Jump to content
Dogomania

Dziki Ciapek złapany, ale jeszcze nie uratowany :( Temu psu zawalił się świat...


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szafra']Obawiam się o schody! Może się zaprzeć i nici ze spacerku...oby było dobrze![/QUOTE]
no może być z tym problem tym bardziej, że na klatce schodowej można przecież kogoś spotkać a on się boi ludzi... :(

[quote name='Awit']To jak on sobie radził z tymi hukami petard ja żył na wolności?[/QUOTE]
pojęcia nie mam. Pewnie się gdzieś chował i czekał aż ustanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']A może w chwili starchu na tej klatce wziąć go na ręce.... Dałby się wziąć?

Bardzo proszę, jeśli cioteczki możecie o zajrzenie na wątek mojego psiaka z lasu, którego nawet na łańcuch nie chcą....[/QUOTE]
Awit, jakby się dawał podnieść to i z szelkami bym dała radę :) no i byłby już wykąpany :P Niestety aż tak dobrze to nie ma :( Wita się radośnie, daje się głaskać (ostatnio nawet ze stojąca, a nie tylko w kucki), ale jednak dla tego psa są pewne granice, które jak przekroczysz to zmyka do klatki i nie chce gadać :P Siłą wszystko dałoby się zrobić, ale my mamy go oswajać, więc rozwiązania siłowe odpadają :/ Trzeba się uzbroić w cierpliwość... to wszystko wymaga dużo czasu :( W końcu nie nadrobi się 7 lat w dwa miesiące...

W piątek kupiliśmy drugą serię advocate (80zł) i wczoraj zakończyliśmy już odrobaczanie. Teraz trzeba odczekać miesiąc i powtórzyć badanie koopola. Mam nadzieję, że inwazja włosogłówki i wszelkiego robactwa już za nami... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELMIKA']Już to wcześniej czytałam, brak słów!:( Ja jak tylko zobaczyłam tego "weterynarza", ktróry przyjechał po Ciapka to już mi wystarczyło..:/[/QUOTE]
taaa... o nim też jest wzmianka...

[I]W pierszej połowie 2010 r. zagryzień było mniej, za to nasiliło się przyjmownaie do schroniska padliny celem utylizacji. Część zwierząt "powypadkowych" trafia do lecznic gdzie są usypiane, ew. uśmiercanie wykonuje hycel lek. wet. Stanisław Szymczyk. Gminy zaś płacą za przyjęte do schroniska zwierzę bez różnicy, czy jest żywe czy martwe ([URL="http://www.boz.org.pl/mz/chrcynno/100617_wiw.pdf"]protokół z 17.06.2010[/URL]).

[/I]To już wiesz co stało się z pozostałymi psami, które wiózł?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Czy weterynarze nie mają przysięgi jak ludzcy lekarze tej Hipokratesa? Toż to zwyrodnialcy są!!!![/QUOTE]
szkoda gadać... czym więcej wiem w temacie schronisk, hycli, bezdomności zwierząt... tym bardziej się załamuję :( To wszystko przypomina walenie głową w mur :( Gdzie się nie ruszysz tam głupota ludzka i okrucieństwo oraz cierpienie zwierząt :(

Link to comment
Share on other sites

Albo ma ceny "warszawskie". Tydzień temu zapłaciłam za sterylkę aborcyjną suki w bardzo wysokiej ciąży (że aż trzeba było szczeniaki "dosypiać" :() 320 zł (cena wyjściowa była 350 jak dla bezdomniaka, ale Doktor mięknie zawsze - nawet bez proszenia :)) Za operację usunięcia główki kości udowej u Lili zapłaciłam 500 zł - w Wwie zaśpiewali 1000 na dzień dobry za sam zabieg - plus każda wizyta kontrolna, która u nas jest "gratis", czyli wliczona w koszty.

Link to comment
Share on other sites

mniejsza o to - i tak kastrację zrobimy, gdzie indziej, bo przy okazji chcę żeby zdiagnozowali mu tą nóżkę (jak już będzie uśpiony), a tam w Legionowie nie mają rtg ani usg... Muszę zacząć rozglądać się za jakąś wyposażoną w ten sprzęt i dobrą klinikę blisko nas na okazję tych zabiegów... no ale wcześniej i tak trzeba go jeszcze zaszczepić... Kiedy ta wydra się wreszcie ucywilizuje na tyle by można go było zabrać do weta na przegląd i szczepienia? :/
Mówisz, że kastrację można zrobić za 150zł w Nowym Dworze? A mają tam rtg, usg itp? :D

Link to comment
Share on other sites

My za strylizację Miki (28 kg) na Ogrodowej zapłaciliśmy 360 zł+55 zł pobranie krwi, czyli w sumie 415 zł. Ale są też gabinety wet., które przedłużyły marcową akcję sterylizacji za darmo na kolejne miesiące. Tu są wszystkie: [URL]http://www.arkastrefa**********/akcja-sterylizacji-w-roku-2011,44/2011-placowki-wet-wykonujace-zabiegi-w-kwietniu-i-dluzej,460.html#1492[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]WARSZAWA-MOKOTÓW[/B]
[B][COLOR=green]Filemon Przychodnia Weterynaryjna & Apteka Internetowa
ul. Gotarda 16
tel/fax: 22 647 08 18
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#3f702e][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[URL="http://www.filemon.waw.pl/"][COLOR=#3f702e]www.filemon.waw.pl[/COLOR][/URL]
Uwaga: W związku z dużym zainteresowaniem Akcją Sterylizacji postanowiliśmy zrezygnować z dużej części zysku dla dobra
populacji zwierząt w Warszawie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do umawiania terminów zabiegów poprzedzonych bezpłatną wizytą kwalifikującą[/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]UWAGA! akcje przedłużyliśmy bezterminowo[/B][/COLOR]
---
[B][COLOR=green]Gabinet Weterynaryjny Prima-vet
ul. Wiartel 3
tel. (22) 843 30 26
Uwaga: W naszej lecznicy uwaźamy, że w kraju jest za dużo biednych, cierpiących, bezdomnych zwierzaków. Może temu zjawisku zapobiec sterylizacja.
Tak więc, chcąc poprawić los zwierzaków rezygnujemy z zysku i przystępujemy do akcji sterylizacji po podanych
niżej cenach:kotka 90 zł; kocur 55 zł; suka mała 190 zł; suka duża 240 zł; pies mały 110 zł; pies duży 160 zł [/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]UWAGA! akcje przedłużyliśmy bezterminowo[/B][/COLOR].

--
[B]WARSZAWA-PRAGA POŁUDNIE[/B]
[B][COLOR=green]Przychodnia Weterynaryjna Vet4Pet
ul. Grenadierów 9 lok.2
tel. 22 414 25 42[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]UWAGA!01.03 do konca kwietnia i od 01.06.2011 do 31.07.2011. dodatkowo firma hill's zapewnia dla kotów worek karmy w/d(zapobiegająca nadwadze)[/COLOR][/B]
---
[B]WARSZAWA-ŻOLIBORZ[/B]
[COLOR=green][B]Lecznica dla Zwierząt
Warszawa ul. Żeromskiego 4b
Lek. Wet. Michał Morawicki 503193691
Lek. Wet. Jacek Markowski 601537401[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]UWAGA; akcja bedzie trwała do odwołania[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...