Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='kiwi']jade :)
o ktorej i gdzie mam byc??
ale fajwo :D tak dawno sobie tak nie jezdzilam :D[/quote]

Kiwi pamietaj o Eltonie!!! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

PODAJĘ ROZLICZENIE:
BYŁO 659 , Z 800 PŁACONYCH WCZESNIEJ ZA HOTEL PAN tOMEK [COLOR=red]DAŁ NAM RABAT 50 ZŁOTYCH:p I [/COLOR][COLOR=red]PRZEKAZAŁAM GO OLI, KTÓRA TYLKO NA PIERWSZA WIZYTĘ Z ZAGŁODZONĄ SUNIĄ Z LASU WYDAA 60 A DALEJ JUZ JA OPŁACA SAMA!! [/COLOR]
PONAD 200 ZAŁOŻYŁAM zA hUBERTA, ALE TO MAJĄ ZWRÓCIĆ DZIEWCZYNY z ŻYWCA,
[COLOR=red]DZIŚ 50 ZŁOTYCH WPLACIŁA elik za pośrednictwem Jagienki. [/COLOR]
za hotel nie płaciłam jeszcze dalszych długów Eltona, czeka nas też sterylka Kory.
W tej chwili mamy: 709.

Link to comment
Share on other sites

podaję rozliczenie;
było: W tej chwili mamy: 709.
Podaję rozliczenie z ostatniej chwili na Dusię z lasu Poker wpłacił 50 dziękujemy:p czyli mamy 759
_____
teraz wpłyunęło 20 zł od Piotra Pias. nie podaje pełnego nazwiska z z Wrocławia , nie wiem czy to ktos z dogo, ale myslę, ze tak :lol:

mamy więc 779.

Link to comment
Share on other sites

dziś Palus przewiezie ze schronu krakowskiegosporego psa Draculę, który nie radził sobie w schronisku i był w agresywnym boksie... mam nadzieję, że Draculka z wasza pomocą znajdzie domek:razz::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']jade :)
o ktorej i gdzie mam byc??
ale fajwo :D tak dawno sobie tak nie jezdzilam :D[/quote]

Kiwi ile psów masz (mamy wspólnie :cool3:) w hotelu? Elton, dziś przyjeżdza dracula, a Ty kogo zwlokłaś? :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']podaję rozliczenie;
było: W tej chwili mamy: 709.
Podaję rozliczenie z ostatniej chwili na Dusię z lasu Poker wpłacił 50 dziękujemy:p czyli mamy 759
_____
teraz wpłyunęło 20 zł od Piotra Pias. nie podaje pełnego nazwiska z z Wrocławia , nie wiem czy to ktos z dogo, ale myslę, ze tak :lol:

mamy więc 779.[/quote]


Kam czy Ty jesteś tajemniczym piotrem Piask. z Wrocławia? bo dziś w poscie powyżej potwierdzałam, ale nie wiem od kogo to przyszło bo nie było nicku w tytule wpłaty. Ale ta sama miejscowość wiec czy się zgadza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']podaję rozliczenie;
było: W tej chwili mamy: 709.
Podaję rozliczenie z ostatniej chwili na Dusię z lasu Poker wpłacił 50 dziękujemy:p czyli mamy 759
_____
teraz wpłyunęło 20 zł od Piotra Pias. nie podaje pełnego nazwiska z z Wrocławia , nie wiem czy to ktos z dogo, ale myslę, ze tak :lol:

mamy więc 779.[/quote]
Kam potwierdzałam wpłatę powyżej 20 złotych od piotra P. z Wrocławia/ cZy to Ty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kam']AgaG, przepraszam, że dopytuję, ale czy doszedł mój drugi przelew na Bruna z 25.01 - 20 zł? [I](bo nie wiem, czy czegoś nie pochrzaniłam z numerem konta...)[/I][/quote]


jeszcze raz sprawdziłam. Potwierdzenie Twojej wpłaty z 25 stycznia jest na znaczenie wczesniejszej stronie tego wątku czyli na 431 stronie, w poście nr 4307. ja wpisuję od razu jak cos przyjdzie na watek, bo inaczej nic bym potem nie wiedziała:lol:, dlatego potwierdzeń trzeba szukać zawsze w okolicach daty wpłaty. Poprzednia twoja wpłata tez jest potwierdzona. a dalej nie wiem, kto wpłacił to 20 złotych:multi: dziś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']A ja przyszłam z tradycyjnym pyatniem przed weekendem :oops:

CZy jedzie ktoś moze w sob rano do hotelu / i miałby miejsce dla 2 sosób ? :oops: A jak nie w sobbote rano to czy wogóle ktos jedzie weekend z kim mogłabym sie zabrać ? :oops:[/quote]

Ja jeszcze nic dokładnie nie wiem, ale jeśli bym się wybierała, to raczej w niedzielę. Bo byłam dzisiaj z "pełnym kompletem" pasażerów:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']jeszcze raz sprawdziłam. Potwierdzenie Twojej wpłaty z 25 stycznia jest na znaczenie wczesniejszej stronie tego wątku czyli na 431 stronie, w poście nr 4307. ja wpisuję od razu jak cos przyjdzie na watek, bo inaczej nic bym potem nie wiedziała:lol:, dlatego potwierdzeń trzeba szukać zawsze w okolicach daty wpłaty. Poprzednia twoja wpłata tez jest potwierdzona. a dalej nie wiem, kto wpłacił to 20 złotych:multi: dziś[/QUOTE]

No to ja:roll: Ja wpłaciłem te 20 zł. dziś/wczoraj:cool3: Sorki, że bez nicku, ale wiesz jak to jest - się zapomniało:cool3: Jak przy pierwszym razie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...