Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[B]Zwracam się o pomoc do wolontariuszy, którzy nie raz otrzymali od nas pomoc.
Otóż trzeba porozwieszać plakaty dotyczące czerwcowego koncertu (jak najszybciej), po lecznicach weterynaryjnych, czy sklepach zoologicznych, lub innych miejscach jakie wpadną Wam do głowy. Czasu jest mało, a nam brak ludzi, żeby ich wysyłać jeszcze w miasto z plakatami.
Praca wolontariusza polega nie tylko na jeżdżeniu do schroniska, ale również na pomocy w biurze KTOZ.

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!!!!
plakaty do odbioru w biurze KTOZ
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][B]Zwracam się o pomoc do wolontariuszy, którzy nie raz otrzymali od nas pomoc.
Otóż trzeba porozwieszać plakaty dotyczące czerwcowego koncertu (jak najszybciej), po lecznicach weterynaryjnych, czy sklepach zoologicznych, lub innych miejscach jakie wpadną Wam do głowy. Czasu jest mało, a nam brak ludzi, żeby ich wysyłać jeszcze w miasto z plakatami.
Praca wolontariusza polega nie tylko na jeżdżeniu do schroniska, ale również na pomocy w biurze KTOZ.

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!!!!
plakaty do odbioru w biurze KTOZ
[/B][/QUOTE]

Asior do biura Ktoz niestety nie dam rady dotrzec ale jak bys mi zostawiła w schronisku kilka to bym rozwiesiła w kilku miejscach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][B]Zwracam się o pomoc do wolontariuszy, którzy nie raz otrzymali od nas pomoc.
Otóż trzeba porozwieszać plakaty dotyczące czerwcowego koncertu (jak najszybciej), po lecznicach weterynaryjnych, czy sklepach zoologicznych, lub innych miejscach jakie wpadną Wam do głowy. Czasu jest mało, a nam brak ludzi, żeby ich wysyłać jeszcze w miasto z plakatami.
Praca wolontariusza polega nie tylko na jeżdżeniu do schroniska, ale również na pomocy w biurze KTOZ.

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!!!!
plakaty do odbioru w biurze KTOZ
[/B][/QUOTE]Asiu, Mateusz dzisiaj podjedzie do biura, proszę mu dać plakaty. Rozwiesimy na terenie Nowej Huty i w Witkowicach.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę wziąć trochę więcej plakatów ale dopiero w poniedziałek, a w środę przyjadę do schroniska więc mogę je zostawić w pokoju socjalnym, tylko proszę napisać P.Beato ile Pani chce i ty Dominika także :)

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam po nie dziś. Część rozwiesiłam.
reszte zrobie w poniedziałek, ale zostały mi cztery.
W galerii kazimierz jest w zoologicznym, w krakowskiej też, w okolicach grzegórzeckiej, w szkole.
Resztą się zajmę ;)
Jak sie skończa moge zabrać więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Ja byłam po nie dziś. Część rozwiesiłam.
reszte zrobie w poniedziałek, ale zostały mi cztery.
W galerii kazimierz jest w zoologicznym, w krakowskiej też, w okolicach grzegórzeckiej, w szkole.
Resztą się zajmę ;)
Jak sie skończa moge zabrać więcej.[/QUOTE]
Ale Ty mówisz o Marszu Azylanta czy koncercie ? Bo ja w szkole widziałam o Marszu, w Krakowskiej w Zoologicznym i przy jednym wejściu ja zostawiłam, poza tym w okolicach Opolskiej, przy przystanku.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje wam dziewczyny (i chłopaki ;) bo Pani BeataDz przysłała syna), chyba na razie alarm odwołany, trochę osób dziś zjawiło się w KTOZ-ie i wzięło sporo plakatów, na tą chwilę zostały rozdane .. (pojechały jeszcze do schroniska do Foksi )
Bardzo dziękuje za odzew ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Bardzo dziękuje wam dziewczyny (i chłopaki ;) bo Pani BeataDz przysłała syna), chyba na razie alarm odwołany, trochę osób dziś zjawiło się w KTOZ-ie i wzięło sporo plakatów, na tą chwilę zostały rozdane .. (pojechały jeszcze do schroniska do Foksi )
Bardzo dziękuje za odzew ;)[/QUOTE]

Dzięki ,jutro sobie odbiorę

Link to comment
Share on other sites

Szukam wolontariusza chętnego do wystąpienia w czwartek w programie kundel bury i kocury z Klara. Klara to suczka pod opieka Ktoz i ratowana przez KTOZ ze smalcu ponad 2 lata temu. Klara juz ponad dwa lata czeka w hotelu na dom ,mimo wielu ogłoszeń w gazetach nie udało sie jej znaleźć domu ,a teraz dostała szanse na wystąpienie w programie , ma zapewniony transport bo Bożenka z Niepołomic przywozi do programu Henia wiec przy okazji zabierze Klara .potrzebujemy tylko osoby do wystąpienia z sunia .Jest ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Kto nie zna AgiG??A kto wie,ze jest doskonala pisarka??
Zapraszam do zakupu ksiazki, ktora jest debiutem literackim naszej Agi!!!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208192-Debiut-Literacki-AgiG!!!20-ksiazek-na-psiaki-krakowskie-do-31.05.?p=16922842#post16922842[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][B]Zwracam się o pomoc do wolontariuszy, którzy nie raz otrzymali od nas pomoc.
Otóż trzeba porozwieszać plakaty dotyczące czerwcowego koncertu (jak najszybciej), po lecznicach weterynaryjnych, czy sklepach zoologicznych, lub innych miejscach jakie wpadną Wam do głowy. Czasu jest mało, a nam brak ludzi, żeby ich wysyłać jeszcze w miasto z plakatami.
Praca wolontariusza polega nie tylko na jeżdżeniu do schroniska, ale również na pomocy w biurze KTOZ.

