Jump to content
Dogomania

Mysza&Tema & Mimi


Polari

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszłam pierwszy raz i od razu trafiłam na imprezę ;) ;).

[B]Wszystkiego najlepszego dla pięknej psicy !!![/B]

A czy to nie jej łapka widnieje na fotce z poprzedniej strony?

[quote name='Polari']Jak wy to robicie że cytujecie tle postów naraz?[/QUOTE]Po prawej stronie każdego postu, na dole, obok "Odpowiedź z cytatem" jest taki obrazek: [SIZE=3][B]"+[/B][/SIZE] Klikasz na niego przy każdym poście, który chcesz zacytować, a przy ostatnim, który cytujesz klikasz na "odpowiedź z cytatem".
Nie wiem czy dobrze objaśniłam :oops:, ale mam nadzieję, że tak i że Ci się uda zrobić multicytat!

Link to comment
Share on other sites

100 lat Miszce!
Dzięki. :) Jak ten czas szybko mija już cztery lata... :-D

Wszystkiego najlepszego Mycha :new-bday: :tort: :BIG:
Dziękuje. :) Mycha za życzonka też bardzo dziękuję i przesyła wam buziaki. :buzi:

Przyszłam pierwszy raz i od razu trafiłam na imprezę ;) ;).

[B]Wszystkiego najlepszego dla pięknej psicy !!![/B]

A czy to nie jej łapka widnieje na fotce z poprzedniej strony?

Po prawej stronie każdego postu, na dole, obok "Odpowiedź z cytatem" jest taki obrazek: [SIZE=3][B]"+[/B][/SIZE] Klikasz na niego przy każdym poście, który chcesz zacytować, a przy ostatnim, który cytujesz klikasz na "odpowiedź z cytatem".
Nie wiem czy dobrze objaśniłam :oops:, ale mam nadzieję, że tak i że Ci się uda zrobić multicytat!
No widzisz. :) Oczywiście witamy w naszej galeri i zapraszamy częściej. :laugh2_2:
Tak zgadłaś! To łapęcia Mychy. :kciuki:
Dziękuję za odpowiedź Macioszek. Najbardziej zrozumiała i udało się! :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']Dziękuję za odpowiedź Macioszek. Najbardziej zrozumiała i udało się! :bigcool:[/QUOTE]Nie do końca się udało... ;) Bo multicytaty powinny wyglądać tak (tzn. być w takich chmurkach jakby...):

[quote name='maciaszek']Po prawej stronie każdego postu, na dole, obok "Odpowiedź z cytatem" jest taki obrazek: [SIZE=3][B]"+[/B][/SIZE] Klikasz na niego przy każdym poście, który chcesz zacytować, a przy ostatnim, który cytujesz klikasz na "odpowiedź z cytatem".
Nie wiem czy dobrze objaśniłam :oops:, ale mam nadzieję, że tak i że Ci się uda zrobić multicytat![/QUOTE]

[quote name='monika15'][SIZE=4][COLOR=royalblue][B]:BIG::new-bday:Wszystkiego najlepszego!:new-bday::BIG:[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo dziękuję Paulinko. :bigcool: To naprawdę fajny prezencik od Ciebie. :klacz:
Oczywiście wszystkie banerki są śliczne. A kobieta zmienną jest więc zmieniam sobie co jakiś czas. :eviltong: Paulinko naprawdę śliczny banerek. :loveu: :loveu:
*
Maciaszek to już nie wiem. Jak ty to robisz? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']Maciaszek to już nie wiem. Jak ty to robisz? :roll:[/QUOTE]Tak, jak to opisałam.
Naciskam [B]"+[/B] przy każdym poście, który chcę zacytować, a przy ostatnim "odpowiedź z cytatem". Niczego nie kasuję, tylko odpisuję na każdy cytat i już.
Nie wiem jak to wytłumaczyć inaczej... Może ktoś inny spróbuje i zrobi to jaśniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']Kto umie podlinkować banerek? Bo nie jest podlinkowany a ja tego zrobić nie umiem.[/QUOTE]
hmm.... za mnie też to koleżanka zrobiła .....
poszukaj na dziale "Administracja" tam było łopatolgicznie wytłumaczone jak to zrobić - ale ja nadal sama nie potrafię ;)
a zdjęcia dodam u siebie w galerii, ale jeszcze kilka dni mi daj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']Paulinko dziękuję ale i tak nie umiem...Próbowałam i nic. :( A czy te '' - usunąć?[/QUOTE]

Nie, cudzysłów zostawiasz. Może gdzieś robisz odstępy? albo nie kasujesz spacji? Ciężko powiedzieć, ale jeśli prawidłowo wstawiasz kod, bez żadnych przerw, musi być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Nie, cudzysłów zostawiasz. Może gdzieś robisz odstępy? albo nie kasujesz spacji? Ciężko powiedzieć, ale jeśli prawidłowo wstawiasz kod, bez żadnych przerw, musi być dobrze.[/QUOTE]
Ok, dzięki. :) Jak będew miałą czas to pokąbinuję. :-D Teraz mam fajny program i będe uczyła się robić banerki. :)
[quote name='maciaszek']Brawo! :) :)[/QUOTE]
Dzięki, dzięki. :) Ale jakby nie ty to bym nie wiedziała jak to zrobić. ;)
[quote name='ania90']brawo!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Bardzo dziękuję. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...