Jump to content
Dogomania

Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.


beka

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wkleiłam suńkę na wątek marsa i aresa.... dwóch starszych onków - ares znalazł dom, może nowa rodzina aresa będzie chciała do kompletu sabę??

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173916-Owczarki-ze-śmietnika-w-Radomiu-Ares-już-w-domu-Mars-czeka-nadal./page50[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie?
Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie?
Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.[/QUOTE]
Nie przestajemy zaciskać ;) !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie?
Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.[/QUOTE]
a to ten owczarek-zazdrośnik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Orócz Wrocławia, zgłosił się dom który juz ma owczarka z dogomanii. Pytanie czy Sabie bedzie lepiej jako jedynaczce czy w towarzystwie?
Państwo z Warszawy chca ja poznać. Maja dzwonic do Jamora sie umawiać. Zobaczymy. Kciuki nadal potrzebne.[/QUOTE]

czy to ci ludzie od aresa?
jak tak, to pan jest lub był trenerem psim w policji/chyba

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy podczytujecie tamten wątek, który wkleiłam...
ale jak nie to wkleję...
[quote name='hotelterier5']Właśnie dzwoniła Pani Ewa, prosi o więcej info o Sabie, faktycznie piękna. Jeżeli opiekunowie Aresa się zdecydują, to Sabie na pewno będzie dobrze.[/QUOTE]
możecie się kontaktować z hotelterier5 606 612 957

oto Ares w nowym domku:
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7416/hpim0062d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/935/hpim0058.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tylko ja nie namawiam...
żeby było jasne...

napisałam na wątku aresa, bo ci ludzie, którzy go zabrali myśleli o adopcji jego kompana - Marsa, ale to nie jest dobry pomysł, dlatego pomyślałam, że skoro chcą przygarnąć drugiego niemal 10 letniego onka, to może i kilkuletnią onczycę by przygarnęli...
a wiem, że dom bardzo zachwalany...dlatego pomyślałam o Sabie.

no, ale w międzyczasie metro się pojawiło i tel się rozdzwonił...

podpytajcie jamora...albo niech ci ludzie bezpośrednio sobie z nim pogadają i jamor oceni...
A może Sabie potrzeba właśnie towarzystwa???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...