Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Katerinas']jeza.... toć Ty będziesz już na stałe ze szczotką do czesania latać ;)[/QUOTE]

[quote name='Katerinas']Ale rasa piękna :loveu:[/QUOTE]

i tak biegam i tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

aleeeee...tego kudlacza podobnie jak Fruziola bede oddawac do naszej Anuli- Eri ..coby sie za bardzo nie przemęczać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']


równiez witamy Czarnych :loveu:


[/QUOTE]


Jak już wiesz. .. to czarnobiałych :lol:
[quote name='Alicja']ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....bo cie zbanują :diabloti:[/QUOTE]

A co fakt to fakt... :eek2:


No to czekamy az sie urodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Tyś chodziła z Zuzolem z ogolonymi przednimi szłapami i ogonem a z lasaczkiem lewkiem byś sie wstdziła ?? :diabloti:
p.s. strasznie się już cieszę na to Twoje nowe małe i czesać je będę z radością :loveu: no i zazdrościć, bo lhasaczki bardzo mi się podobają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Tyś chodziła z Zuzolem z ogolonymi przednimi szłapami i ogonem a z lasaczkiem lewkiem byś sie wstdziła ?? :diabloti:
p.s. strasznie się już cieszę na to Twoje nowe małe i czesać je będę z radością :loveu: no i zazdrościć, bo lhasaczki bardzo mi się podobają[/QUOTE]

Eria i cichaczem ciachniesz go na lewka ;) oki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....bo cie zbanują :diabloti:[/QUOTE]

phii...bez dogo da sie zyc :evil_lol:

[quote name='Tekla64']dzieki !!!
male taki gapowate wyglada ale pewnie diabelek nie maly
Zuziol starsznei wiele pozwala Fruziolce ale za to jakie zdjecia sa dzieki temu
Pikne sa jak zawsze !
ino nadal malo hihhi[/QUOTE]

No mała była bardzoo inteligentna bestyja co widac po ślipkach hihih
Fruziol to mo szczęscie bo jakby na innego trafiło niz Zuzola to juz dawno jest skonsumowano :evil_lol:
Mało mało hihi cosik tam jesio wyciagne z czelusci :cool3:
[quote name='Obama']now kudłacz w planach?
Ty to masz zacięcie,że fiu fiu...[/QUOTE]

Mały kudłacz :loveu: na wielkiego drugiego choc nie ukrywam z ebym chciała :cool3: nie mam warunków :evil_lol:

[quote name='Saththa']Jak już wiesz. .. to czarnobiałych :lol:

takk juz wiem hihih


A co fakt to fakt... :eek2:


No to czekamy az sie urodzi ;)[/QUOTE]

sie poczekamy troche :loveu:

[quote name='Izabela124.'][URL]http://i31.tinypic.com/2dijdsp.jpg[/URL] nie ma jak posłanie z psa :evil_lol:[/QUOTE]

najlepsiesze i najwygodniejsze :eviltong::eviltong:

[quote name='Tekla64']no to czekamy
a kiedy ma sie rodzic ? coby my wiedzieli kiedy sie dopytywac potem do kiedy czekac az juz bedzie mogl byc u ciebie[/QUOTE]
jakos majowa dziewczyna ma to byc

[quote name='eria']Tyś chodziła z Zuzolem z ogolonymi przednimi szłapami i ogonem a z lasaczkiem lewkiem byś sie wstdziła ?? :diabloti:
p.s. strasznie się już cieszę na to Twoje nowe małe i czesać je będę z radością :loveu: no i zazdrościć, bo lhasaczki bardzo mi się podobają[/QUOTE]

Zuzol to Zuzol i nawet jakby była łysa to bym z nią wyszła :diabloti: bo to Zuzol hihih

noo tez sie po cichuuuuu cieszę hihihih

[quote name='Alicja']Eria i cichaczem ciachniesz go na lewka ;) oki :lol:[/QUOTE]

sapije sapijee i Zuzolem poszczujem :diabloti:



I tak dla Tekluni jesio mały oszołom hhihi jakosc kiepska ale tresc bardzo mnie rozbawia hihihi

[IMG]http://i49.tinypic.com/xeh3zd.jpg[/IMG]

widac jak roznica hiihih

[IMG]http://i48.tinypic.com/ngwwhw.jpg[/IMG]

Edited by zuzolandia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']No da się. Mnie też tu długo nie było. Ale wróciłam i .. hmmm... jest ciekawie ;) i inaczej ;)[/QUOTE]




dokładnie ...ciekawiej :lol:


ooo Ozzy ma podobne z psem koleżanki ino na komórce i nie mam jak ściepać :)
[url]http://i48.tinypic.com/ngwwhw.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooo, co ja czytam:crazyeye: Będzie nowe furtełko:multi: Tylko nie doczytałam kiedy, ale już Ci gratuluję:lol:

Obejrzałam foty i nie umiem się zdecydować, która piękniejsza - ta wspólna jest super, ale te ze szczylkiem też są super no i reszta też, dlatego nie umiem się zdecydować:niewiem::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']No da się. Mnie też tu długo nie było. Ale wróciłam i .. hmmm... jest ciekawie ;) i inaczej ;)[/QUOTE]

o tak tu sie zgadzam ze jest INACZEJ :evil_lol:

[quote name='Alicja']dokładnie ...ciekawiej :lol:


ooo Ozzy ma podobne z psem koleżanki ino na komórce i nie mam jak ściepać :)
[URL]http://i48.tinypic.com/ngwwhw.jpg[/URL][/QUOTE]

podobaja mi sie takie skrajności wzrostowe hihihi

[quote name='Doginka']Ooooooooo, co ja czytam:crazyeye: Będzie nowe furtełko:multi: Tylko nie doczytałam kiedy, ale już Ci gratuluję:lol:

Obejrzałam foty i nie umiem się zdecydować, która piękniejsza - ta wspólna jest super, ale te ze szczylkiem też są super no i reszta też, dlatego nie umiem się zdecydować:niewiem::loveu:[/QUOTE]

no narazie nie będe dziękowac hihih jak sie w koncu urodzi to wtedy bedzie tu głosno :cool3::cool3:

[quote name='Tekla64']wisz co wiedzialam ze male to male ale jednak roznica jest ogromnaaaaa malutka jest naprawde maluska hihihi
cudnie wygladaja razem[/QUOTE]

Zuzol jest wyjatkowo cierpliwa ostrozna w obcowaniu z malymi psiokami dlatego wiem ze moge spokojnie zostawiac takie stworki nie myśląc czy przypadkiem w tej sekundzie nie został stworek np zgnieciony :evil_lol::evil_lol:///

[quote name='eria']u biało czarnej ponoć wsio ok, dzwoniłam jakiś czas temu się przypomnieć , ale pan jak nie był tak nie jest zbyt rozgadany ;)[/QUOTE]

no mój tata do dzisiaj żałuje jak foty widzi ze sobie Daszy nie zostawił :diabloti: jakby tak posiedziala jesio kilka dni dluzej u mnie to pewnie juz by jej nie oddał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...