Jump to content
Dogomania

Mała, Foksia z Ostrowi. Znalazła swoje miejsce i człowieka!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak cześć jest aktualna ale zapewne pospadały na dalsze strony
Auraa a co jutro robisz? Jutro na Polu Mokotowskim jest dzień ziemi, będzie sporo osób ( mam nadzieję) może zabierzesz Foksię i trochę ją wypromujesz?
Ja tam będę, więc nawet jak nie będziesz miała czasu to ja mogę z nią się tam pokręcić, ok 12 będę

Link to comment
Share on other sites

Mała na Polu Mokotowskim nie była. Nie mogłam tam być.
Foksia robi się coraz bardziej zazdrosna. Odgania ode mnie moje psy i koty. Wszędzie musi być pierwsza. Wczoraj było pierwsze przeciąganie zabawki:lol:.
Czy ktoś czyta ten wątek?:shake:

Link to comment
Share on other sites

I cisza.:shake:

Mała robi się coraz bardziej zazdrosna. Wpycha się między mnie i innego psa a potem go podgryza. A w ogóle jest bardzo śmieszna i pyszczek ma taki jakby się uśmiechała. Pokazuje wtedy dolne ząbki. Mogłaby grac w reklamie środków chroniących psie zęby!:mdrmed:
Ona naprawdę byłaby świetnym psem do towarzystwa, pilnującym swego pana lub panią. Dobrze by sie czuła jako jedyne zwierzę w domu. Miałaby człowieka tylko dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

Auraa to może zamówisz jej pakiet ogłoszeń na jakimś bazarku?
Bo jak pisałam ja jej zrobię jak znajdę chwilę ( teraz mam do ogłoszenia jeszcze inne psiaki) ale to będzie na 15-20 portalach, a na bazarku możesz kupic pakiet np 52 ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Kupię. Choć, mam jeszcze do założenia wątki dwóm młodym psiakom, jeszcze szczeniakom. Prawdopodobnie ofiarom wolnych weekendów. Psiaki porzucono na wsi. Oraz trzem kotkom, których właściciel nie żyje. Życie tych kotek jest w poważnym niebezpieczeństwie. Mogą zostac zabite. Jutro całemu towarzystwu jadę zrobić zdjęcia. Muszę im wykupić ogłoszenia i prosic o pomoc w dalszych ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...