Jump to content
Dogomania

Dziki Ciapek złapany, ale jeszcze nie uratowany :( Temu psu zawalił się świat...


Recommended Posts

[quote name='abra43']:kiss_2::kiss_2::bye::bye:Afobam ma dużo tansze zamienniki takie jak Alprox on kosztuje około 14 zł wiem ze też są inne tansze trzeba by w aptece popytac ale te leki sa wyłącznie na receptę ale pomagaja bo swego czasu sama je brałam pozdrawiam kocią bande a Ciapusia całuje w nos pa dobranoc[/QUOTE]
O! No to super. Przy wypisywaniu następnej recepty zapytam Wetki czy mogę kupić zamiennik :) Dzięki za informację! My także pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień doberek!
Wpadłam powiedzieć, że z bazarku dla Ciapasa uzbierało się 149,95 zł! Wszystkie fanty zostały wykupione (czyli za 136 zł) i wszystkie wysłane, a reszta to wszelkiej maści "nadpłaty". Wszystko zostało ujęte w poście rozliczeniowym bazarku.
Kama, jeśli chcesz - podaj konto i jutro poleci przelew. Albo poczekajmy jeszcze małą chwilkę, bo xmatrix zgłosiła już po zakończeniu bazarku chęć kupienia opaski (fant nr 2). Wysłałam jej dane do przelewu i kwotę. Jeśli wpłaci, dojdzie nam dodatkowy grosik i wtedy wyślę całość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dzień doberek!
Wpadłam powiedzieć, że z bazarku dla Ciapasa uzbierało się 149,95 zł! Wszystkie fanty zostały wykupione (czyli za 136 zł) i wszystkie wysłane, a reszta to wszelkiej maści "nadpłaty". Wszystko zostało ujęte w poście rozliczeniowym bazarku.
Kama, jeśli chcesz - podaj konto i jutro poleci przelew. Albo poczekajmy jeszcze małą chwilkę, bo xmatrix zgłosiła już po zakończeniu bazarku chęć kupienia opaski (fant nr 2). Wysłałam jej dane do przelewu i kwotę. Jeśli wpłaci, dojdzie nam dodatkowy grosik i wtedy wyślę całość.[/QUOTE]
super!!! :) PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!!! :loveu::loveu: Pośpiechu nie ma :) Po prostu daj znać jak będzie właściwy, dogodny dla Ciebie moment, to wyślę Ci dane do przelewu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']:kiss_2::kiss_2::bye::bye:Kociabando jutro wysyłam przesyłkę dla mojego "narzeczonego"zreszta osobistego Ciapulka narazie nie wykupuj Afobamu jest w przesyłce reszte napisałam w krótkim liscie pozdrawiam kociobandę Ciapulka całuje w nochal pa[/QUOTE]
Baaaardzo dziękujemy!
to jedno opakowanie co miałam na recepcie już wykupiłam (afobam 1mg, 30 tabletek) :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Ciotki [B]Kakadu szuka kogoś na przedadopcyjną we Włocławku!!! [/B]Kakadu chwilowo nie ma dostępu do neta, dlatego ja szukam w jej imieniu :) Jakbyście kogoś znały w tamtych rejonach to [B]poproszę pw[/B]! :)[/QUOTE]

tu jest sporo osob z kujawsko-pomorskiego

[url]http://www.dogomania.pl/forums/1156-kujawsko-pomorskie[/url]

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie mogę ostatecznie zamknąć Ciapusiowy bazarek! Wszystkie wpłaty są, nadpłaty podliczone, wszystkie paczki wysłane, więc ogłaszam wszem i wobec, że z niniejszego bazarku na konto Ciapstrzyka wpłynie:
[COLOR=red][B][SIZE=4][U]141,00 za fanty + 14,11 nadpłaty = 155,10 ZŁ

[/U][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=black]Kociabando, proszę o nr konta na PW, a po zaksięgowaniu przelewu o potwierdzenie tutaj i na bazarkowym wątku [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Teraz Nutusia , ja a przedewszystkim Stevie potrzebujemy pomyslow, wsparcia,sciagniecia ludzi na watek.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209633-Stevie-quot-znalaz%C5%82-oczy-quot-ale-okazaly-si%C4%99-zawodne-szuka-cho%C4%87by-DT?p=17755978#post17755978[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']DZIĘKUJĘ ogromnie :) Zaraz wyślę pw.[/QUOTE]
dotarły pieniążki: 06.10.2011 156zł
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJEMY!

abra 43, nie wiem co się dzieje z tą moją pocztą, ale afobam jeszcze nie dotarł do nas :( To nic, bo póki co mamy jeszcze opakowanie, które wykupiłam wcześniej. Niemniej zaczyna wkurzać mnie ta nasza poczta :( Trzeba cierpliwie zaczekać...
a jeszcze odnośnie tych ogromnych różnic w cenie afobamu u nas i u Ciebie... może na ludzkie recepty jest jakaś refundacja na ten lek? My wykupowaliśmy na weterynaryjną. Może tak jest drożej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Teraz Nutusia , ja a przedewszystkim Stevie potrzebujemy pomyslow, wsparcia,sciagniecia ludzi na watek.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209633-Stevie-quot-znalaz%C5%82-oczy-quot-ale-okazaly-si%C4%99-zawodne-szuka-cho%C4%87by-DT?p=17755978#post17755978[/url][/QUOTE]
już sobie zapisałam :) Poczytam w wolnej chwili i mam nadzieję, że na coś się będę mogła przydać.

