Jump to content
Dogomania

Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !


togaa

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nikaragua']Biedne te psiaki - połamańce, nie poskarżą się gdy je boli...
Mój syn złamał dziś rękę, popłakuje (mimo 13 lat) i mówi w pewnym momencie (przez łzy) [I]mamo a te pieski też tak bolało i nie mogły powiedzieć, ze je boli...[/I][/QUOTE]

ale masz wspaniałego synka:-) buziaki od ciotki ihabe i niech sie ręka szybko i dobrze zrasta!!

[quote name='Nikaragua']tak, kiepski dzień... ale kilka osób bardzo mi pomogło :)[/QUOTE]

takiej osobie jak Ty każdy chce pomóc tak jak Ty pomagasz innym:-)

[quote name='togaa']

A[B]

Gdybym miała mniej tłoczno w domu, to ukradłabym [B]Albinka[/B]. Taki jest kochany , poczciwy, cierpliwy... Samo psie dobro !!![/QUOTE]

ja tez juz o tym myśłałam:-)

[quote name='togaa'].
Zafundujemy mu kong !
To będzie świetne ćwiczenie sprawnościowe dla Albinka. Musiałby zacząć używać tej chorej łapki ,żeby sobie kong przytrzymać...[/QUOTE]

wiecie co? Ja nie wiem co to jest ten KONG? :-( czy cos z King Kongiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']ale masz wspaniałego synka:-) buziaki od ciotki ihabe i niech sie ręka szybko i dobrze zrasta!![/QUOTE]

dziękuję, przekazałam mu :)

[quote name='ihabe']takiej osobie jak Ty każdy chce pomóc tak jak Ty pomagasz innym:-)[/QUOTE] coś w tym jest :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy [B]Albin[/B] po wyciagnieciu drutu z łapusialki... Narazie ma być pod szczególną ochroną żeby go nic , nikt nie uraził...
[B]Nie staje niestety na chora łapkę, ani sie na niej nie podpiera[/B]. Może za wczesnie ?

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6281/sam4017.jpg[/IMG]

[url]http://img638.imageshack.us/img638/8599/sam4029.jpg[/url]

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8906/sam4031.jpg[/IMG]

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9706/sam4029g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7906/sam4032.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Żywiecko - Bielskie cioteczki, mam takie pytanie (nie związane z psami). Wymyśliliśmy z rodzinką , ze w wakacje (sierpień) pojechalibyśmy w Beskid Żywiecki lub okolice (z nasza Niką oczywiście). Znacie jakieś sprawdzone, a nie drogie miejsca? Agroturystka czy coś takiego? Dajcie proszę znać na PW, żeby nie zaśmiecać wątku... Proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Beskid żywiecki...dla mnie najpiekniejsze miejsce na Swiecie.
Chodzisz po górach Nikaragułko?

[B]Albinek[/B] taki radosny bez paskudnego gipsu, drutu w łapce i kołnierza....Jak tylko mnie zobaczy, zaraz chce wpakować sie do samochodu. Uwielbia przejazdżki, mimo że wszystkie kończyły sie u weta.
Wciaz zapominam mu kupić kong.
No, może nie kong to to nie wiem czemu jest koszmarnie drogie ale zabaweczke w typie konga.
Taki kawał gumowego czegoś z dziurka ,do której wpycha sie pasztet, psie kulki, cokolwiek...
Zajmuje na jakis czas i zmusza łapkę do pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Beskid żywiecki...dla mnie najpiekniejsze miejsce na Swiecie.
Chodzisz po górach Nikaragułko?.[/QUOTE] Dawniej chodziłam bardzo dużo, ale od kilkunastu lat prawie wcale... Teraz dzieci już są nastoletnie, to troszkę możemy znowu się ruszyć ;) mam nadzieję... ale dużo i tak nie....


