Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='M&S']Rower, to fajna sprawa:)[/QUOTE]
Może i fajna ale nie dla kogoś kto może się zabić idąc :eviltong:

[quote name='Yana']polecam ślady... świetna zajęcie dla psa ![/QUOTE]
W ślady czasem się bawimy i piesul potem padnięty :smile:

[quote name='Alicja']najlepsza zabawa :hmmmm: ...pływanie ;)[/QUOTE]
Zwłaszcza w zimie :eviltong:


W końcu udało mi się nadrobić wątki (wczoraj nie mogłam wejść i zastanawiałam się czy to mój komp znowu coś nawywijał :mad:).
Oli ostatnio ma nową zabawę, a moja mama zastanawia się kto lepiej się bawi- ja czy pies. A zabawką jest stary karton, który robi za tunel lub klatkę :evil_lol:

A ja od kilku dni siedzę i myślę, myślę i siedzę i nic mądrego do głowy nie przychodzi :placz:. Urodziły się papisie, zaraz urodzą się drugie. Cały czas twierdziłam że mam dużo czasu na podjęcie decyzji, a nawet niewiem kiedy cały ten czas przeleciał a decyzji nadal nie ma :placz:
Niech ją ktoś podejmie za mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Niech ją ktoś podejmie za mnie :evil_lol:[/QUOTE]

bierz papisia :diabloti:

Wiesz, drugi pies to całkiem inaczej jest. Są i plusy i minusy.
W sumie to nie wyobrażam sobie mieć teraz jednego psa... ale byłoby nudno :evil_lol:


Ja radzę usiąść spokojnie i pomyśleć i zarezerwować szczylusia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Bierz papisia;) Będziesz miała radochę:)[/QUOTE]

[quote name='kalyna']bierz papisia :diabloti:

Wiesz, drugi pies to całkiem inaczej jest. Są i plusy i minusy.
W sumie to nie wyobrażam sobie mieć teraz jednego psa... ale byłoby nudno :evil_lol:


Ja radzę usiąść spokojnie i pomyśleć i zarezerwować szczylusia :loveu:[/QUOTE]
Dzięki za wsparcie :loveu:

Nic innego nie robię tylko myślę. Czekam na jeszcze jeden miocik i będę musiała podjąć decyzję.
Boję się, że Oli go nie zaakceptuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Dzięki za wsparcie :loveu:

Nic innego nie robię tylko myślę. Czekam na jeszcze jeden miocik i będę musiała podjąć decyzję.
Boję się, że Oli go nie zaakceptuje :roll:[/QUOTE]

Szczeniaka?! A będziesz brać samca, czy suczkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ty nie myśl tyle, bo myślenie szkodzi :eviltong: Bierz papisia i już :)[/QUOTE]
Myślenie boli i to bardzo :evil_lol:
[quote name='M&S']I głowa od tego boli:evil_lol:[/QUOTE]
I siwieje :evil_lol:

[quote name='M&S']Szczeniaka?! A będziesz brać samca, czy suczkę?[/QUOTE]
Ja tylko pieska :smile:
Takiego maluszka to może zaakceptować ale okres dojrzewania może być ostry. Chociaż własny pies w domu to zupełnie o innego niż taki obcy.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się chciała trochę pobawić w wystawy więc sterylka nie wchodziła by w grę, a na cieczki w domu nie mam ochoty (nigdy nie brałam pod uwagę suczki, zawsze chciałam mieć psy ;))
Jeśli szczyl nie będzie typem dominanta to powinno być ok. Jakoś się chłopaki dogadają, a jak nie to ja ich pogodzę :mad:

Link to comment
Share on other sites

Wprowadzenie szczeniaka do stada nie powinno być aż takim problemem. Szczeniak ma taryfę ulgową.. i u nas zawsze tak było, ale na Sonii się przejechałam :roll:
Ale to Ty decydujesz kto ma być w stadzie, nie Oli.. a dorastanie... noo to tutaj za bardzo nie pomogę, abo u nas się nie wyklarowało jeszcze do końca....

