Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

Oo te ogłoszenia brzmią świetnie:)
Na razie czekam na telefon od Marty , bo Tiger dopiero kończy pracę o 16 i dopiero wtedy będzie można się z nią jakoś dogadać znaczy się bedę mogła przez Martę chyba(?) .
W tym hoteliku pod Warszawą są tylko 3 psy , każdy z nich jest wyprowadzany , oczywiście jedzonko gotowane .
[COLOR=black]Piesek danavas jest tam umieszczony - Fox ma go w banerku.
Trzymamy kciuki za powiedzenie akcji. Oczywiście dostałam "słowo" Marty że skoro piesek ma szansę na hotelik to na pewno nie pójdzie do schronu. Tylko żeby ten transport się udał.
A teraz najważniejsze pytanie. Ja mogę się zadeklarować na 15 zł / mies.
[COLOR=red][B]KTO JESZCZE DEKLARUJE SIĘ NA ZBIERANIE PIENIĄŻKÓW NA HOTELIK DLA MISIA? :razz:[/B]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Oo te ogłoszenia brzmią świetnie:)
Na razie czekam na telefon od Marty , bo Tiger dopiero kończy pracę o 16 i dopiero wtedy będzie można się z nią jakoś dogadać znaczy się bedę mogła przez Martę chyba(?) .
W tym hoteliku pod Warszawą są tylko 3 psy , każdy z nich jest wyprowadzany , oczywiście jedzonko gotowane .
[COLOR=black]Piesek danavas jest tam umieszczony - Fox ma go w banerku.
Trzymamy kciuki za powiedzenie akcji. Oczywiście dostałam "słowo" Marty że skoro piesek ma szansę na hotelik to na pewno nie pójdzie do schronu. Tylko żeby ten transport się udał.
A teraz najważniejsze pytanie. Ja mogę się zadeklarować na 15 zł / mies.
[COLOR=red][B]KTO JESZCZE DEKLARUJE SIĘ NA ZBIERANIE PIENIĄŻKÓW NA HOTELIK DLA MISIA? :razz:[/B]
[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Ja, jak obiecałam, nie mogę wiele bo już mam sporo deklaracji, ale 10 zł stałej mogę zadeklarować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Zajrzałem dzisiaj i dla mnie ....to szok z Panią Martą.

Trzymam kciuki by dzisiaj udało sie Miśka zawieść do DT czy hoteliku- to teraz najważniejsze.[/QUOTE]

Spokojnie,wszystko juz na dobrej drodze :cool3:

Ja dorzucam [U]na razie[/U] 50 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia'][B]Olivetshka i PaulinKa030894 pomogą w ogłoszeniach.[/B]

[B]Stałe deklaracje:[/B]
[B]Paulinken - skromnie, nie określona dokładna kwota.[/B]
[B]pola53 - 10 zl[/B]
[B]Kama83 - 10 zł ale nie na 100%[/B]
[B]Danavas - 20 zł[/B]
[B]BeataDz - 20 zl[/B]
[B]PaulinKa 030894 - 15 zl[/B]
[B]Tiger - 20 zl[/B]
[B]Ty$ka - 10 zl[/B]
[B]Ja dorzucić mogę tylko coś jednorazowo./Luzia o swojej wplacie/[/B]

[B]Dominkiabankert - 10 zł - nie określiła czy stała czy jednorazowa.[/B]
[B]piescofajnyjest- ???? Wyslalam PW/ja,dusje/[/B]

[B]Jednorazowo[/B]

[B]dusje - 50 zl na razie /stale tez beda/[/B]
[B]arielka186 - 10/20 zl[/B]
[B]bela51 - 10 zl[/B]

Przytaczam, zeby nie umknelo.Przejrze watek dalej i uzupelnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak, jak mówiłam, mam duże długi na swoje psy i nie jestem w stanie kontynuować nawet takiej skromnej deklaracji :oops:

BTW, zajrzyjcie proszę do szczeniaka, któremu grozi wydanie na giełdzie w tą niedzielę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207719[/url] :-(

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej umiem robić ogłoszenia. Narazie wszystko trzymane jest w napięciu. Miejmy nadzieje ze sie uda! Tiger nie moze pieska zawiezc lecz mozliwe ze hotelik przyjedzie po pieska :)wiec na razie trzymajmy kciuki:)
dziekujemy za deklaracje :) kazdy grosz sie przyda:)

EDIT :
Pilnie potrzebny skarbnik!
Dziś piesek jedzie do hoteliku. Pan wraz z rodziną przyjadą po pieska :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Jak najbardziej umiem robić ogłoszenia. Narazie wszystko trzymane jest w napięciu. Miejmy nadzieje ze sie uda! Tiger nie moze pieska zawiezc lecz mozliwe ze hotelik przyjedzie po pieska :)wiec na razie trzymajmy kciuki:)
dziekujemy za deklaracje :) kazdy grosz sie przyda:)[/QUOTE]

W takim razie podzielimy sie robota i zrobimy bazarek ogloszeniowy dla Miska.Moze byc? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Przed chwila rozmawialam z yumanii Jej tel. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Kontakt telefoniczny : Asia - 500 893 485[/COLOR][/SIZE][/B]

Wejdzie na watek dzisiaj.Do Lukowa ma ok 50 km, moze podjechac po wczesniejszym umowieniu sie z nia.Cena hotelu 300 zl plus karma ok.80 zl.

