Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

To nie ja, ja jestem imbecylem komputerowym :oops:. Dla mnie wyzwaniem było opanowanie działania forum :p
Troszke widać ale mi to nie przeszkadza. Miałam zrobić piesełom specjalną sesję na jednolitym tle (łatwym do przerobienia) jednak się nie udało, więc musi być jak jest ;)

A od poniedziałku zaczynam z pechem. Siedze cały dzień w domu i nic, a wystarczyło że wyszłam na chwilę i już mam awizo w skrzynce :evil_lol:. Listonosz mnie chyba szpieguje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia'][IMG]http://i43.tinypic.com/wao7i9.gif[/IMG][/QUOTE]


:roflt::roflt::roflt: zaje*** :loveu:


Jaki ćliczny, kopiowany Boksuś :loveu:


i tak wklejam linka, a nuż...
[URL]https://www.facebook.com/events/247001558783122/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']

i tak wklejam linka, a nuż...
[URL]https://www.facebook.com/events/247001558783122/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular[/URL][/QUOTE]
Zaraz zaglądnę :smile:


Dzisiaj mam zły dzień. Bardzo zły dzień :angryy:
Młody przegina na pełnej linii. Poszedł zrobić kupę na środku dywanu :mad:. Jeszcze jakby miał jakieś rozwolnienie czy inne sensacja ale nie normalną kupę :mad:. A on nigdy tego nie robił. W pierwszych dniach może ze dwa razy zrobił w domu a tak to zawsze na dworzu.
Rano moja mama sprzątała, bo nie dość że naszczał w dywan to obesrał całą podłogę :angryy:.
Później przyszła na chwile znajoma to młody tak szalał, że wyrwał z drzwi bramkę i przewrócił ją na Ola. Dobrze że się kafle na podłodze nie potłukły :mad:.
Strach pomyśleć co będzie dalej. Wrrr...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Mały się daje do zrozumienia że potrzebuje więcej spacerków:diabloti:[/QUOTE]
Ja ci dam więcej spacerków .:mad: Latam co chwila, za co bym się nie wzieła już trzeba ma spacer iść. Ja rozumiem, że z małym szczeniorem trzeba latać bez przerwy ale prawie 8 miesięczny pies powinien wytrzymać te 3-4h. Zwłaszcza że od pierwszych dni noce wytrzymywał.

[quote name='Cimi']Takie 'przypadkowe' to gdzieś mi sie skończyło koło roku :P. Bombel potrafił bezczelnie stać i lać i patrzeć mi w oczy, ale jak już to robił po spacerze 1 czy 2 h, to dostawał po dupsku :P[/QUOTE]
Milo też tak robił, teraz jak siura w drugim pokoju a potem zwiewa. On potrafił 20min po przyjściu ze spaceru zrobić w domu (i to mnie najbardziej wkurzało). Ale on na dworzu ma tysiące ważniejszych rzeczy do roboty niż nudne sikanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ja się wtrącę z moim chwalipięctwem. :eviltong: Na wszystkich świętych zostawiłam młodą samą w domu (nie była zamknięta w klatce) na 10 godzin (plan był inny...). Do domu wchodziłam z duszą na ramieniu a tu zdziwko. Ani siku, ani kupy i zero zniszczeń a młoda prze szczęśliwa. :loveu:

Ale żeby nie było tak cukierkowo to dodam, że w moją na dworze wstępuje nieposłuszny oszołom... Mam nadzieję, że to szczeniacki bunt bo jakby zrobiła kilka kroków wstecz....

