Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

Maluch jest przepiękny! Ja tez miałam stracha przed pojawieniem sie w domu Teki. Jak Nero zareaguje i jak sobie z Tz-tem poradzimy z dwoma psami. Nero nas zaskoczył traktuje Teke jak młodszą siostrę, oddaje zabawki i opiekuje się nią. My tez jakoś ogarniamy. Nie martw się na zapas będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']on jest świetny!:)

gratuluję i zazdraszczam szczyla:)[/QUOTE]
Dzięki :smile:

[quote name='Tekla64']Oli jest niesamowity !
alez sie juz ciesze na te dwa razem ze soba[/QUOTE]
Ja też ;)

[quote name='M&S']No jak tak można, Pańciu niedobra:shake::mad:[/QUOTE]
Bo ja uwielbiam go dręczyć :loveu:

[quote name='marta.k9080'][URL]http://i47.tinypic.com/ckfia.jpg[/URL]

Oli -pirania:evil_lol:[/QUOTE]
Prawie :cool3:

[quote name='Klaudia&Aza'][URL]http://i47.tinypic.com/ckfia.jpg[/URL]
[URL]http://i45.tinypic.com/8k0l.jpg[/URL]
On jest strasznie pocieszny :loveu::loveu:[/QUOTE]
Czasem aż za bardzo ;)

[quote name='Sonka95']Nasza piłka na sznurku tez długo nie wytrzymała :evil_lol: [URL]http://i49.tinypic.com/10r1w8g.jpg[/URL][/QUOTE]
Jakoś ją naprawiłam :smile:

[quote name='Bolsbokser']A większego nie było ? [URL]http://i48.tinypic.com/2us748z.jpg[/URL]

Mina bowska [URL]http://i45.tinypic.com/5citsm.jpg[/URL][/QUOTE]
Większy był ale ludzie i psy łazili to musiał zostawić kijek i spacerować na smyczy :roll:

[quote name='Izabela124.']Witam się :)[/QUOTE]
Hejka wieczorna :smile:

[quote name='wedara'][URL]http://i49.tinypic.com/10r1w8g.jpg[/URL] Ale ma super głowę :loveu: Podoba mi się !! :)[/QUOTE]
Szkoda że w środku tylko wiatr :evil_lol:

[quote name='monia&nero']Maluch jest przepiękny! Ja tez miałam stracha przed pojawieniem sie w domu Teki. Jak Nero zareaguje i jak sobie z Tz-tem poradzimy z dwoma psami. Nero nas zaskoczył traktuje Teke jak młodszą siostrę, oddaje zabawki i opiekuje się nią. My tez jakoś ogarniamy. Nie martw się na zapas będzie dobrze![/QUOTE]
Też mam nadzieję że się ogarnę i wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Myśl pozytywnie :)[/QUOTE]
Staram się :smile:

[quote name='Tekla64']jak juz bedziesz miala to bedziesz musiala ogarnac bez wielkiego myslenia planowania i kombinowania , na biezaco wsio wyjdzie hihihi a ty sie bedziesz musiala w tym polapac i tyla
z kazdym nastepnym jest latwiej hihihi[/QUOTE]
Wtedy nie ma czasu na myślenie tylko trzeba działać :smile:
Następnego nie planuję ;)

[quote name='Bolsbokser']Musisz sobie zwizualizować w głowie, że się dogadają :) to będzie dobrze[/QUOTE]
Mam nadzieję :smile:

U nas wiosna na całego. Stokrotki i mlecze kwitną, motylki latają, pies się tarza w trawie :smile:
I znowu trzeba psa odzwyczajać od taplania się w wodzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale mi ludzie na spacerze ciśnienie podnieśli :angryy:
Pierwsza baba. Chodzi z niedużym kundelkiem, nigdy jej nie widziałam aby nie gadała przez telefon. Widząc mnie z Olim na cały głos komentuje, że idzie ten piec co nie lubi jej pieseczka i ona nie wie dlaczego :mad:. Oli nigdy nie burknął na niego, mijając się praktycznie go zlewa, a ona by chyba chciała aby podszedł merdając ogonkiem i najlepiej wywalił brzuchem go góry. Jej niedoczekanie :diabloti:.
Druga była sąsiadka :diabloti:. Na nasz widok latała z krzykiem łapiąc swojego psa. Widząc to facet z labradorką zaczął robić to samo :angryy:. Cyrk na kółkach. A Oli przeszedł nawet nie patrząc :evil_lol:
Będę miała wesoło wychodząc z dwójką :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zagladalam od jakiegos czasu do Olusia in cognito ale jak przeczytalam, ze bedziesz miec drugiego boksia to postanowilam sie odezwac. :evil_lol: Bo czekam na boksiolka z tej samej hodowli. :evil_lol:

Dalas rade z jednym to i z dwoma dasz. :cool3: W koncu mlodszy zawsze odgapia od starszego wiec Oli pomoze. :diabloti:

Kiedy odbierasz nowego czlonka rodziny? Bo nie moge sie doczekac fotek i choc streszczenia z zapoznania fafli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Ludzie są rąbnięci :evil_lol:[/QUOTE]
I to strasznie :diabloti:

Czekam na cud, że będzie mie stać na domek i stado psów morderców :loveu:

