Jump to content
Dogomania

Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)


robkowa

Recommended Posts

Aga tak ja napisałam Ci na pw daj ja do krakowskiej wyborczej koniecznie. Jesli tam nic się nie znajdzie to do wrocławskiej, transport masz. Nie mysl nawet o podkapaciu, bo możesz tak czekac nawet do końca świata i nic z tego nie wyjdzie.
W kazdym ogłoszeniu pisz, że masz transport na trasie podkarpacie-wrocław, ale nie pisz, że pies jest na podkarpaciu. To mozna powiedziec dopiero w rozmowie telefonicznej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sytuacja się trochę wyklarowała i nikt oprócz mnie i Cathedral tu nie zagląda. Jak zwykle, strasznie mnie to złości, że taki brak odzewu dla Jetki, ale,żeby nie zaglądać do wątku, który się samemu założyło i chociaż podnieść, fe nieładnie!!! A gdzie kochany dobrodziej Romuś?

Link to comment
Share on other sites

Do wyborczej wrocławskiej to jeszcze nie teraz. Wyślij mi na pw treśc ogłoszenia, zdjecie i swój nr tel a ja wstawie. Oni puszczaja ze zdjęciem przez 2-3 dni i wtedy jest odzew. Dlatego to trzeba wysłas przed moim wyjazdem, bo tak chętni bedą dzwonic, a psa nie bedzie na miejscu i wezmą innego. Ogloszenie ukaże się w papierowym wydaniu.

Link to comment
Share on other sites

Agusiu, a moze trzeba dac aukcje podswietlona, taka drozsza wersje? Kosztuje 12,- zl. Jest zdecydowanie wiecej wejsc. I byc moze wieksza szansa na znalezienie domku.

Ja niestety nie wszystkie aukcje daje w tej wersji, bo kilkanascie aukcji w miesiacu wyniosloby za duzo. Ale jak dalam taka aukcje na koty, to dwa znalazly domki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...