Jump to content
Dogomania

Z psem w góry


Ania i Salma

Recommended Posts

Oki

Więc już wiem pare rzeczy. Podaję nr gg do właściciela "Trzech Koron" i schroniska na szczycie Palenicy "Groń". Od razu wyjaśniam, że tam na tym szczycie nie ma nic tzn łąki, stoki narciarkie, przyroda, sarenki i na górę dostaje się kolejka PKl albo spacerkiem. W każdym z tych miejsc sa pieski, więc chyba nie będzie problemu. Mówie chyba bo osobiści z nim nie gadałam, ale moja kol przyjeżdż tam od 7 lat i pan Wojtek jest bardzo sympatyczny

oto jego nr 47578732 gg.

Link to comment
Share on other sites

W Karkonoszach z psami jest super, ja jeżdżę od dawna, ostatnio mieliśmy ze sobą 4 psy (2 huskie i 2mopsy)- poblemów nie było nigdzie, ani na szlakach, ani z wynajęciem pokoju (polecam Przesiekę- wysoko położona, piękne widoki, dogodne miejsce na wypady w Karkonosze, no i tanio- 45 z wyżywieniem a psy za darmo)

Link to comment
Share on other sites

tym razem to był ośrodek Kaliniec, akurat nie mam namiarów pod ręką, ale łatwo go znależć na [URL="http://www.przesieka.pl"]www.przesieka.pl[/URL], położony jest przepięknie, rezerwując najlepiej poprosić o pokój w domku Krasnal lub Wala ( leżą najwyżej, pokoje z łazienkami, a obok Krasnala dodatkowo wyciąg )

Link to comment
Share on other sites

Bawcie się dobrze! A jak się znudzicie chodzeniem po górach, to polecam western city w Sciegnach i Muzeum Zabawek w Karpaczu- w obu miejscach obecność psów przyjmowana jest z uśmiechem, choć w tym drugim wypada zapytać:lol: śmiesznie nam wyszło, bo akurat muzeum zwiedzała kolonia- my oglądaliśmy zabawki, a dzieci z kolonii nasze psy

Link to comment
Share on other sites

Cześć
A może ktoś z Was odziedził przy okazji naszych południowych sąsiadów? Chciałabym się wybrać z naszym psiakiem w Karkonosze i przy okazji zobaczyć też Skalne Miasto w Czechach. Pytanie tylko czy wpuszczą mnie tam z moim Labkiem?
Jeśli ktos był i wie to proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

My spedziliśmy wakacje w Sielpii w domkach drewnianych z łazienka i telewizor tez był , ale specjalnie z niego nie korzystalismy z jedenj strony jezioro a z drugiej piekny sosnowy las i rzeka z I stopniem czystości nasz seter był w niebo wziety tak jak my :razz: :razz: Było naprawde wspaniale na domiar w osrodku tych domków Nugat nie narzekał na psie towarzystwo wszyscy psiarze popolduniu wybierali sie do lasu było naprwde wspaniale...mam namiary jak ktos zainteresownyprosze pisać
:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milkat']O! My tez w Sielpii byliśmy i jestem zachwycona tym miejscem! Lasy fantastyczne i ani jednego kleszcza!!!!:-o Atmosfera przyjazna psom, luzik, woda...co szczególnie podobalo się Tajdze.[/quote]

Ulala naprawdę :crazyeye: :crazyeye:
To super hihii..prawda ze raj na ziemi?:cool3:
A w jakim osrodku mieszkaliście??

Link to comment
Share on other sites

Hej! Jakby kogoś wzięła ochota na Tatry z piesiem, to mogę śmiało polecić konkretny ośrodek w Kościelisku (zaraz koło Zakopca ;) ) - u pani Hani Bukowskiej ( mail: [email][email protected][/email] ). Polecam, bo to gniazdo rodzinne mojego osobistego kudłacza :) więc wiem z doświadczenia, że psy baaardzo mile widziane, a i warunki super! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psorka']czy możesz podać konkretne namiary, właśnie sie zastanawiamy dokąd pojechać a mamy goldena i to jest dość kłopotliwe dla niektórych, a jesli to miejsce jest sprawdzone i polecane dwa razy, to ja chcę też tam pojechać. Pozdrawiam[/quote]
Hmmm, to było do mnie, czy do którejś z poprzedniczek? ;)
Jak coś to podaję dokładne namiary: Kościelisko - Wojdyłówka, tel. 018 20 70 317 ;) Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze w sprawie Sielpii..:lol: , byliśmy w ośrodku RELAX, mają swoją stronkę w necie; domki typu Brda w lesie, mogę powiedzieć tyle, że warunki skromne, ale za to jedzonko pychota!!!, luzik i atmosfera baardzo przychylna (pan kierownik kilka razy przychodził naszego psiaka wymiziać, sam ma też psy, przygarnia czasem takie zostawione przez "wczasowiczów"). Polecam bardzo, ale to miejsce dla osób nastawionych na campingowe warunki bardziej. Pozdrawiam sielpiowiczów;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej
Pod koniec marca chcialabym pojechac z Baroszem do Szczawnicy. Macie moze jakies ciekawe namiary na kwatery gdzie przyjmuja z kudlaczami? jak ludzie reaguja tam na turystow z psami? czy sa tam moze jakies karczmy gdzie nie wygonia mnie z 35 kilowym siersciuchem?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...