Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

dziewczyny, mam dla was 100 plakatow maksa i 100 roksy, mam tez 100 czoko
wezmiecie troche czoko zeby wieszac razem ze swoimi?
jutro powinnam miec eltona, aze i knapika, eltona wyslalam bo plakat zrobil paulus, tylko jeszcze aza i knapik. to moze umowmy sie jakos na pojutrze najwczesniej jak juz bede miala wszytkie.

jeszcze ostatnio dostalam 50 kolorowych od paulusa,:Rose: dalam pani beacie co znalazla nusie.

tak sobie jeszcze mysle zeby wydrukowac cos takiego jak te plakaty tylko w formie ulotek A6, ale to musialybyscie pociac wlasnorecznie bo ciecia nie mam w komplecie do drukowania, chcecie?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]alarm!! 6 podrośnietych szczeniaków i suka przybłąkana do nich ppodrzucone w Siewierzu... 100 km od Krakowa. potrzbny na juz tranport są pod gołym niebem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9489834#post9489834[/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']amiga, zpstajesz tylko ty...
ale odpada arka
wiec tylko hotel tzreba zaliczyc, wiec mzoe byc dowolnie wczesnie rano[/quote]

Jedno jest pewne, że z pracy już mnie wyrzucić nie mogą :evil_lol:
Ok to zrobię jutro wagary.
Nie wiem, pewnie [B]KarusiaP[/B] już śpi, i pewnie już się nie dążymy umówić ja jutro - upssssssss na dzisiaj. Jakby co, to jestem chętna na towarzystwo w samochodzie:p I jakby co, to przed wyjazdem do [B]kiwi[/B] będe się o godz. 8 rozglądać po znanym nam już przystanku autobusowym

Link to comment
Share on other sites

kolejny pies wyrzucony w krakowie... foksia podała numer do mnie...ktoś go zawozi do Arki po surowicę i do hotelu,. Duzy, młody rudy pies...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...