[quote name='Franca81']Zagladalam od jakiegos czasu do Olusia in cognito ale jak przeczytalam, ze bedziesz miec drugiego boksia to postanowilam sie odezwac. :evil_lol: Bo czekam na boksiolka z tej samej hodowli. :evil_lol:

Dalas rade z jednym to i z dwoma dasz. :cool3: W koncu mlodszy zawsze odgapia od starszego wiec Oli pomoze. :diabloti:

Kiedy odbierasz nowego czlonka rodziny? Bo nie moge sie doczekac fotek i choc streszczenia z zapoznania fafli.[/QUOTE]
Witam nowego gościa :smile:
To że młody będzie papugował Olka to nie zawsze pomoże :diabloti: i trzeba będzie inaczej sprawy załatwić :evil_lol:
Jeszcze dokładnie nie ustaliłam terminu odbioru bo mamy mały problem z transportem :roll: ale około za miesiąc.

A które diablątko będzie twoje:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Ale mi ludzie na spacerze ciśnienie podnieśli :angryy:
Pierwsza baba. Chodzi z niedużym kundelkiem, nigdy jej nie widziałam aby nie gadała przez telefon. Widząc mnie z Olim na cały głos komentuje, że idzie ten piec co nie lubi jej pieseczka i ona nie wie dlaczego :mad:. Oli nigdy nie burknął na niego, mijając się praktycznie go zlewa, a ona by chyba chciała aby podszedł merdając ogonkiem i najlepiej wywalił brzuchem go góry. Jej niedoczekanie :diabloti:.
Druga była sąsiadka :diabloti:. Na nasz widok latała z krzykiem łapiąc swojego psa. Widząc to facet z labradorką zaczął robić to samo :angryy:. Cyrk na kółkach. A Oli przeszedł nawet nie patrząc :evil_lol:
Będę miała wesoło wychodząc z dwójką :diabloti:[/QUOTE]

Kasiu tak naprawdę to ich problem a nie Twój, też się kiedyś tym przejmowałam ale minęło, przecież wiesz na co stać Olka a że oni sieją panikę to ich problem i oni robią z siebie wariatów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']I to strasznie :diabloti:

Czekam na cud, że będzie mie stać na domek i stado psów morderców :loveu:


Witam nowego gościa :smile:
To że młody będzie papugował Olka to nie zawsze pomoże :diabloti: i trzeba będzie inaczej sprawy załatwić :evil_lol:
Jeszcze dokładnie nie ustaliłam terminu odbioru bo mamy mały problem z transportem :roll: ale około za miesiąc.

A które diablątko będzie twoje:cool3:?[/QUOTE]

Moja paszcza jest po Grace. :loveu:

Dziękuję za przywitanie. Skoro już się odezwałam to przybyła Tobie ciotka męcząca o fotki hahaha. A jak sam nick wskazuje, ze mną nie będzie łatwo. Oj nie. :shake: Zwłaszcza, że uwielbiam podglądać domki wieloboksiowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Kasiu tak naprawdę to ich problem a nie Twój, też się kiedyś tym przejmowałam ale minęło, przecież wiesz na co stać Olka a że oni sieją panikę to ich problem i oni robią z siebie wariatów:evil_lol:[/QUOTE]
Ja wiem, że to ich problem i w większości przypaków zlewam takich ludzi :diabloti: ale czasem mnie wkurzają, zwłaszcza jak mój pies jest posądzany o coś czego nie zrobił ;)

[quote name='kalyna']Boksery to też to są te złe psy?

dobrze wiedzieć :roll:[/QUOTE]
Czegoś się dowiedziałaś :evil_lol:

Myślę, że dla części osób pies, który jest większy niż do pół łydki i nie jest puchatym misiem to zło :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Moja paszcza jest po Grace. :loveu:

Dziękuję za przywitanie. Skoro już się odezwałam to przybyła Tobie ciotka męcząca o fotki hahaha. A jak sam nick wskazuje, ze mną nie będzie łatwo. Oj nie. :shake: Zwłaszcza, że uwielbiam podglądać domki wieloboksiowe.[/QUOTE]
Się domyślam że po Grace bo moja też ale która konkretnie :loveu:
A męczyć o foteczki sobie możecie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Myślę, że dla części osób pies, który jest większy niż do pół łydki i nie jest puchatym misiem to zło :roll:[/QUOTE]

ekhym, puchate misie to też ZUO :shake:
Wystarczy zobaczyć reakcje ludzi, choćby na Owczary... Pies powyżej łydki, kudłaty, ale cos pokroju Goldena, Labradora, czy jakiś berneński pies pasterski...


Ja jak socjalizowałam Gandzika to poszłam na szlak rowerowy. I podjechało do nas małżeństwo, wygłaskało Gandzika, ale powiedzieli, ze jak dorośnie, to go w życiu nie chcieliby pogłaskać :roll:

Z drugiej strony omijają mnie ludzie, z którymi nie chciałabym mieć nic do czynienia, zwłaszcza po zmroku :roll: Tylko, ja nie ufam ludziom, dlatego Owczar przy nodze daje mi poczucie bezpieczeństwa ;)



[quote name='Franca81']Ehhh piątek i coś nie kumata jestem. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] Tarantula moja. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] Twój jest ten jaśniejszy?[/QUOTE]


woooow, to będą spacerki rodzenstwa, jak dość blisko siebie mieszkacie, tzn. jedno miasto :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...