Jump to content
Dogomania

Pixie (teraz Luna) w DS, Dixie (teraz Sasza) ma dom, za który trzymamy kciuki!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymam kciuki za dziewczyne!!!
[SIZE=1]Zapraszam przy okazji cioteczki do Arno - pięknego mix goldena w bdt u Sylwiaso, ktory zbiera na kastracje.[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218666-Arno-pi%C4%99kny-mix-goldena-w-BDT-zbieramy-na-kastracj%C4%99-szukamy-domu!!!?p=18107478#post18107478"][SIZE=1][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2186...8#post18107478[/COLOR][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Poszła właśnie stała za grudzień. Pixuniu - SZCZĘŚCIA!!![/QUOTE]

Mało tego - Incia się nie pochwaliła, więc ja to zrobię! Pomimo, że Pixie jedzie do domku, Incia wysyła również na nią deklarację "na drogę"! Będzie na szeleczki ;) A od stycznia, zwiększa deklarację na Dixie z 20 do 30 zł - Dixol bardzo, bardzo dziękuje i też liczy, że niebawem pójdzie w domowe ślady siostry :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Musiałybyście skonfrontować czy o tej samej suni mówicie, bo ja głowy nie dam! ;)

Ellig - Twoim zdaniem to ta z prawej czy z lewej strony banerku w Edkowym podpisie to Pixie?...:evil_lol:[/QUOTE]
Oczywiscie z lewej strony:)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam takie pytanie. W związku z tym, ze psiaki są na bekę dostałam na emaila od niej umowę adopcyjną z jej danymi. I teraz mam pytanie Ciocia Tekilla jedzie z Pixie spisuje dane, ludzie się podpisują i co dalej jak to zrobić. Czy Tekilla ma się podpisać z upoważnienia ( czy wtedy by musiała mieć takie upoważnienie przy sobie ? ), czy wysłać pocztą tą umowę do beki, żeby się podpisała i odesłał do tych ludzi. [B]Chodzi o to, żeby ta umowa miała moc prawną. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaiJanek']Bierzecie dwie umowy- jedna strona tzn Beka się podpisuje na obu. Obie umowy jadą do nowego domu gdzie na obu egz już podpsianych przez Beke podpisują się też nowi wlascicielie Pixi i jeden egz jedzie do Beki, jeden zostaje przy nowych właścicielach. To jak umowa poczta wysłana.[/QUOTE]

no tak, ale tu chodzi o to, że umowa NIE będzie podpisana prze Bekę, bo została wysłana mailem do osoby wiozącej psa.
Myślę że spokojnie można podpisać z upoważnienia (czasem tak robię), albo zabrać podpisane umowy tylko przez nowych właścicieli i odesłać im podpisaną 1 szt przez Bekę.

niegramotnie to napisałam, sorki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...