Jump to content
Dogomania

Zmasakrowany Papcio...MA WŁASNY DOM !!!!!! :-)))))))))))))))


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha , moi drodzy, to Papcio wygląda slicznie, powinien znaleźć domek , ludzie są dziwni, tak samo wygląda sprawa z Kojotkiem, który jest u nas, pies cud a odzewu nawet na lekarstwo, co do staroci, to u nas w lecznicy od 3 dni przebywa prawdziwy grzyb, znaleziono go u kogos pod bramą, był nieprzytomny, przemarznięty, miał babeszję. Do schronu sami go nie wydaliśmy, bo tam by go nie przyjęto, nazywa się Rekin, ma 100 lat, pieńki zamiast zębów, demencję starczą, jest gruby, łysy, wyje po nocach, albo wcale nie wstaje albo slizga sięi przewraca albo drepce z kąta w kąt, kontaktu z nim właściwie żadnego, choć widać, że czuje się coraz lepiej, nie jest agresywny ale w porównaniu z Papciem jest piramidą egipską

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][SIZE=6][COLOR=red]PAPCIO MA DOM !!!!! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Na zawsze, na stale, cieply dom.[/COLOR]
Bardzo mili Państwo, dorosle dzieci i 6 kotów.
Papcio lezy na dywanie i nie chce wychodzić z pokoju. Podnosi się tylko na dżwięk smyczy i obroży.

Nie wierzę , że się udalo.
Byl u mnie przeszlo rok. Byl dwa razy w TVP, na plakatach, w wielu gazetach i nic .
W końcu za nie wiem którym podejściem [SIZE=4][COLOR=mediumturquoise][COLOR=darkgreen]Camara[/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]napisala ogloszenie i się udalo. :Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Dziękuje bardzo w imieniu Papcia i swoim, za kciuki, za ogloszenia i plakaty, za cieple myśli, za najdrobniejsze grosiki dzięki którym udalo się go wyleczyć i zoperować mu paszczę.

Ogromne podziękowania należą się [SIZE=6][COLOR=purple][B]Ani-Soni[/B][/COLOR][/SIZE] :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel:, która adoptowala go wirtualnie i caly czas sponsorowala jego utrzymanie. Dzięki czemu zrobila sie z niego blyszcząca, spokojna i ufna klucha :loveu:

Poniżej ostatnie zdjęcia
[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciaDoDodania/zdjecianaforum/Papcio11.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O rany, odebrało mi mowę ze szczęścia i zdumienia...

[B]Camara[/B], dzięki!!! :multi:

[B][COLOR=red]Biafra[/COLOR][/B], mimo, że Cię nie znam osobiście, mam przeświadczenie, że jesteś wspaniałą i naprawdę wyjątkową osobą. Dlatego zawsze mam mieszane odczucia, kiedy kolejny zasiedziały, wydawałoby się już bez szans na adopcję lokator w końcu znajduje dom i musi opuścić fundację, w której znalazł bezpieczną przystań, a często w ogóle szansę na życie. Ale przecież następne bidy czekają na dar od losu... A własnego, kochającego domu nie zastąpi nawet najlepsza na świecie fundacja.
Mam nadzieję, że Państwo będą też tacy dobrzy dla Papcia i pokochają go tak jak my tutaj :loveu:

Kochany Papciu, bądź szczęśliwy we własnym domku!

[SIZE=1](mam zaległość w opłacie za wrzesień, postaram się to w tym miesiącu uregulować, niech pójdzie na innego psiaka)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...