Jump to content
Dogomania

Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)


robkowa

Recommended Posts

Jeta robi postępy szkoleniowe:
siad - za przysmak, zrobi po klepnięciu w tylną część ciała (przypadek czy taka zdolna?),
stój - szczególnie przed ulicą, przez którą mamy przejść ( jeśli trzymam smycz mocno to stoi, inaczej próbuje iść)
fuj - rozumie bardzo dobrze, ale omija jak umie, szczególnie, gdy chodzi o zjadania znalezionego żarełka lub tarzanie w różnych smrodkach.

[SIZE=7][COLOR=lime]DOMKU, GDZIE JESTEŚ!!!???[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, Jetce do mądrości sporo brakuje, zwłaszcza na wołanie, żeby przyszła w ogóle nie reaguje - ale trzeba powiedzieć, że się uczy i robi postępy. Muszę porobić zdjęcia na spacerze i powklejać!!! Szaleje jak mało który psiak!

[COLOR=RoyalBlue][SIZE=5]JETKA CHCE DO WłASNEGO DOMKU, CIOTKI POMÓŻCIE!!!:mad:[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W anonsach podkarpackich, dolnośląskich i warszawskich ogłoszenia o Jetce będę od jutra czyli 15 grudnia. Wiem, to zły okres na szukanie domku i chociaż oglądalność Jetki na Allegro jest olbrzymia, zainteresowanych zero. A mój mąż cały czas marudzi, czemu ona u nas musi byc, a 19 będzie już w Mielcu i mam nadzieję, że się dogadają, chociaż na jakiś czas, bo to kochana psinka i nie chcę, żeby się tułała po innych domach tymczasowych. Tylko to czekania na dom, ile to może trwać, my czasu za wiele nie mamy!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img446.imageshack.us/my.php?image=img1235pedzelekkf9.jpg"][IMG]http://img446.imageshack.us/img446/4419/img1235pedzelekkf9.th.jpg[/IMG][/URL]
Może trzeba spróbowć w ogłoszeniach zamieszczać dość dramtyczną treść o jej przejściach bądź o tym co mogła przejść, przygnębienie psiaka na zdjęciach może w końcu kogoś przełamać. Ten psiak naprawdę zaczynał bardzo kiepsko. Jak zaczynaliśmy ją dokarmiać dopiero po dwóch-trzech dniach zwróciłem uwagę że ona nie widzi lub widzi ale bardzo, bardzo słabo. Rozpoczęliśmy ją leczyć i to było najwspanialsze po tygodniu jak zaczęła widzieć to szalała na nasz widok. To naprawdę super sunia, żywioł jakich mało! To zdjęcie było zrobioone w dn.13.09.2006 w chwili wyjazdu z schronu (tak przeżywała nasze codzienne wyjazdy). [COLOR=red]Suni ostatniego mleczaka wyrwaliśmy pod koniec września, także ma teraz ok 7 miesięcy.[/COLOR] Bym zapomniał, dokładam się do sterylki suni to może zaskutkowć jakimś zainteresowaniem. Powodzenia !! Będzie dobrze !!

Link to comment
Share on other sites

Pestko, ja czuwam i nigdy nie pozwoliłabym, żeby Jetkę spotkało coś złego, zresztą mój mąż wyraził zgodę, żeby u nas jeszcze została, niechętnie, ale wyraził. To super sunia i ten kto ją przygarnie na stałę będzie miał super przyjaciela!

