Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

[quote name='Freya73']Zapraszam na bazarek dla King'a.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206382-Benetton-Grace-Cole-Estee-Lauder-Maybelline-dla-King-a-do-25-04.-Zapraszam.?p=16735328#post16735328[/URL]

Pzdr, Freya[/QUOTE]

Dziękujemy kochana :)

Właśnie przelałam 250zł na wózek dla Kinga dla Oli,bo biedaczka się spłukała przez koszta apteczne,no ale damy radę to spłacić -co nie ? :)

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy u Słodkiego, serducho jak u młodziaka :) bije jak trza :) teraz kombinujemy cewnik dziecięcy, musi mieć wszyty na stałe, trzeba będzie go wymieniać co 2 tygodnie- sprawa PILNA!!!! BARDZO PILNA!!!! Wysoki poziom leukocytów spowodowany jest zaleganiem moczu na dnie pęcherza, mocz jest mętny, wet zrobił mu dziś jeszcze usg jamy brzusznej- wszystko ok. Zamówiłam witaminki dla Króla.

Czyli czeka nas jeszcze posiew moczu, wszycie cewnika i czekanie do jutra na wózek.

Już nie mogę się doczekać, jak zobaczę Króla w karecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Byliśmy u Słodkiego, serducho jak u młodziaka :) bije jak trza :) teraz kombinujemy cewnik dziecięcy, musi mieć wszyty na stałe, trzeba będzie go wymieniać co 2 tygodnie- sprawa PILNA!!!! BARDZO PILNA!!!! Wysoki poziom leukocytów spowodowany jest zaleganiem moczu na dnie pęcherza, mocz jest mętny, wet zrobił mu dziś jeszcze usg jamy brzusznej- wszystko ok. Zamówiłam witaminki dla Króla.

Czyli czeka nas jeszcze posiew moczu, wszycie cewnika i czekanie do jutra na wózek.

Już nie mogę się doczekać, jak zobaczę Króla w karecie :)[/QUOTE]

ale wiesz,że w karecie to same zdjęcia nie wystarczą,będziesz musiała filmik nagrać :)

Link to comment
Share on other sites

ale dziewczyny działacie..i chłopaki:) Jakie tempo w działaniu i determinacja ! No Wielcy jesteście i psiak wygrał los że spotkał takich ludzi.Kibicuje Kiniowi oczywiście i jego opiekunom żeby sił starczyło...i fajnie że jutro filmik oglądam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No cóż... na dworze są równi i równiejsi! :) Na listę społeczną się zapisz - może dostąpisz zaszczytu i będzie audiencja![/QUOTE]

Ja tam mam wtyki,jak by co mogę poza kolejką,bo w sumie Kiniu mój,co nie Ola :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666'][url]http://www.dogomania.pl/threads/206395-Gothland-czyli-gotyckie-ciuszki-do-27.04-na-potrzeby-Ulv-dla-Kasi-i-Kinga?p=16734615#post16734615[/url]
Zapraszam na bazarek - 1/3 dla Kinga :)[/QUOTE]

Dziękujemy-już lecę :)

Link to comment
Share on other sites

Wózek przyjechał, za mały!! odesłałam facetowi, poza tym nie jest to odpowiedni wózek dla Kinia, konstrukcja jakaś dziwna. Jutro będę załatwiać wózek w hurtowni weterynaryjnej, wózek kosztuje ponad 900zł. Wszystko się komplikuje!!!!
[B]
Kinio strasznie zmarkotniał, jest smutny, już wcale się nie czołga, non stop śpi, nie ma apetytu, nie chce się bawić!!![/B]

Ja jestem wściekła, zła, chce mi się krzyczeć z bezsilności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Wózek przyjechał, za mały!! odesłałam facetowi, poza tym nie jest to odpowiedni wózek dla Kinia, konstrukcja jakaś dziwna. Jutro będę załatwiać wózek w hurtowni weterynaryjnej, wózek kosztuje ponad 900zł. Wszystko się komplikuje!!!!
[B]
Kinio strasznie zmarkotniał, jest smutny, już wcale się nie czołga, non stop śpi, nie ma apetytu, nie chce się bawić!!![/B]

Ja jestem wściekła, zła, chce mi się krzyczeć z bezsilności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Hej malutki-nie poddawaj się,tyle osób Cię kocha,teraz nie możesz :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...