Jump to content
Dogomania

Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)


robkowa

Recommended Posts

Nie, Romek nic nie pisze skąd Jeta się wzięła w schronie! Pewnie ktoś ją wyrzucił, bo się znudziła!! A ja nadal zapraszam Państwa Jetusi do odwiedzin w Mielcu. Zwłaszcza, że będę mieć teraz na tymczasie koleżankę Jetki ze schronu, bardzo do niej podobną Ginę! I, gdzie te zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia cudowne:loveu:
Popłakałam sie ze szczęscia.
Jetka zmężniała i wydoroślała:loveu: A na tym zdjeciu na tle Alp to wyglada jak psia księżniczka:loveu:
Taka była bidulka w schronisku, tak bardzo chciała sie wydostać.
I udało sie!!!
Dziękujemy jeszcze raz za Jetkę:loveu:
I Tobie Aga również, bo to zaczęło sie od Ciebie...
Moze i Giny zdjecia będziemy tak sobie kiedys ogladać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Nie, Romek nic nie pisze skąd Jeta się wzięła w schronie! Pewnie ktoś ją wyrzucił, bo się znudziła!! A ja nadal zapraszam Państwa Jetusi do odwiedzin w Mielcu. Zwłaszcza, że będę mieć teraz na tymczasie koleżankę Jetki ze schronu, bardzo do niej podobną Ginę! I, gdzie te zdjęcia?[/quote]
Aga - to koleżanka nie tylko ze schroniska ale nawet z jednej budy!

Link to comment
Share on other sites

Dawno tutaj nie byłam, ale zdjęcia Jetki są cudne.
Jeśli chodzi o jej pochodzenie, to nam trudno jest coś powiedzieć na ten temat. Jetka była w schronie chyba od szczeniaka, jak ją pierwszy raz zabraliśmy do weta (bo miała uszkodzone oczko), to miała wyrwanego mlecznego zęba (bo miała dwa kły w tym samym miejscu, mlecznego i stałego).

Link to comment
Share on other sites

Prosze sie nie przejmowac. Moze troche przesadzilam. Wydaje mi sie, ze jak jej zuce patyk to czasem potrzebuje dluzej zeby go znalesc, moze mi sie tylko wydaje. Bynajmiej jetka szaleje, psow i oczywiscie kotow poznaje z daleka. Ostatnio jetka wykopala male akurat urodzone myszki polne i przniosla w mi je w zebach. To ona uwielbia... wyweszac rozne dziury.

Link to comment
Share on other sites

Dzis bylismy w sklepie i Jetka zostala sama. Wciela cala paczke (okolo 15 batonikow) merci z kanapy. A byla cos tak nie pewna jak wrocilismy. W kazdym papierku byly odznaki jej zebow. Probowalismy ja ochrzanic, ale jak sie spojrzy na jej nie winne oczy i skulone uszka, to nie mozna byc powaznym.:dog:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...