Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

Właśnie rozmawiałam z Olą,Kinio lata po działeczce,w trakcie rozmowy nawet słyszałam jak się psiak rozszczekał na kogoś za płotem.Jest bardzo szczęśliwy,że w końcu wyszedł zza czterech ścian,jak go TŻ Oli wziął na ręcznik by z nim pochodzić,to musiał za nim biec,by za nim nadążyć :D:D:D Będzie z niego szczęśliwy psiak czy będzie chodził,czy jeździł na wózku.Maty tylko nadzieję,że jeszcze ruszy sikanko,bo trzeba go cewnikować lub wyciskać.No ale to max 10 minut zajmuje i nie ma z tym większego kłopotu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Właśnie rozmawiałam z Olą,Kinio lata po działeczce,w trakcie rozmowy nawet słyszałam jak się psiak rozszczekał na kogoś za płotem.Jest bardzo szczęśliwy,że w końcu wyszedł zza czterech ścian,jak go TŻ Oli wziął na ręcznik by z nim pochodzić,to musiał za nim biec,by za nim nadążyć :D:D:D Będzie z niego szczęśliwy psiak czy będzie chodził,czy jeździł na wózku.Maty tylko nadzieję,że jeszcze ruszy sikanko,bo trzeba go cewnikować lub wyciskać.No ale to max 10 minut zajmuje i nie ma z tym większego kłopotu :)[/QUOTE]

Tchnelo optymizmem. Bardzo wspieram King'a.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wróciliśmy z ostatniej wizyty od weterynarza, dziś King zakończył leczenie sterydami. Niestety nie przyniosło efektów, [B]Kinio już nigdy nie będzie chodził.[/B] Jego mięśnie prawie już zanikły, za 2-3 dni nie będzie ich już wcale. Nie pomogło masowanie, rozciąganie łapek. Mięśnie nie są unerwione, dlatego w tak galopującym tempie zanikają. Zalecania od weta są takie, że Kinio [B]jak najszybciej[/B] powinien dostać wózek, żeby ćwiczyć mięśnie przednich nóżek, na razie są baardzo silne, ale muszą być używane, żeby tak pozostało. Wet powiedział, że powinien zamieszkać w domku jednorodzinnym, żeby miał dostęp do ogrodu. Najgorsze jest to, że Kinio nie siusia sam, nie może być cewnikowany przez cały czas, bo jest to inwazyjne i może nabawić się zapalenia. Rozwiązanie jest takie, że musi mieć cewnik wszyty na stałe, który co jakiś czas powinien być wymieniany. Na całe szczęście kupkę robi sam.

Dr powiedział, że najważniejsze jest to, że King chce żyć!! Że jest pełen optymizmu, radości, nie poddał się!!! Pogodził się z tym, że tylne łapki są niesprawne, ale tak na prawdę nie przeszkadza mu to, on nadal cieszy się życiem i obdarza nas swoją miłością i dobrocią.

Jest moim Aniołkiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kochani, wróciliśmy z ostatniej wizyty od weterynarza, dziś King zakończył leczenie sterydami. Niestety nie przyniosło efektów, [B]Kinio już nigdy nie będzie chodził.[/B] Jego mięśnie prawie już zanikły, za 2-3 dni nie będzie ich już wcale. Nie pomogło masowanie, rozciąganie łapek. Mięśnie nie są unerwione, dlatego w tak galopującym tempie zanikają. Zalecania od weta są takie, że Kinio [B]jak najszybciej[/B] powinien dostać wózek, żeby ćwiczyć mięśnie przednich nóżek, na razie są baardzo silne, ale muszą być używane, żeby tak pozostało. Wet powiedział, że powinien zamieszkać w domku jednorodzinnym, żeby miał dostęp do ogrodu. Najgorsze jest to, że Kinio nie siusia sam, nie może być cewnikowany przez cały czas, bo jest to inwazyjne i może nabawić się zapalenia. Rozwiązanie jest takie, że musi mieć cewnik wszyty na stałe, który co jakiś czas powinien być wymieniany. Na całe szczęście kupkę robi sam.

Dr powiedział, że najważniejsze jest to, że King chce żyć!! Że jest pełen optymizmu, radości, nie poddał się!!! Pogodził się z tym, że tylne łapki są niesprawne, ale tak na prawdę nie przeszkadza mu to, on nadal cieszy się życiem i obdarza nas swoją miłością i dobrocią.