Ale Oli po kastracji nie jest dominantem? i nie jest powiedziane, że suka nie będzie dominować... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Ja bym się chciała trochę pobawić w wystawy więc sterylka nie wchodziła by w grę, a na cieczki w domu nie mam ochoty (nigdy nie brałam pod uwagę suczki, zawsze chciałam mieć psy ;))
Jeśli szczyl nie będzie typem dominanta to powinno być ok. Jakoś się chłopaki dogadają, a jak nie to ja ich pogodzę :mad:[/QUOTE]

Ja pierwszego też chciałam mieć psa , a potem pani ze schroniska nas przekonała do suczki i tak zostało ;) I dzięki temu mam właśnie Sonię , z tej decyzji jestem bardzo zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Suczkę możesz wystawiać wysterylizowaną. Pies nie może być kastrat. chyba że chcesz mieć hodowlę;)[/QUOTE]
Chciała bym zrobić mu repa, a na szczyle się nie nadaję, więc sucz i tak by dzieci u mnie nie miała ;)
Inna sprawa to taka, że moja mama nigdy, nigdy, nigdy się na sucz nie zgodzi.

[quote name='kalyna']Wprowadzenie szczeniaka do stada nie powinno być aż takim problemem. Szczeniak ma taryfę ulgową.. i u nas zawsze tak było, ale na Sonii się przejechałam :roll:
Ale to Ty decydujesz kto ma być w stadzie, nie Oli.. a dorastanie... noo to tutaj za bardzo nie pomogę, abo u nas się nie wyklarowało jeszcze do końca....

Ale Oli po kastracji nie jest dominantem? i nie jest powiedziane, że suka nie będzie dominować... :)[/QUOTE]
No niestety Oli dominuje ale są psy z kórymi potrafi egzystować ;) (i potrafi odpuścić)
Najbardziej boję się dorastania ale zawsze jest szansa, że wszystko pójdzie gładko i psy mi się zakumplują :loveu:. Nie ja pierwsza i nie ostatnia bym miała dwa samce.


Oli jest szurnięty :evil_lol:. Przyszedł listonosz z paczką i jeszcze nie zdążyłam pokwitować odbioru jak Oli już paczkę otwierał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']
Oli jest szurnięty :evil_lol:. Przyszedł listonosz z paczką i jeszcze nie zdążyłam pokwitować odbioru jak Oli już paczkę otwierał :evil_lol:[/QUOTE]

Pomyślał , ze to coś dla niego to czemu ma nie otworzyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']
Oli jest szurnięty :evil_lol:. Przyszedł listonosz z paczką i jeszcze nie zdążyłam pokwitować odbioru jak Oli już paczkę otwierał :evil_lol:[/QUOTE]


Znam to doskonale:cool3: Wszystkie kartony mam zawsze przeszperane i oczywiście paczki z poczty. Gorzej później ze sprzątaniem bo zostają malutkie kawałeczki papierów po całym pokoju

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Pomyślał , ze to coś dla niego to czemu ma nie otworzyć :evil_lol:[/QUOTE]
On uważa że wszystko co przyhodzi do tego domu jest dla niego :evil_lol:

[quote name='kalyna']Noo a jak to Pańcia.. paczka nie dla mnie? :lol:

A czemu Oliemu nie robiłaś repa? on z rodowodem jest nie? albo znowu czegoś, jak zwykle nie wiem :D[/QUOTE]
Oli to pseudo-kundelus ;)

[quote name='Besti']Znam to doskonale:cool3: Wszystkie kartony mam zawsze przeszperane i oczywiście paczki z poczty. Gorzej później ze sprzątaniem bo zostają malutkie kawałeczki papierów po całym pokoju[/QUOTE]
My mu pozwalamy pobawić się pudełeczkiem, a on to uwielbia :cool3:
Sprzątania potem a sprzątania ale trzeba czasem pozwolić dziecku na trochę radości ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

dzień dobry Olisie:p

hihi Luna też myśli ,że wsio jest dla niej.Zawsze jak moja mama przynosi zakupy,to Luna nie wita się z Nią tylko wkłada łeb w torby:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Kaaasia']Kontrola toreb to też norma :evil_lol:. Dobrze że z nich nie kradnie ;)[/QUOTE]

a moja to owszem se za*ebie co nieco czasami:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...