Jump to content
Dogomania

Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy


bea100

Recommended Posts

To niefajnie, że dnie przesypia a nocami urzęduje :shake: Ciekawa jestem dlaczego?
Hmmm. Może dostaje tabletki p/bólowe (czy inne jakieś) na noc? Może trzeba by je przełożyć na rano?

Tak, bazarek się udał :multi: Bardzo dzielnie go prowadzisz bo masz niezłą zawieruchę przez to > widzę :loveu:

Cieszę się, że Pan Pies będzie miał swoje najlepsze i najpyszniejsze (wg Pana Psa :) ) jedzonko!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']To niefajnie, że dnie przesypia a nocami urzęduje


:shake: Ciekawa jestem dlaczego?
Hmmm. Może dostaje tabletki p/bólowe (czy inne jakieś) na noc? Może trzeba by je przełożyć na rano?

Tak, bazarek się udał :multi: Bardzo dzielnie go prowadzisz bo masz niezłą zawieruchę przez to > widzę :loveu:

Cieszę się, że Pan Pies będzie miał swoje najlepsze i najpyszniejsze (wg Pana Psa :) ) jedzonko![/QUOTE]


Pan Pies ma obecnie taki cykl dobowy...
22.00-23.00 pobudka
23.00-5.00 spacery, jedzenie, marudzenie, domaganie się towarzystwa
05.00-09.00 sen
09.00-10.00 jedzenie, trochę spacerowanie
10.00-22.00 śpi, drzemie, leży, czasem troche wstaje, chce coś zjeść - ale generalnie tryb stacjonarny ;) choć wszystko zależy od pogody i samopoczucie, bo są i dni kiedy duuużo śpi, ale też dni kiedy pałęta się po domu lub leży na posłaniu

Puszeczki już zamówione - ulubione Pana Psa, czyli dziczyzna oraz indyk+kaczka (co On ma do tych kaczek? uwielbia i w suchej karmie, i w puszkach i przecież kupowałam Mu mrożone w Lidlu na rosołki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']O rany, ciężki do wytrzymania taki cykl dobowy Pana Psa :razz:
Zapytam (zapewne gupio ;) ), a nie idzie tego jakoś przestawić? Np poprzez ignorowanie psa nocą?[/QUOTE]

Oj, ciężko by było zignorować Pana Psa. Bowiem On... wrzeszczy :D Głośno i rozpaczliwie ("nie pomagają psu wstać, świnie!", "nie to nie, sam sobie wstanę!", "porzucili psa!!! nikt psa nie kocha!!!", "no naprawdę nikt nie przyjdzie???").
Do tego niestety kupa i siku na podłogę, i najlepsza zabawa to rozdeptywanie i roznoszeniu po całej kuchni...

Ale dziś Pan Pies kulturalnie spał do 6 rano! Pomarudził, wyszedł na dwór, poprzytulał się... i do 10 znów drzemka :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę cioteczki o zajrzenie do mojego podopiecznego.
miałam już nie bawić się w żadne wątki ale jak tu można? skoro tyle jest potrzebujących.
Rex bez naszej pomocy zostanie na dożycie w schronisku....

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235784-CUDO-ONEK-REX-czeka-na-dom-2-lata-bo-jest-za-stary!-PROSZ%C4%98-O-POMOC!!!?p=19976505#post19976505[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pan Pies czuje się dobrze... Ale wczoraj znów lekka biegunka (jest cały czas osłonowo na antybiotyku - pęcherz).
Wczoraj usłyszałam wskazówkę diagnostyczną w kwestii chudnięcia Bochnara (ma apetyt i je spore ilości). Otóż zostałam zapytana, czy badaliśmy Mu tarczycę. Otóż nie...
Bochnar ma aktualne badania krwi (morfologia + profil nerkowy + profil wątrobowy), regularne badania moczu, niedawno usg jamy brzusznej.
I tak się zastanawiam nad tym. Coś w tym może być... Idexx ma w swoim profilu geriatrycznym jeden z parametrów tarczycowych, zawsze mnie to zastanawiało ale jakoś tematu nie rozwijaliśmy. Może faktycznie, przy następnej wizycie w lecznicy (żelazo domieśniowo) zbadać te parametry tarczycowe?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na gwiazdkowy bazarek Jaśminkowy :) Gwiazdki z koralików - ręcznie wykonane - przystroją Twoją choinkę, sprawią radość Twoim bliskim... Amiśkowi zapewnią leczenia, a porzuconej rodzinie szczurków godne warunki oczekiwania na adopcję!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236141-Jaśminowy-bazarek-II-dla-Amisia-i-szczurków-GWIAZDKI-Z-KORALIKÓW-do-09-12?p=20009981#post20009981[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odszedł nasz Bochuś. Stareńki Pan Pies usnął. Odszedł z godnością i kochany. Nie cierpiał. Odszedł we własnym domu i wśród swoich.
................................:-(:-(:-(...............nie mogę pisać

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19282/6e5991ed002bfc404ec4ef5e/sambo-teczowy-most_2[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...