Link to comment
Share on other sites

Dziwie sie że jeszcze nie dotarło wysłałam w zeszły piątek piorytetem napewno dotrze chyba że na poczcie ktos sobie przywłaszczyl odnosnie Afobamu leki z tej grupy nie są refundowane nawet na receptę od lekarza chyba w koncu przyjdzie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że na naszej poczcie znowu nawalają :( Pewnie przyjdzie w przyszłym tygodniu. Na szczęście pośpiechu nie ma.

Kochani ale numer :D Ciapulę naszło na zabawę lateksową świnką Fąfla :D Najpierw zaczął ją mędlać, potem odwrócił się do nas pupką i odgryzł jej ucho, a jak odgryzł ucho to zaczął się nim bawić! :D I to jak! Brał do pyska i podrzucał je w górę po czym na nie naskakiwał :D Ani udało się trochę nagrać telefonem:

[video=youtube;ST_BVKtK6Bc]http://www.youtube.com/watch?v=ST_BVKtK6Bc[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ciapencjusz znów dziś bawił się zabawkami Fąfla :D Rozsypałam wszystkie po mieszkaniu, bo on sam z siebie nie bierze z koszyczka. Chyba bardzo szanuje własność naszego psa, bo nie zagląda do jego miski jak jest pora karmienia, nie pije nawet wody z jego miski tylko wchodzi do klatki napić się swojej. Nie mam pojęcia czemu tak robi, bo Fąfel nigdy na niego nie naburczał nawet. Fąfel pozwala mu zaglądać do swoich misek i pewnie nie miał by nic przeciwko gdyby Ciapek popróbował co tam ma. Obaj bardzo się lubią, a Ciapek to w Fąfla strasznie zapatrzony wręcz jest.
Wracając do sedna... Ciapek sam z koszyczka zabawek nie bierze, ale jak Fąfel zostawi coś na podłodze to Ciapek coraz częściej się interesuje. Jak już wspomniałam, dziś rozsypałam po mieszkaniu wszystkie zabawki i Ciapula chodził i oglądał wszystkie po kolei :D Każdą przez chwilę podziamgał :) Fąfel o zabawki zazwyczaj jest zaborczy, ale Ciapkowi pozwala oglądać, tylko czuwa nad tą jego zabawą, jeśli go czymś nie zająć :P

To w ogóle był dość znaczący dzień dla Ciapka, bo przełamał także lęk przed wchodzeniem do łazienki :) Do tej pory kilka razy dosłownie zdarzyło mu się wejść za próg łazienki i zaraz robił odwrót. Najczęściej jednak stoi w drzwiach i czeka. Dziś wszedł za nami (za mną i Fąflem) i doszedł prawie do końca :D Zajrzał nawet do uchylonej szafki i do kuwety kotów :) Z sypialni za to nie chciał wyjść i biegał łobuz po łóżku :D Sypialnię zazwyczaj mamy zamkniętą przed zwierzakami. Zresztą sami tam za dnia niewiele przebywamy. Czasem zwierzaki wchodzą za mną jak składam pranie czy coś i zaraz wychodzimy. Ciapek na ogół czeka na progu (jak w przypadku łazienki). Żadko zbiera się na odwagę by wejść, a jeśli już to zazwyczaj wskakuje na łóżko i muszę go zganiać. Dziś odważył się wejść, jak zawsze poskakał po wyrku i nie dał się z niego wywalić (biegał z końca w koniec :D ), a ja za nim :D Jak wyszliśmy z sypialni to łobuz nie chciał iść z nami tylko bezczelnie zaczął się tarzać na kołdrze :D W końcu mu pogroziłam, że jak zaraz do nas nie przyjdzie to go tam zamknę i zostawię (zamknęłam na sekundę drzwi). Dopiero na tę groźbę Ciapek zdecydował się jednak wyjść z sypialni :)
Żeby jednak nie było za dobrze nasiusiał dziś też w miejscu niedozwolonym :/ Trochę Pańcia pokrzyczała, ale szybko się pogodziliśmy :) Śpi teraz jak zawsze na kanapie :)

O kongi dla Ciapuli pytałam już w dwóch sklepach, ale nie mają w tej naszej dziurze :/ Chcę zobaczyć kilka modeli naocznie, bo nie wiem z których da się wylizać pasztecik (psie smaczki go nie interesują za bardzo).

Afobam od Abry43 nadal nie dotarł do nas :( Szlak mnie trafi z tą naszą pocztą. Wszystko do nas długo idzie, ale teraz to już za długo, bo Abra wysłała priorytetem 30 września i jeszcze nie doszło :( Byłam dziś na poczcie zapytać co jest grane, ale nic się nie dowiedziałam :(
Afobam jak widać powyżej działa na Ciapka jak trzeba :) Ciapenjusz jest wesoły i odważniejszy :) Hydroksyzyna chyba go trochę zamulała

Link to comment
Share on other sites

No no to widzę, że Ciapkiewicz juz konkretne postępy robi, oby tylko nie były jedniodniowe... A że nie je i nie pije z miski Fąfla to tylko świadczy o jego niebywałej kulturze osobistej i poszanowaniu cudzej własności :) ;) Ja np. Mikę uczę uczę i nic, korzysta ze wszystkich misek i talerzy jakie ma w zasięgu ogona, wystarczy dzwonek do drzwi i jajecznica znika ze stołu! :D :D a potem zdziwiona siedzi i udaje, że nie wie o co chodzi !! :D musze ją na szkolenie do Ciapasa zapisać!
Hmm co do jabłon. poczty, to jak korzystałam do czerwca dosyć często i muszę przyznać, że wszystko było ok. Teraz to nie wiem, moze listonosza zmienili czy cóś :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...