Jest moim Aniołkiem..[/QUOTE]

:(:(:( Jest mi niezmiernie przykro,bo to wspaniały pies i powinien się cieszyć pełną życia w ostatnie swoje lata,przykro mi ze względu na ciebie Olu,bo tak bardzo walczyłaś,by mu dać szansę tą pełnią się cieszyć,ale wiem też,że będziecie walczyć z całej siły by do końca życia cieszył się pełną życia na wózku i by miał najwspanialszych właścicieli,którzy zasłużą na jego miłość,bo to naprawdę wspaniały pies :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']nie tak miało być...[/QUOTE]

Pani Oleńko , nie tak miało być..... Ale coż bierzemy sie za zbieranie na wózek dla Króla.
Oferuje 100 zł. Napiszcie proszę gdzie mam wysłac.
a tak nawiasem mówiąc jest mi cholernie przykro;( głownie dlatego ze u mnie jest piętro i ciężko ze schodami. Patrze na moja boksie i ryczę.
Tak chciałabym mu dać opiekę aby godnie przeżyl ostatnie lata życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lydia']Pani Oleńko , nie tak miało być..... Ale coż bierzemy sie za zbieranie na wózek dla Króla.
Oferuje 100 zł. Napiszcie proszę gdzie mam wysłac.
a tak nawiasem mówiąc jest mi cholernie przykro;( głownie dlatego ze u mnie jest piętro i ciężko ze schodami. Patrze na moja boksie i ryczę.
Tak chciałabym mu dać opiekę aby godnie przeżyl ostatnie lata życia.[/QUOTE]

JAK BY KTOŚ CHCIAŁ SIĘ DOŁOŻYĆ NA WÓZEK,TO MYŚLĘ,ŻE DOBRZE BY BYŁO BEZPOŚREDNIO NA KONTO SOS BOKSEROM Z DOPISKIEM NA WÓZEK DLA KINGA,TU WSZYSTKIE POTRZEBNE DANE:
[COLOR=red][B]
Fundacja SOS Bokserom
ul:Mrowcza 77a
04-857 Warszawa

konto: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/B][/COLOR]

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wózek dla Króla to koszt około 650 zł. Najpierw musimy wysłać pieniądze, potem dojdzie wózeczek, czas oczekiwania to 10 dni roboczych. Musimy się spiąć ze zbieraniem kasy, Kinio musi szybko dostać wózek, żeby nie stracił siły w przednich łapkach.

[U]mail od producenta:[/U]
Wózek waży 4,5-5kg.Pies może swobodnie załatwiać swoje potrzeby na
wózku. Posiada unikatowy opracowany przez nas system łatwego wkładania psa do
wózka i był zaprojektowany z myślą o właścicielach w podeszłym wieku, psów
ważących ponad 20kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kochani, wózek dla Króla to koszt około 650 zł. Najpierw musimy wysłać pieniądze, potem dojdzie wózeczek, czas oczekiwania to 10 dni roboczych. Musimy się spiąć ze zbieraniem kasy, Kinio musi szybko dostać wózek, żeby nie stracił siły w przednich łapkach.

[U]mail od producenta:[/U]
Wózek waży 4,5-5kg.Pies może swobodnie załatwiać swoje potrzeby na
wózku. Posiada unikatowy opracowany przez nas system łatwego wkładania psa do
wózka i był zaprojektowany z myślą o właścicielach w podeszłym wieku, psów
ważących ponad 20kg.[/QUOTE]

Ja niestety nie mogę się teraz dołożyć,musiałam zapłacić za klinikę,a pieniążki z bazarków będą dopiero później,a ile na telefon wydałam i na benzynę tutaj,to nie wspomnę,wypłukana jestem do cna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Też nie dam rady się dołożyć, niestety :( Zmiana tytułu to dobry pomysł - ściągnie może trochę więcej osób... A może allegro cegiełkowe? Tylko, że to trwa, a tu liczy się każdy dzień.[/QUOTE]

Tytuł już zmieniam-faktycznie dobry pomysł,allegro cegiełkowe też będę kombinować,już mi ageralion podpowiedziała do kogo z prośbą się zgłosić.Dzięki dziewczyny,że jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam już pw z prośbą do Lik_a i do izydora7,może któraś się zgodzi zrobić allegro dla boksia :)

Zakończyłam bazarek jeden-jak na razie mamy 142,70zł ,ale jak rozliczę do końca to wpiszę kwotę w rozliczenia,bo kochane ciotki z nadpłatami przelewy przesyłają :)

Doszły już obrazki i sweterki dzisiaj obie paczki odebrałam,porobię zdjęcia i wystawię kolejny bazarek.Mam nadzieję,że się uda szybko spłacić długi w Szczecinie(zostało 302,30zł) i wspomóc fundację w pokryciu kosztów :)

Link to comment
Share on other sites

Z Kiniem coś jest nie tak... strasznie dyszy... boję się, że to serducho.. jutro idziemy do kardiologa na badania.. Poza tym nie czołga się tak jak wcześniej, mam nadzieję, że jego przednie łapki będą sprawne nadal. A jego tyłeczek to same kości i skóra.. :( a apetyt ma ogromny.

Teraz leży z moją Luną na materacyku od tatankas, Kinio podwinął jej uszko do góry i ją całuje.. On jest cudny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...