Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[B]PANŚTWO eLIOTA PRZYSŁALI DZIŚ 50 ZŁOTYCH NA PSIE CELE, A PANI Z ULICY NA BŁONIE Maria L (poderzewam ze kolezanka Jo Si) 100 . bARDZO DZIĘKUJEMY. rOZLICZENIA JAK ZAWSZE W WĄTKU KRAKOWSKIM GLÓWNYM - "kRAKÓW CIĄGLE POMOC POTRZEBNA". [/B]
[B]Dziś chwili wolne srodki (bo 100 jestem winna Asieq która załozyła za Norę) to 150 + 5 zlotych,m które mi zostały. [/B]

[B]za kontrolę Nory i antybiotyki dla niej zapłacil dziś w lecznicy na Piłsudskiego 10 złotych. Tak więc mam dla psów 145 złotych.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kupiłam 2 karimaty i wybrałam jeszcze kilka nie używanych już lnianych obrusów, może będa się nadawały do ocieplenia psinkom bud ??
Może mogłabym zabrać się z kimś, kto jeździ do piesków ?[/quote]

Dokupiłam jeszcz dwie poduszeczki i kołdrę. Mam także materiał, którym możnaby ocieplić budy z zewnątrz. Czy nie będzie już ziórki ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dokupiłam jeszcz dwie poduszeczki i kołdrę. Mam także materiał, którym możnaby ocieplić budy z zewnątrz. Czy nie będzie już ziórki ??[/quote]
Ja już nie mam transportu teraz mozna się kontaktowac z mar.gajko lub Faro, czy nie mogłyby na trasie odebrac.

Link to comment
Share on other sites

Nie daje mi spać myśl o aukcjach charytatywnych. Kto je robi? Ja też bym mogła. Sama nie wiem czy mogę tak szaleć. Podać trzeby by było dane, np. Agi, jej nr konta, wstawić jakąś rzecz, opisać, że to aukcja charytatywna. Co jeszcze? Osobie która wygrałą, przesłać jakiś dowód, na co pieniądze zostały przekazane. Nie wiem, co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Perfi on tak będzie jeszcze długo grał. Mój kuzyn dawno się ożenił, ma pare lat na głowie, i mu nie przeszło. Ma już drugie dziecko, nie pomogło. Więc lepiej uzbrój się w cierpilowość. Ja dostaje szału, kiedy mój 30 letni brat zajmuje godzinami kompa, i szczela w latające talerze. A ja chce na dogo!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, mam takie pytanko...skąd jest Bolek, tzn jak dowiedziałyście się o jego historii i co się wogóle mu stało (jestem na 12 stronie tematu i nie ma tam słowa o tym skąd on się wziął w Waszych rękach (w tym dobrym słowa znaczeniu :) ), i skąd wiecie co go spotkało????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...