Miluchny lepiej wygląda z kłapouchami. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']No to ja się wtrącę z moim chwalipięctwem. :eviltong: Na wszystkich świętych zostawiłam młodą samą w domu (nie była zamknięta w klatce) na 10 godzin (plan był inny...). Do domu wchodziłam z duszą na ramieniu a tu zdziwko. Ani siku, ani kupy i zero zniszczeń a młoda prze szczęśliwa. :loveu:
[/QUOTE]
Idź i mnie nie denerwuj :evil_lol:

U mnie też uwstecznienie, zero słuchu i szacunku dla mnie :mad:


Teraz prośba dla dobrych ludzi :loveu:
Kochani, jeśli zbieracie plastikowe nakrętki (jeśli nie to zacznijcie zbierać :smile:) i wysyłajcie do Fundacji SOS Bokserom. Pieniążki uzbierane zostaną przeznaczone na karmę, środki na odrobaczanie czy ochronę przeciw pasożytom.
Zbiórka trwa do lutego :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']
Teraz prośba dla dobrych ludzi :loveu:
Kochani, jeśli zbieracie plastikowe nakrętki (jeśli nie to zacznijcie zbierać :smile:) i wysyłajcie do Fundacji SOS Bokserom. Pieniążki uzbierane zostaną przeznaczone na karmę, środki na odrobaczanie czy ochronę przeciw pasożytom.
Zbiórka trwa do lutego :smile:[/QUOTE]
O to super akcja:) Ja zbieram zakrętki to dozbieram jeszcze troszkę i wysyłam!;)
Naprawdę świetny pomysł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']
Teraz prośba dla dobrych ludzi :loveu:
Kochani, jeśli zbieracie plastikowe nakrętki (jeśli nie to zacznijcie zbierać :smile:) i wysyłajcie do Fundacji SOS Bokserom. Pieniążki uzbierane zostaną przeznaczone na karmę, środki na odrobaczanie czy ochronę przeciw pasożytom.
Zbiórka trwa do lutego :smile:[/QUOTE]

Ostatanio zaczęłam zbierać nakrętki "bo wszyscy zbieraja" ale nie wiem co się z nimi robi.
Przypomnij mi podeślę w lutym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']O to super akcja:) Ja zbieram zakrętki to dozbieram jeszcze troszkę i wysyłam!;)
Naprawdę świetny pomysł![/QUOTE]

[quote name='Besti']Ostatanio zaczęłam zbierać nakrętki "bo wszyscy zbieraja" ale nie wiem co się z nimi robi.
Przypomnij mi podeślę w lutym.[/QUOTE]
Super.
Ja też zaczynam zbieranie bo wszystko co miałam już pooddawałam.
Adresu muszę poszukać i wtedy dam :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Super.
Ja też zaczynam zbieranie bo wszystko co miałam już pooddawałam.
Adresu muszę poszukać i wtedy dam :smile:[/QUOTE]

A fundacja sprzedaje później do skupu jakiegoś czy o co chodzi? Na kg? Wysyłka się w ogole opłaca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']A fundacja sprzedaje później do skupu jakiegoś czy o co chodzi? Na kg? Wysyłka się w ogole opłaca?[/QUOTE]
Szczerze to nie wiem gdzie oni to potem oddają.
Muszę poczytać dokładniej, bo jest też możliwość oddania w kilku miejscach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Szczerze to nie wiem gdzie oni to potem oddają.
Muszę poczytać dokładniej, bo jest też możliwość oddania w kilku miejscach.[/QUOTE]

Właśnie, bo co z tego jak ja wyślę i zapłacę na poczcie 10zł jak fundacja sprzeda nakrętki za 5zł. to wolę tą dyche im na konto dać niż poczcie.

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa, nie dość że mam popieprzone psy to jeszcze przyciągam idiotów :angryy:
Byłam z mamą z psami, nikogo, my za ogrodzeniem więc psy biegały luzem. Nagle wylazł facet z amstafem i jedo pies zaczął z Olkiem się rzucać, młody się przyłączył :mad:. Ja się darłam, ci kretyni uciekali przede mną, a ten debil z mordą do mnie, że już zdjął kaganiec swojemu psu i zaraz go puści aby zrobił porządek z moimi. Skłóciłam się z tępym chu.em i patrze a on lezie do mnie :angryy:. Opieprzyłam tych swoich kretynów i sobie poszłam. Ale ten chłop tak mnie wkurzył że się normalnie zagotowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...