HebaNowa, Jetka ma wg wetki ok 10 miesięcy. Sunia jest grzeczna, przytulaśna i bardzo sympatyczna. Z 9 letnim dzieckiem na 100 % się dogada, nawet porozumiała się z moim trzylatkiem, po pierwszych spięciach wszystko się unormowało. Musiały się dotrzeć. Ja mam spore mieszkanie, ale Jetka jest małym pieskiem( ok. 7 kg wagi i 35 cm w kłębie), więc i w małym się zmieści. Jest zdrowa, ale dostaje specjalistyczną karmę dla alergików i psów z problemami skórnymi, bo strasznie się drapała - teraz tylko trochę. Posiada szczepienia na wściekliznę i pierwsą dawkę na zakaźne, do powtórzenia końcem stycznia. Sunia była odrobaczona i odpchlona. Miała problemy z ropiejącymi oczkami, ale już ich nie ma. Nie wiem, co będzie dalej z tym drapaniem, bo nikt tak na prawdę nie zdiagonozował co to jest. Trzeba byłoby pojechać do weterynarza w duzym mieście i zrobić porządne badania. Być może karma wystarczy, ale na efekt trzeba czekać ok. 2 miesiące. Jeśli chodzi o czystość, to jeśli się z Jetką wychodzi regularnie zadnych wpadek z brudzdeniem nie ma. Tylka Jeta jest rannym ptaszkiem - pierwszy spacer mamy jeszcze przed siódmą rano. Pozostawiona sama w domu nie nieszczy, przynajmniej u nas nic nie pogryzła. Lubi się bawić, ma swoją zabawkę, ale woli Ali pluszaki do tarmoszenia. Potrzeb fizjologicznych w jakiś konkretny sposób nie sygnalizuje. Jest bardzo aktywna, lubi spacery, bieganie, a spuszczona ze smyczy w bezpiecznym miejscu szaleje ogromnie. Reaguje na swoje imię, ale nie specjalnie przychodzi, kiedy się ją woła. Nie ucieka, pilnuje się, trochę boi się dużych suk i chętnie uciekałaby wtedy na ręce. Psich panów lubi, ładnie bawi się z moim Sonym, chociaż strasznie przy zabawie warczy i szczeka, ale nie w celach agresywnych tlko zachęcających. Muszę im zrobić wtedy zdjęcia, wyglądają super. Jeśli coś jeszcze chcesz wiedzieć, proszę o pytania, chętnie odpowiem. Acha, Jeta miała już pierwszą cieczkę i koło lutego powinna zostać wysterylizowana, ja chętnie zasponsoruję ten zabieg, w granicach rozsądku oczywiście. I mile widziane podpisanie umowy adopcyjnej! To naprawdę super sunia!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam nadzieję, że może Jogi mnie nawiedzi, ale chyba nie, bo się nie odezwała, a ona jest wetką, może coś poradziłaby nam.

Zdumiewa mnie aukcja Jetki na Allegro. Po namowie Ulki18 dalam ją jako aukcję wyróżnioną i wiecie ile wejść - ponad 1100, a odzew - zero, zdumiewające!

Z kolei ogłoszenia z anonse są skuteczne, ludzie dzwonią, ale te telefony są co najmniej dziwne. Np. dzwoni Pani z Rzeszowa i pyta się, czy piesek jest nadal do wzięcia, ja odpowiadam, że tak, a Pani na to to dobrze i odkłada słuchawkę. Dorosła osoba sądząc po głosie - jak to interpretować?

[COLOR=Magenta][SIZE=6]JETKA PIĘKNIE PROSI O STAłY DOMEK!!!

[COLOR=Black][SIZE=2]Ludziska zlitujcie się, ona się coraz bardziej przyzwyczaja, przywiązuje, my zresztą też - rozstanie będzie trudne. dzisiaj mija 4 tydzień pobytu Jetki w Mielcu![/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Czy to nie jest słodka sunia:

[IMG]http://img453.imageshack.us/img453/3103/im006066qz5.jpg[/IMG][/quot

e]

a w jakim tu wystepuje słodkim towarzystwie

to dla ślicznej dziewczynki [IMG]http://www.gify-animowane.republika.pl/gify_12.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']

Zdumiewa mnie aukcja Jetki na Allegro. Po namowie Ulki18 dalam ją jako aukcję wyróżnioną i wiecie ile wejść - ponad 1100, a odzew - zero, zdumiewające!

Z kolei ogłoszenia z anonse są skuteczne, ludzie dzwonią, ale te telefony są co najmniej dziwne. Np. dzwoni Pani z Rzeszowa i pyta się, czy piesek jest nadal do wzięcia, ja odpowiadam, że tak, a Pani na to to dobrze i odkłada słuchawkę. Dorosła osoba sądząc po głosie - jak to interpretować? [SIZE=6][COLOR=magenta]
[/COLOR][/SIZE][/quote]

:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...