Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

Kiniol, jak się miewasz, chłopaku! W Twoim i swoim imieniu zapraszam na torebkowy bazarek, z którego połowa ewentualnego dochodu zasili konto na Twoją rehabilitację, a druga połowa będzie stanowiła posag dla mojej "chwilówki" Kajci
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208297-TOREBKOWY-ZAWR%C3%93T-G%C5%81OWY-na-m%C5%82odziutk%C4%85-Kaj%C4%99-i-boksia-Kinga-do-29.05?p=16933515#post16933515[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tak, dziś w południe otrzymałam 169 zł z bazarku Freya73 :) Dziękuję :)

Dziś Kiniuś był na kolejnych zabiegach. Prawa łapka jest o 1cm grubsza niż przed zabiegami. Mięsień rośnie :) Jutro kolejna rehabilitacja, a wieczorem ściągnięcie szwów po kastracji.

Moja Lunka dziś podeszła do Kinia, żeby się położyć obok niego, a Kindziorek pokazał na nią ząbki, Gruba ma teraz focha. A Kinio pilnował michy i myślał, że Luncjusz jego Urinala chce skosztować.. King zaczyna mi towarzystwo ustawiać.. ehhhhh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Kiniol, jak się miewasz, chłopaku! W Twoim i swoim imieniu zapraszam na torebkowy bazarek, z którego połowa ewentualnego dochodu zasili konto na Twoją rehabilitację, a druga połowa będzie stanowiła posag dla mojej "chwilówki" Kajci
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208297-TOREBKOWY-ZAWR%C3%93T-G%C5%81OWY-na-m%C5%82odziutk%C4%85-Kaj%C4%99-i-boksia-Kinga-do-29.05?p=16933515#post16933515[/url][/QUOTE]

Dzięki, Nutusiu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Tak, dziś w południe otrzymałam 169 zł z bazarku Freya73 :) Dziękuję :)

Dziś Kiniuś był na kolejnych zabiegach. Prawa łapka jest o 1cm grubsza niż przed zabiegami. Mięsień rośnie :) Jutro kolejna rehabilitacja, a wieczorem ściągnięcie szwów po kastracji.

Moja Lunka dziś podeszła do Kinia, żeby się położyć obok niego, a Kindziorek pokazał na nią ząbki, Gruba ma teraz focha. A Kinio pilnował michy i myślał, że Luncjusz jego Urinala chce skosztować.. King zaczyna mi towarzystwo ustawiać.. ehhhhh....[/QUOTE]

prawdziwy facet ;) od żarcia niech mu sie z dala kobieta trzyma :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0070C0]Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na spłatę mega długu w klinice:[/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208321-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-50-za-10-z%C5%82-na-mega-d%C5%82ug!-Zapraszamy-do-15-czerwca[/url][COLOR=#0070C0][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Przelałam dla Kinga na konto Oli 100 zł po Krisie.[/QUOTE]

Pieniążki dotarły :) Ślicznie dziękuję w imieniu Kinia.
Jak na razie za rehabilitację płacimy na bieżąco. Po dzisiejszym zabiegu zostanie nam na koncie Kinia 64 zł. Czyli dorzucę kilka złociszy i na jutro też jest :)
Do końca zabiegów, a zostało 5 (chyba, że coś się zmieni) brakuje Kiniowi 350 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No i co z tego, że siwy?... Kłopotów trochę chłopak miał w życiu, a że wrażliwy, to się przejął i... osiwiał :)[/QUOTE]

Kocham Was i te Wasze "kłótnie" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kocham Was i te Wasze "kłótnie" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

A bo mi tu będą psinę "w lata wpędzać" :) On jest młody, będzie zdrowy i koniec tematu! A na chwilę obecną na moim torebkowym bazarku mamy już 171 zł, czyli dla Kinia 85,50, a koniec dopiero w niedzielę, więc jest szansa, że jeszcze zrobimy skok na kasę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Jestem współfundatorem skarpety, posądzą mnie o kumoterstwo;)[/QUOTE]

To może pokieruj mnie,gdzie się zgłosić,to ja będę prosić:mad::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Mam super wiadomości,dziś Kiniu ponownie był na rehabilitacji,ćwiczył grzecznie na piłeczce,którą miał pod brzuchem,a gdy piłeczka została spod brzuszka wyciągnięta to [COLOR=red][B]King nasz kochany stał sam na nóżkach [/B][/COLOR]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :multi::multi::multi:Jak mi Ola zadzwoniła i to powiedziała,to aż mnie zatkało :eek2::eek2::eek2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Pieniążki dotarły :) Ślicznie dziękuję w imieniu Kinia.
Jak na razie za rehabilitację płacimy na bieżąco. Po dzisiejszym zabiegu zostanie nam na koncie Kinia 64 zł. Czyli dorzucę kilka złociszy i na jutro też jest :)
Do końca zabiegów, a zostało 5 (chyba, że coś się zmieni) brakuje Kiniowi 350 zł :([/QUOTE]

Kochana a możesz mi dokładnie napisać ile zabiegi kosztują,żebym mogła do rozliczenia wpisać :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...