[quote name='togaa']Wciaz zapominam mu kupić kong.
No, może nie kong to to nie wiem czemu jest koszmarnie drogie ale zabaweczke w typie konga[/QUOTE] na allegro widziałam po ok 40zł, mogę dosłać potrzebne pieniążki . Kup-powiedz ile zapłaciłaś i natychmiast przesyłam brakujące pieniądze dla mojego ulubieńca. (zarobiłam sprawdzając matury, to mogę się podzielić )

Link to comment
Share on other sites

No cos [B]Ty,[/B]absolutnie nic nie kupuj Sloneczko ! :mad:Te oryginalne kongi to zdzierstwo.
Podróbka kosztuje 8 zł i jest równie wytrzymała. Na pewno taki mały pysiolek Albinkowy tej gumy nie zeżre...
Przysłałas juz pieniadzie na tuzin takich zabaweczek...!!!! Tym razem to bedzie prezencik odemnie. Tylko to moje zabieganie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Te oryginalne kongi to zdzierstwo.
Podróbka kosztuje 8 zł i jest równie wytrzymała. Na pewno taki mały pysiolek Albinkowy tej gumy nie zeżre....[/QUOTE]dobrze wiedzieć, bo mojej Nice też planuję kupić, choć nie wiem czy ją zainteresuje, bo ogólnie to plastikowymi zabawkami się nie bawi, Tylko pluszaczkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Beskid żywiecki...dla mnie najpiekniejsze miejsce na Swiecie.

jesteś szczęściarą, ze mieszkasz w tak pięknym miejscu, zwłaszcza ten Cygański las:-)

[B]Albinek[/B] t
Wciaz zapominam mu kupić kong.

a ja nadal nie wiem co to ten kong? :-(

Taki kawał gumowego czegoś z dziurka ,do której wpycha sie pasztet, psie kulki, cokolwiek...
Zajmuje na jakis czas i zmusza łapkę do pracy.[/QUOTE]

mam kulę smakulę, z plastiku to podrzucę przy najbliższym spotkaniu ze swym ulubieńcem:-)

[quote name='Nikaragua'] Teraz dzieci już są nastoletnie, to troszkę możemy znowu się ruszyć ;) mam nadzieję... ale dużo i tak nie....


a ja myślałam, ze Ty smarkata jesteś:-) dawałam Ci jakieś 23-25 lat max:-)

[/QUOTE]

[quote name='wujek & ciocia']hej

wpłaciłem 40zł na Albinka :)[/QUOTE]

bardzo dziekujemy w imieniu Albinka wujaszku:-)

Link to comment
Share on other sites

A ja Was[B] Obie[/B] mogę adoptować.....;)

Sklecilam tekst ogłoszeniowy.
Wprawdzie maluch jeszcze nie szczepiony, ale w tym tygodniu to zrobimy.



[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Albinek ma 4 lata i jest niewielkim psiaczkiem.[/I][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][I]Można powiedzieć że to psia miłość w czystej formie. [/I][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Ma nadzwyczajny charakter. Cierpliwy ,łagodny , wesolutki, mądry. Wciąż spragniony kontaktu z człowiekiem.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Najkochańsze psie stworzonko jakie znam.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Wiele już w życiu wycierpiał.[/I][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][I]Znaleziony został na skraju wiejskiej drogi ze strzaskaną łapką i przewieziony do schroniska.[/I][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Groziła mu amputacja.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Wiele tygodni krępował go gips który powodował odparzenia i rany. Wszystko to znosił niezwykle cierpliwie. Tak jakby wiedział że to dla jego dobra.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Nauczył się też świetnie poruszać na 3 łapeczkach.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Przed nim jeszcze rehabilitacja po której mógłby już zamieszkać w nowym domu.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Kto pokocha tego przesympatycznego psiaczka nie bacząc na jego biedną łapkę ?[/I][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][I]Jest zaszczepiony i wykastrowany.Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.[/I][/FONT][/SIZE]

[B][I][COLOR=red][FONT=Times New Roman][SIZE=3]kontakt w sprawie adopcji;[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]

[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]tel;[/COLOR][/FONT][COLOR=red][FONT=Tahoma] 51 22 11 084[/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][B]e-mail[/B]; [/COLOR][/FONT][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...