk plakatow w kolorze + rozwieszanie, transport lub pomoc w transporcie :)[/quote]


jak narazie to rozwieszć jedynie mogę, ale też dopiero po 20-ym... będę zaglądać

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red]Uwaga! [/COLOR][/SIZE]chcemy zrobic strone www dokumentujaca akcje przez nas prowadzone. chcemy opisac historie psow ktore znalazly dom i opisac nasze starania w tym kierunku. pomoze to np przy szukaniu sponsorow. i tutaj ogromna prosba do wszystkich! Aga obiecala pozbierac wszystkie linki z dogo pwp z naszymi psami. trzeba strescic ich historie, opisac co sie z nimi dzialo na podstawie tych watkow. trzeba to zilustrowac zdjeciami, najlepiej "przed" i "po". kiedy Aga opublikuje spis mysle ze mozemy sie jakos podzielic. kto chetny do pomocy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi'][SIZE=4][COLOR=Red]Uwaga! [/COLOR][/SIZE][B][U]chcemy zrobic strone www dokumentujaca akcje przez nas prowadzone. chcemy opisac historie psow ktore znalazly dom i opisac nasze starania w tym kierunku. pomoze to np przy szukaniu sponsorow.[/U][/B] i tutaj ogromna prosba do wszystkich! Aga obiecala pozbierac wszystkie linki z dogo pwp z naszymi psami. trzeba strescic ich historie, opisac co sie z nimi dzialo na podstawie tych watkow. trzeba to zilustrowac zdjeciami, najlepiej "przed" i "po". kiedy Aga opublikuje spis mysle ze mozemy sie jakos podzielic. kto chetny do pomocy?[/quote]

oto pierwszy Link:
Zahir :evil_lol::evil_lol:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26537[/URL]

i drugi: Mikunia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25511[/url]

Link to comment
Share on other sites

No kurczę raczej nie!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: on by się nadawał na strone tych, którzy mu szukali domu, walczyli o to i znależli.
To ma być taka strona która uwiarygodni wolonatruszy krakowskich w oczach tych, którzy nas jeszcze nie znają a chcą do nas dołączyć, pomóc psom itd.

Link to comment
Share on other sites

Domu to mu pol Polski szukalo, ja Fuksa znalazlam przez zwierzakiwkrakowwie na GW, gdzie wklejala go kiwi wlasnie. Camara w sumie też jest z Krakowa a to jej TZ go zabral (a Camara nie ma wlasnej strony!) a od Ciebie Aga i od kiwi tez dostalismy troche rad i wsparcia. Ewidentnie Wasz wkład w jego życie też widzę... :)

Ale moze faktycznie troche nie pasuje. Ale ze strona tyle ile bede mogla Wam pomoge. Gorzej z wozeniem - chwilowo zostajemy bez auta bo duze znow zepsute (zepsuli go na przegladzie i ciagle do nich wraca) a w male ... wlasnie ktos wjechal w Krzysia i tyl i przod (bo popchnal go na nastepne auto) do blacharni...

Link to comment
Share on other sites

Potrzebna Pomoc ! ! !
Dzisiaj wracałem od znajomej, i na rogu szlaku i krowoderskiej widziałem sukę. Ale poprostu myślałem że serce mi pęknie. Całkowicie łysa, resztki futra miała na karku i pyszczku. Wszystkie żebra widoczne, ledwo stała. Pazurki miała 3x dłuższe niż powinna. chciałem do niej podejść ale pognała za jakimś człowiekiem. Nie miała obróżki, nie wiem czy to była suczka tago gościa - ale trzeba jej pomóc. Mógłby ktoś jakoś pomóc? Nie moemy jej pozwolić tak cierpieć :-(

Zapomniałem dodać - suczka jest mała, możę do kolan. Kolor skóry i resztki sierści - rudo brązowy. Spróbuje jej jeszcze dzisiaj poszukać, może uda mi się chociarz zdięcie zrobić

Link to comment
Share on other sites

jesli masz pewnosc ze niczyja to trzeba by sie nia zajac. ja dzis znalazlam suczke w obrozce, siedziala sama kolo otwartej klatki schodowej. i doszlam do wniosku ze pewnie ktos ja sama na spacer wypuscil, ale jesli wieczorem tam jeszcze bedzie - biore ja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...