Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

[quote name='tatankas']Z tego bazarku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222678-ZAKO%C5%83CZONY!!!-Na-Kinga-z-Sos-bokserom-i-Maxa-z-Nadziei-Amstaffa-ju%C5%BC-od-1z%C5%82-do-27.02[/url]

Wysyłam na Kinga 59zł :)[/QUOTE]

otrzymałam 59zł, dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Wróciliśmy od Seby :) i są w końcu dobre wiadomości :):) Wypalanie Vagothylem daje dobre efekty!!!! jupi!!! w końcu :) dziś powtórzyliśmy zabieg, zapłaciłam za niego 30zł.[/QUOTE]

:multi::multi::multi: Może w końcu koniec cierpień:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosia']super :-) Kinio to twardy zawodnik!!! :-)
a jak nowa podopieczna? mam nadzieje ze lepiej :-)[/QUOTE]

Keja ma ogromny apetyt, przytyła 0,5kg, merda kikucikiem na prawo i lewo. Chyba będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolejne pieniążki z mojego bazarku ogłoszeniowego na Kinga:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-ZAKO%C5%83CZONY!!!-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02/page9[/url]

62zł poleciało do olly,w rozliczeniu już wpisałam,no bo przecież widziałam,jak przesyłałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Kolejne pieniążki z mojego bazarku ogłoszeniowego na Kinga:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-ZAKO%C5%83CZONY!!!-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02/page9[/url]

62zł poleciało do olly,w rozliczeniu już wpisałam,no bo przecież widziałam,jak przesyłałam ;)[/QUOTE]

tatankas, dobrze widziałaś, jak przelewałaś ;) dostałam 62 zł na Kiniusia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Byłam wczoraj na wizycie u Seby ze Ślepaczkiem Boryskiem, a Seba mówi, że do czego to podobne, że tak dawno Kinio go nie odwiedził :)

Nie chce zapeszać, ale modzel na razie nam odpuścił ;)[/QUOTE]

:kciuki:


A jak Borysek ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:kciuki:


A jak Borysek ??[/QUOTE]

uczy się normalnego życia, dobrego dotyku, ciepłego słowa... uważnie chodzi za Michałem, podążając za jego głosem, gdy już znajdzie opiekuna kładzie swoją główkę na kolanach Michała i zamyka oczka ...
Borysek jest cudny, nie stracił wiary w ludzi.. nadal chce kochać. Wczoraj dzwoniła Ania, powiedziała, że jego właściciel jakiś czas temu leżał zalany w polu, boksio pilnował go, nie odszedł ani na krok, był obok swojego człowieka do czasu aż ten wytrzeźwiał..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...