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!!!!
plakaty do odbioru w biurze KTOZ
[/B][/QUOTE]

Do mnie nikt w tej sprawie nie dzwonił, do Mony też nie. Więc nic o tych plakatach nie wiedziałam. Może część wolontariuszy o tym po prostu nie wie....
O plakatach w sprawie marszu zostałam poinformowana więc rozwiesiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Do mnie nikt w tej sprawie nie dzwonił, do Mony też nie. Więc nic o tych plakatach nie wiedziałam. Może część wolontariuszy o tym po prostu nie wie....
O plakatach w sprawie marszu zostałam poinformowana więc rozwiesiłam.[/QUOTE]

nie sposób powiadomić wszystkich o wszystkim.. wystarczy, że dwa dni załatwialiśmy wolontariuszy na obie imprezy (marsz i koncert)... Niestety większość wolontariuszy olewa sprawę i np na 8 załatwionych na jakąś akcję, przychodzi DWÓCH.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nie sposób powiadomić wszystkich o wszystkim.. wystarczy, że dwa dni załatwialiśmy wolontariuszy na obie imprezy (marsz i koncert)... Niestety większość wolontariuszy olewa sprawę i np na 8 załatwionych na jakąś akcję, przychodzi DWÓCH.[/QUOTE]

o tak wiem o czym mówisz... byłam na takiej akcji raz(bo raz do mnie dzwoniono :)) i miało przyjść chyba z 16 osób a przyszło 10, a przecież się deklarowali. Sytuacje losowe ok kumam ale nie możliwe że się to tylu osobom zdarzyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']o tak wiem o czym mówisz... byłam na takiej akcji raz(bo raz do mnie dzwoniono :)) i miało przyjść chyba z 16 osób a przyszło 10, a przecież się deklarowali. Sytuacje losowe ok kumam ale nie możliwe że się to tylu osobom zdarzyło.[/QUOTE]

Pewnie byłaś na akcji w carrefourze ;) W drugi dzień przyszło też tyle samo a też miało być ze 20-stu...
prawda jest taka, że większość olewa sprawę... Niestety teraz zaczęli się schodzić po zaświadczenia do szkół, przychodzą tylko po to, żeby je dostać, a potem... pa pa wolontariacie....
Na szczęście zostały opracowane porozumienia i każdy wolontariusz (ci dotychczasowi też), będą musieli przyjść podpisać umowę na wolontariat ;)
I skończą się wolontariusze figuranci.. uwierzycie, ze jest na liście ze 400 wolontariuszy (albo grubo ponad - muszę dokładnie sprawdzić... )
A jak trzeba na jakąś akcję przyjść, to nikogo nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Dowiedz się czy w twojej szkole przyznają pkt za wolontariat na rzecz zwierząt. U mnie dawali punkty tylko za pomoc ludziom....
Paulina, te 2 czy 3 pkt tak naprawdę nic nie dają. No chyba że testy b. źle napisałaś.....

Podoba mi się pomysł z umową :)
W końcu KTOZ płaci ubezpieczenie za wszystkich a tylko część z tych 400 wolontariuszy chodzi regularnie do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Uwierzę że jest 400 wolontariuszy na liście, bo kiedyś w niedzielę było ok 30 wolontariuszy....
Co to będzie za umowa na wolontariat? Kiedy coś takiego trzeba będzie podpisać?[/QUOTE]

powoli będziemy zapraszać wolontariuszy do biura i będziemy wypisywać umowy.

[quote name='greatmadwomen']Łohoho umowa poważnie brzmi ;) Co na niej będzie? No i jak też potrzebuję takie zaświadczonko :oops: przyjdę do Was w poniedziałek prawdopodobnie. Ale ja nie zrezygnuje z wolontariatu, co to to nie :roll:[/QUOTE]

co na umowie? No standardowo to co jest na normalnych umowach o wolontariacie...

Co do zaświadczenia, ostatnio jakiś wysyp :roll:
Niestety nie wydam Ci na miejscu, najpierw musimy sprawdzić w schronisku ile godzin masz "wyrobionych".... A zeszyt jest w schronie, takie zaświadczenie wydajemy po ok 3 dniach od złożenia wniosku

[quote name='Ank@']
Podoba mi się pomysł z umową :)
W końcu KTOZ płaci ubezpieczenie za wszystkich a tylko część z tych 400 wolontariuszy chodzi regularnie do schroniska.[/QUOTE]

Nareszcie musimy zrobić porządek w wolontariacie, bo straszna samowolka się zrobiła....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...