Jump to content
Dogomania

Młody labek z krótkiego łańcucha - SZCZĘŚLIWY w nowym domu


betka

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rinuś - Ryniu123 dołożył resztę za trzeci miesiąc :loveu:.
Więc teraz będziemy już zbierać na kolejny. No chyba, że piesio znajdzie dom, wtedy pieniążki będą na innego pieska.

Bazarki mile widziane :). Kajzera i jagpie handlują obecnie dla Snikersa. Mam jakąś biżuterię przygotowaną, ale chcę poprosić Gosię by to obfociła profesjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, też mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :). Umawiamy się już od 2 lat!
Snikers ma zapłacone do końca czerwca i mamy uzbierane do końca (dokładnie do 27.07) lipca. Niech te telefony już wreszcie dzwonią u Ciebie:), żeby nie trzeba było zbierać na kolejny miesiąc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Tak, też mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :). Umawiamy się już od 2 lat!
Snikers ma zapłacone do końca czerwca i mamy uzbierane do końca (dokładnie do 27.07) lipca. Niech te telefony już wreszcie dzwonią u Ciebie:), żeby nie trzeba było zbierać na kolejny miesiąc..[/QUOTE]

trzymam mocno za to kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Ja już wiem, ale nie mogę w to uwierzyć :placz::multi::loveu:.

Od Gosi wiem tylko, że Wspaniali Ludzie, Rodzina, ogród, woda w ogrodzie :). Snikers pojechał :multi::multi::multi:
Wiosno albo Gosiu napiszcie coś więcej, proszę :loveu: i przy okazji DZIĘKUJĘ WAM SERDECZNIE ZA POMOC W ZNALEZIENIU DOMKU :loveu:

Ps. niestety taką mam wredną naturę, że jestem ostrożna :oops:. (Tfu, Tfu - przez lewe ramię - było!!!). Pozwolicie, że za tydzień rozdysponujemy pieniążki uzbierane na lipiec dla Snikusia?

Ach... :placz::loveu:, zerwany łańcuch i normalny dom :multi: . Niech Go inaczej nazwą :loveu:, niech wreszcie zacznie NOWE ŻYCIE!!

Link to comment
Share on other sites

tak, dokładnie - szybko i niespodziewanie, hop soip i.. Snickers ma już własny, najwłaśniejszy fotel ;)
Mało tego - ma też dość własne oczko wodne, w którym już zaliczył kąpiel. Pani jest fantastyczna, naprawdę, zresztą cała rodzina także - to dom z Gosi wizualizowania, siła pozytywnego myślenia naprawdę tworzy cuda!
Pani zadzwoniła do mnie niedawno zachwycona. Opowiedziała w kilku zdaniach jak zapoznanie z malutkimi psimi rezydentami (Snickers bardzo ją zaskoczył i zachwycił, bo dwa małe wrzeszczące i wściekłe ratlerki chciały odgryźć mu łapę, a on - oaza spokoju - stał grzecznie i cierpliwie to znosił, czekał aż małe pieski zwyczajnie się znudzą). Po tym usłyszałam kolejne słowa zachwytu - Snickers okazał się bardzo mądrym, rozgarniętym stworzeniem. Zrozumiał, że do kuchni niet, nawet siadanie za kiełbaskę okazało się dla niego prościzną!

Ja też staram się być ostrożna z radością, cieszyć się będziemy za tydzień - dwa. Ale wygląda to świetnie, wróży doskonale, lepszego domu dla Snickersa nie dałoby się wymarzyć!
Będę tam w poniedziałek sprawdzić jak się mały miewa, dam Wam oczywiście znać.

Link to comment
Share on other sites

Wiosna to co napisałaś czyta się jak powieść :-( (to łzy radości!). Fajnie, że Pani się odezwała.
Snikers - nasze mądre psisko o wymiarach konika :loveu:.
Gosia mówiła, że umarł im nowofunland. Dobrze, że wzięli teraz innego pieska. Snikers bądź grzeczny, kochany Szczęśliwcu !