Kontaktujcie sie z nia ,pliss.[/QUOTE]
Rozumiem,że pies ma jechać do hoteliku Yumanji, jesli się nie mylę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Już wcześniej pisałam, że mogę udostępnić konto.[/QUOTE]

No to udostepniaj i warto chyba prosic moda o przepisanie watku na Ciebie,jesli sie zgadzasz. plus poprosic o 1 post wolny tamze.Wszystko bedzie na 1 stronie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Rozumiem,że pies ma jechać do hoteliku Yumanji, jesli się nie mylę ?[/QUOTE]

Jest pies od danavas,ale wizyta moim zdaniem tak czy siak mile widziana. Po horrorach hotelikach /ostatnio u irlandzkie/ lepiej miec wszystko na oku.Zeby nie bylo- nie zamierzam obrazac osoby prowadzacej ten przybytek.Zaczela wprawdzie z wysokiego pulapu ale sie zreflektowala

Podjeto decyzje o przewiezienie psa do innego hoteliku,nie do yumanii.Na marginesie,kto zna dane adresowe ,tel i nazwisko osoby prowadzacej hotelik? To trzeba wyraznie napisac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Jest pies od danavas,ale wizyta moim zdaniem tak czy siak mile widziana. Po horrorach hotelikach /ostatnio u irlandzkie/ lepiej miec wszystko na oku.Zeby nie bylo- nie zamierzam obrazac osoby prowadzacej ten przybytek.Zaczela wprawdzie z wysokiego pulapu ale sie zreflektowala ;)[/QUOTE]

O, a możesz mi na pw napisać o Irlandzkie? Miała brać ode mnie psa na DT, ale znalazłam jakiś stary wpis o niej na CK, odezwałam się do osoby która ją tam umieściła i zrezygnowałam... Ale nie słyszałam, żeby ostatnio coś się tam działo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']O, a możesz mi na pw napisać o Irlandzkie? Miała brać ode mnie psa na DT, ale znalazłam jakiś stary wpis o niej na CK, odezwałam się do osoby która ją tam umieściła i zrezygnowałam... Ale nie słyszałam, żeby ostatnio coś się tam działo.[/QUOTE]
Tu napisze, im wiecej osob sie dowie, tym lepiej.Szczenior Mishka wlasnie stamtad powrocil w stanie malo zadowalajacym.BeaBono robi wlasnie na niego bazarek ogloszeniowy.Chyba nic nie pomylilam.
Irlandzkie jest podobno wetka,tym bardziej szok!!!! ale przeciez przed nia byl juz wet S.G :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Czy dobrze rozumiem,że Misiek ma jechac do irlandzkie zatem ?? Bo jesli tak ,to nie bylo ostatnio dobrych opinii o tym dt -a wręcz złe .niestety...
Oddzwonila teraz yumanji i zapytalam ,bo jest akurat w Łokowie w warszt.sam. -mowi,ze gdyby trzeba ,to miejsce by u niej bylo dla psa /koszt 300zl+karma 15kg /.[/QUOTE]

Olga, czytaj do tylu;) Moze sie wlaczysz do robienia ogloszen? Tylko nie mow,ze nie umiesz :lol: Mozna sie nauczyc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Tu napisze, im wiecej osob sie dowie, tym lepiej.Szczenior Mishka wlasnie stamtad powrocil w stanie malo zadowalajacym.BeaBono robi wlasnie na niego bazarek ogloszeniowy.Chyba nic nie pomylilam.
Irlandzkie jest podobno wetka,tym bardziej szok!!!! ale przeciez przed nia byl juz wet S.G :diabloti:[/QUOTE]
Czy dobrze rozumiem,że Misiek ma jechac do irlandzkie zatem ?? Bo jesli tak ,to nie bylo ostatnio dobrych opinii o tym dt -a wręcz złe .niestety...
Oddzwonila teraz yumanji i zapytalam ,bo jest akurat w Łokowie w warszt.sam. -mowi,ze gdyby trzeba ,to miejsce by u niej bylo dla psa /koszt 300zl+karma 15kg /.
A u irlandzkie jest podworko chyba nie ogrodzone -trwa tam remont -pies pewnie trafi do kojca -a najpewniej na lancuch chyba ,gdyz z podworka by uciekal pewnie a ogród jest chyba tylko ,czy płoty szczelne wątpię .. trzeba upewnic się -by nie bylo tak jak a Arktyką Jeden wpis z dogo ,czy dwa ,ze ktos tam ma psa i jest ok -to stanowczo za malo.
Byly juz takie hoteliki-a potem byly afery ,ze tam jest co najmniej zle ..
Nie znam dobrze faktów ,ale szczeniak Mishka zostal odebrany pilnie od irlandzkie w zlym stanie -tzn. wychudzony,zarobaczony,bez żadnej obiecywanej rehabilitacji -zresztą poczytajcie sami..Pies trafil tam po operacji ,byl skatowany ,ranny
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204599-Mishka-skatowany-poraniony-szczeniak-w-Poznaniu.-Przed-nami-kolejna-operacja/page17"]http://www.dogomania.pl/threads/2045...peracja/page17[/URL]
Zrobicie jak uważacie i zdecydujecie .Ja przytaczam tylko opinie innych ciotek,to co piszą na dogo.
Może jednak lepiej nie wyslać psa do takich niepewnych hotelików ,co do ktorych są już niedobre doświadczenia i poważne wątpliowsci -a także zanim ktoś tam wczesniej nie pojedzie i nie sprawdzi chociaż warunków .No i taka relacja ,jaką przedstawiono z zabierania Mishki też zle świadczy o tym hoteliku chyba . Jest tam na wątku Mishki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...