Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Paulinka10']Fotki świetne,to rodzinne naj ;)
Suuuper Zuzia i Fruzia beda mieć małą siostrzyczke :)no to czekamy do lata,u mnie też sie stadko rozrośnie w przyszłości ale tak troche inaczej...[/QUOTE]

wowwwwww czyzby dla równowagi ludzkie dziecię :cool3: i to w męskim wydaniu ? :loveu:

[quote name='stokrotka.af']wreszcie się udało !!!!!!!!!!!!!
czekamy na baby ale fajnie !!!!!!!!!!!!!
ciekawe czy Zuzolek i Fruziolek nie będą zazdrosne o nowe 4 łapy ;)[/QUOTE]

sie wbijałąs wbijałas az w koncu wlazłaś :multi: niemniej dziwne to co robi czasem dogo :mad:
Zazdrosc ..zapewne jakis jej skrawek bedzie ale to w wydanu Fruziola :evil_lol:bo to troche egoistyczne stworzenie Zuzia natomiast kocha wszystko co małe :loveu:

[quote name='Tekla64']mysle ze one nie beda zazdrosne
patrzac po ich relacjach z innymi psami a beda miec wlasnego malego galganka to i one zdziecinnieja hihihi[/QUOTE]

noo licze na to ze to Małe ozywi nieco ich monotonny zywot kanapowców :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nieeeeeee!żadne ludzkie dziecie!a w męskim wydaniu nieeee!ja preferuje dziewczynki,jakby coś miało sie kluć to modliłabym sie o dziewczynke hihi,chociaż często mówimy że jak sie wybudujemy to przygarniemy takie ludzkie biedne,tylko to chyba nie dla takich zwykłych ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']A jedna pani w sklepie zoo notabene groomerka stwierdzila ..dlaczego nie obcina pani tej suczki do WZORCA????? ze niby lyse shih tzu to fryzura typowo wzorcowa??? chyba sie nie znam hihih[/QUOTE]
:mdleje:


Oo ja, co ja czytam, małe futro będzie :multi: I to lasaczek, faajne są :))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']napewno , nie wiem czy nie bedziesz przeklinac powiedzenia " uwazaj czego sobie zyczysz"
hihihi
bedzie cudnie
a na bank ciekawie[/QUOTE]

pewnie tak...

[quote name='stokrotka.af']Inuś pozazdrościła Jolusi 3 futer ;)
już się nie mogę doczekać ;)
aaaaaaaaa to Zuzolek moja Zuzinke też by pokochała ;)[/QUOTE]
albo zjadla ...

[quote name='Doginka']Też chciałabym szczeniaczka, ale mi na razie warunki na 4 psa nie pozwalają;-)

Buziaczki nocne ślę;-):buzi:[/QUOTE]
....tez chcialabym miec domek niesstety nigdy to nie nastapi..

[quote name='Paulinka10']Nieeeeeee!żadne ludzkie dziecie!a w męskim wydaniu nieeee!ja preferuje dziewczynki,jakby coś miało sie kluć to modliłabym sie o dziewczynke hihi,chociaż często mówimy że jak sie wybudujemy to przygarniemy takie ludzkie biedne,tylko to chyba nie dla takich zwykłych ludzi...[/QUOTE]
to powodzonka w szybkim budowaniu ..

[quote name='Doginka']Gdyby mi dali wybór dziś po latach i pozwoliliby się cofnąć o 18 lat, to bym na bank usunęła ciążę :razz:[/QUOTE]

miec dzieci zle nie miec ich tez niedobrze ....wlasnie sie dowiedzialam niedawno ze nie mam rodziny bo RODZINA jest wtedy gdy są dzieciory a nie jakies psy i ze zmarnowanych lat niestety nie da sie cofnąć ..nawet nie wiecie jak sie czuje :shake: odechcialo mi sie wszystkiego ...:shake:

[quote name='anetta']:mdleje:


Oo ja, co ja czytam, małe futro będzie :multi: I to lasaczek, faajne są :))))))[/QUOTE]

fajne i slodkie...

[quote name='Alicja']będzie wesoło :lol:[/QUOTE]

...moze ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a bo najgorzej słuchać innych ;)[/QUOTE]

szczególnie tych najlizszych ...:-(

[quote name='eria']Alicja ma rację, olać ich !!! :mad:[/QUOTE]

olewałam aż do soboty ...teraz skladam swoją personę w calosc:-(

[quote name='Menrzuś']No chyba, że mnie :evil_lol:

Ale jeNdza nie posłucha ;)[/QUOTE]

a co jeNdz ma do powiedzenia ?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']przylazłam złożyć skargę że ostatnio jak chciałam z domu do Was wejść to mi wyskakiwało coś z antywirusa że strona ta jest zainfekowana i nie mogę tam wejść :mad: przyznaj się co za paskudztwa tutaj dawałaś! :)[/QUOTE]

hi hi hi ja też tak miałam ;) może Inuś nas chwilowo zbanowła ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja mama jak usłyszała ze bedzie drugi pies stwierdziła "Ja rozumiem, ze się wnuków nie doczekam?" ja ostatnio stwierdziłam, że społeczeństwo ukierunkowało się tylk oi wyłącznie na dzieci., z każdej strony mi trabia ze jak nie teraz to kiedy. Baaaa kolezanka z pracy swego czasu stwierdziła mi nawet, że będę nieszczęsliwa. Ale nie dajm ysię zwariowac nie ejstesmy genetycznie zaprogramowaną macicą, która bez narodzin potomka zwariuje. Normalnie jak z sukami- suka musi mieć chociaz raz szczeniaki inaczej zwariuje :shake:

Link to comment
Share on other sites

zawsze bylismy ukierunkowani na dzieci
jak bylam wysoko w ciazy z Iza szlam z psami{3} na smyczach do domu a za mna starsza pani mowila do swojej przyjaciolk :i" patrz pani co to sie robi dzisiaj, zamiast dzieci rodzic oni se psy funduja" na to ja sie odwracam tak coby moj brzuch byl dobrze widoczny[ choc ciezko go bylo nie zauwazyc] i mowie: " do tych psow dziecko tez se zafundowalam"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...