Link to comment
Share on other sites

[B][I]o jaaaaa jakie super wieści!!!! :multi::multi::multi

a czy to gdzieś w okolicy ?Wiosna będziesz tam miała wgląd co jakis czas? :eviltong:

ciesze się niesamowicie, że jego los został w końcu odmieniony!! :multi::multi:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Gosia mówiła, że gdzieś w okolicy Kluczborka. Rinuś daj proszę znać "Labradorom" :). Wspierali Snikersa przez cały czas, niech się cieszą razem z nami.[/QUOTE]

[B][I]Kajzera dała znać na jednym forum a ja dałam znać na moim ;) wszyscy się cieszymy że zmieniło się jego życie!! ;)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Do Basi i Barni napisałam sms-a :)

Ciekawe z jakiego ogłoszenia - zareagowali nowi Państwo Snikusia (mam nadzieję, że mu zmienią to imię :)).
Miał nowy pakiet 60 ogłoszeń... Może, jeśli ludzie zaczną dzwonić, Gosi uda się "sprzedać" Swoje inne, ukochane rudaski :)?

Link to comment
Share on other sites

ufff jestem dopiero teraz...Wiosna juz wszystko napisala:):) ja jeszcze dodam, ze tez rozmawialm niedawno z nowym domkiem i Pani mówi, ze wszystko super, ze pierwszy raz widziala, zeby pies poczekal az koty zjedza z Jego miski:D:D, ze jest baaardzo inteligenty /pomiam fakt, ze Snikers na dzien dobry skoczyl na córke Panstwa i zaczął Ja bzykac:roll:/, ze umie juz siadac i lezec za kiełbaske, że grał z Mezem w piłke i bardzo sie zmeczył i ze jednak nie luboi fotela i woli lezec na kocyku w przedpokoju:loveu:
ogolnie sielanka narazie i Pani bardzo dziekowala za takiego psa...mowila, ze chcieli wziasc szczeniaka, ale jak zobaczyla Snikersa to bardzo Jej sie spodobal..Panstwo kupili rowniez u Wiosny worek karmy, ktora Snikers jadl, zeby mial to samo - super
Wiosna ma jechac w poniedzailek zobaczyc warunki i ogolnie jak tam Snikers sie odnalazl:multi::multi:
Betako ma nowe imie bo podobno na stare nie reagowal wiec od dzis nazywa sie DEMO - chyba dobrze uslyszalam to po lacinie oznacza ....kurcze zapomnialam juz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']ufff jestem dopiero teraz...Wiosna juz wszystko napisala:):) ja jeszcze dodam, ze tez rozmawialm niedawno z nowym domkiem i Pani mówi, ze wszystko super, ze pierwszy raz widziala, zeby pies poczekal az koty zjedza z Jego miski:D:D, ze jest baaardzo inteligenty /pomiam fakt, ze Snikers na dzien dobry skoczyl na córke Panstwa i zaczął Ja bzykac:roll:/, ze umie juz siadac i lezec za kiełbaske, że grał z Mezem w piłke i bardzo sie zmeczył i ze jednak nie luboi fotela i woli lezec na kocyku w przedpokoju:loveu:
ogolnie sielanka narazie i Pani bardzo dziekowala za takiego psa...mowila, ze chcieli wziasc szczeniaka, ale jak zobaczyla Snikersa to bardzo Jej sie spodobal..Panstwo kupili rowniez u Wiosny worek karmy, ktora Snikers jadl, zeby mial to samo - super
Wiosna ma jechac w poniedzailek zobaczyc warunki i ogolnie jak tam Snikers sie odnalazl:multi::multi:
Betako ma nowe imie bo podobno na stare nie reagowal wiec od dzis nazywa sie DEMO - chyba dobrze uslyszalam to po lacinie oznacza ....kurcze zapomnialam juz[/QUOTE]
[B][I]Fantastyczna relacja :multi: kurcze jak ja się cieszę :multi::multi:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...