Jump to content
Dogomania

Zmasakrowany Papcio...MA WŁASNY DOM !!!!!! :-)))))))))))))))


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasz Papcio zostal modelem :loveu: ,
W ubiegly weekend wraz z innymi naszymi psami i kotami Papcio pojechal na szkolenie dla weterynarzy w zakresie diagnostyki USG.

Pojechal jako model, wzamian za bezplatne badanie wszelkich narządów.
Wszystko u Papcia w najlepszej kondycji. Serce jak dzwon, wątroba i nerki bez zarzutu.
Papcio rozplywal się ze szczęścia , że wszyscy chcą oglądać jego brzuszek. Wzbudzil ogólny zachwyt wetów. Ma przemily sposób bycia :loveu:

Teraz tylko smiesznie wygląda z wygolonym brzuszkiem i boczkami :grin: .

W przyszlym tygodniu czeka nas wizyta u doktora Gawora, specjalisty od psiej stomatologii. Musimy coś wymysleć z paszczą Papcia bo to jego najwiekszy problem w chwili obecnej. Wygląda fatalnie, brzydko pachnie i zakaża caly organizm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']A czy wiadomo w jakim wieku jest Papcio? Czy naprawdę jest takim staruszkiem???[/quote]

Narzady wewnetrzne ma w bardzo dobrym stanie, sierść mięciutką, wesole mlodzieńcze usposobienie,
a dla kontrastu zgniliznę w paszczy, brak siekaczy, schorowane oczy...

Ilu wetów go widzialo, nikt nie chcial sie podjąć oceny jego wieku.
Dla mnie ma 4 :loveu:

Przed zabiegiem sanacji jamy ustnej bedzie mial badania krwii, zobaczymy jak ogólnie funkcjonuje, ale wyniki bywają zmienne i o wieku tez nie wiele powiedzą...

Link to comment
Share on other sites

To może tu wpiszę informację (choć dotyczy Dina, Papcia i Promilka):

Dzięki ofiarności i chęci wzięcia udziału w mojej bazarkowej sprzedaży na rzecz "Psiaków Biafry"
wspaniałych dziewczyn :loveu::
Aga_Mazury
fona
niufa
daga_27
troszkę (191 zł) wzrosło konto na leczenie i opiekę na tymi sierotami.

[SIZE=1]Kasa będzie przelana na konto Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą" za pośrednictwem AFN[/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32076[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32071[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']To może tu wpiszę informację (choć dotyczy Dina, Papcia i Promilka):

Dzięki ofiarności i chęci wzięcia udziału w mojej bazarkowej sprzedaży na rzecz "Psiaków Biafry"
wspaniałych dziewczyn :loveu::
Aga_Mazury
fona
niufa
daga_27
troszkę (191 zł) wzrosło konto na leczenie i opiekę na tymi sierotami.

[SIZE=1]Kasa będzie przelana na konto Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą" za pośrednictwem AFN[/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32076[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32071[/URL][/quote]

:calus: :calus: :calus:

Bardzo Wam dziękuję !!!

Zawsze ktoś pamieta o tych biedakach... jestem pod ogromnym wrażeniem.
Slów mi brak. :Rose:

To jakiś szczęśliwy dzień. Dzisiaj dzwonili Państwo z Warszawy,którzy szukają psa do kolana...
Poslalam im zdjęcia Papcia i Promila , jest im obojetne, wygląd nie ma znaczenia :roll:

Nie wiem czy to nie jest zbyt piękne aby moglo być prawdziwe...
Nie chcialam pisać żeby nie zapeszyć, ale nie wytrzymalam.
Zastanawiam się także co im dać jak sie sami nie zdecydują.
Dom, ogród, dziecko...
Papcio jest psem bez wad , cudo ale jeszcze nie ma zrobionych zębów. Boję się trochę kogos tym obarczać bo sprawa jest poważna.
Może na niego poczekają :roll:

Promil dla odmiany jest gotowy do drogi...ale jak zobaczy faceta to nie wiem czy w poplochu nie poturbuje dziecka :shake:
Ostatnio weterynarz (facet) pól godziny chodzil za Promlem po podlodze z jedzeniem , zeby dal sie bez stresu dotknąć...i nie pomoglo :placz:
A ma na prawdę podejście. Promil nawet warczal :placz:

Może mają mega cierpliwość :roll:
Sprawa ma się wyjaśnić do końca tygodnia

Link to comment
Share on other sites

Biafra- jesli będą uprzedzeni, ze Papcio ma być poddany rekonstrykcji szczeki- to nie będzie to obarczanie. A z tego co czytalam o Promiłku, o jego lęku przed ludzmi- dom z dzieckiem nie jest dobrym rozwiązaniem. Nawet jesli oswoi się z domownikami ( co dla niego moze być trudne )- do dziecka przychodzą inne dzieci, taki dom jest najczęściej ruchliwy, zywy, pelen wrażen- a Promilek raczej ich nie potrzebuje. On potrzebuje bezwzględnego spokoju, by nie kulic się ciagle w popłochu, no i nie zagrozic komuś, gdy uzna, ze sam jest zagrozony :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Biafra- jesli będą uprzedzeni, ze Papcio ma być poddany rekonstrykcji szczeki- to nie będzie to obarczanie. A z tego co czytalam o Promiłku, o jego lęku przed ludzmi- dom z dzieckiem nie jest dobrym rozwiązaniem. Nawet jesli oswoi się z domownikami ( co dla niego moze być trudne )- do dziecka przychodzą inne dzieci, taki dom jest najczęściej ruchliwy, zywy, pelen wrażen- a Promilek raczej ich nie potrzebuje. On potrzebuje bezwzględnego spokoju, by nie kulic się ciagle w popłochu, no i nie zagrozic komuś, gdy uzna, ze sam jest zagrozony :(.[/quote]


Też mam takie wrażenie :roll: , nie uszczęśliwię Promila na silę.
Wygląda na to, ze znowu przepuści kolenego psa w kolejce do domku :shake:
Dziecko i Promil ...katastrofa murowana

Jedynie jakaś staruszka. Innego wyjścia nie widzę. Promil sie juz nie zmieni :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Biafra i jak tam losy tej potencjalnej adopcji?[/quote]

Napisali maila, ze jeszcze sie meblują po przeprowadzce do nowego domu... a pies i zamieszanie...ale wyglad psa jest im obojętny...

Mam wrażenie, ze nie aż tak obojętny, żeby pokochać Papcia :placz: :placz: :placz:
Jak mozna czekać? :angryy: Ja jak mialam pierwszego psa to nie jadlam i nie spalam , zeby po niego jak najszybciej pojechać

Link to comment
Share on other sites

Biafra, ale Papcio to przeciez ładny pies, naprawde...
ma slady po urazach, ale ogólnie ( na tych zdjeciach ) fajnie wyglada.
Ja tam nie wiem, na jakim etapie są przy tej przeprowadzce, ale jesli faktycznie wypakowują, przestawiają, przenoszą- to rozsądne jest w takim momencie nie brac psa. Psu trzeba zaraz po przyjeciu- szczególnie, gdy to psiak po przejsciach- zapewnic zainteresowanie, opiekę, poświecic mu czas. Jesli człowiek przeprowadza się z całym domem, to moze nie miec tej mozliwosci. Ja w kazdym razie trzymam kciuki, by ci ludzie spełnili deklarację i aby Papcio znalazł domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...